• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

I

intrac df

Guest
Evo malo današnjeg čišćenja snijega.Juče cijeli dan čistio,nisam imao vremena ni za slikanje.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
ha blower bas i nije za makadama , mada ja idem ali ga ne spustam do zemlje ostavim nekih 5-10cm pa posle skinem i to kasikom
mada mislim da bi mnogo bolje isao blower po makadamu kada bi imao umjesto noza gumu , tada ne bi cupao kamenje
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
intrac df kaže:
Evo malo današnjeg čišćenja snijega.Juče cijeli dan čistio,nisam imao vremena ni za slikanje.

uuuuuuuu pa ovo je prava masina za ciscenje snijega , opasno mi se svidja :roll:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ZJ kaže:
kikic MF kaže:
...

ma susjed ti se ne bavi s ničim. nekad je šverecao s strojevim a dans se nema para pa onda je to sve tak kak je njega baš briga :(
on to na malom ler gasu i to nije ništa oda stane i zaštopa se al kaj ču mu ja nek se muči :twisted:
Jel to Čolig?

jest ja sam mu točno preko ceste prvi susjed :D a ti ga poznaš od nekud??? 8)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
evo jedna hrpa koju sam sakupljao neki dan
image0080um.jpg


a evo slike i od smetova bas sam namjerno otisao da slikam
mada na slikama to djeluje mnogo jednostavnije , uzivo kada pogledas cisto da se prestasis :p

abcd0002wr.jpg

abcd0001c.jpg

abcd0004g.jpg

ovaj je jos veci ali dalje da slikam nisam smjeo ici posto u druga cuko odvezan a ja sam slab na bezanju
abcd0003f.jpg


NABAVLJEN TELEFON OD 5Mp OS SADA BOLJE SLIKE :rolleyess: ;)
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
ma nije meni bitno dal ce ono kidati kamenje nego sam oda mi se ne osteti puzniac ako naidje na koji tvrdji kamen

au smetova to jos nisam vidio ali vidim blower to dere od sale
e sad cemo uzivatu u boljim slikama
edit
jesili tad radi osa vladimircem ili belarusom
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
nema tu vladimirac sta da trazi posto se radi o ekstremnim uslovima , tu je isao ''deda'' kako ga ja zovem ;)
a i jednostepeno mu kvacilo pa nemozem da zastajem da turbina proguta
 
V

VTZ

Guest
Sad je Savorisu upala žlica u med, čujem da se uskoro otvara Komunalno poduzeće SAVORIS d.o.o. :D
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dijeca su takvo nešto očistila promrzlim rućicama i papirnatim tacama ...jajmenejaj ! ;)
[youtube:3vhm35f8]B_HlyAn1KfA[/youtube:3vhm35f8]
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
nije baš čišćenje snijega ali je zimska radost :mrgreen:

[youtube:2aorbf0p]2xP4KkFjI6w[/youtube:2aorbf0p]
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
seljačić kaže:
nije baš čišćenje snijega ali je zimska radost :mrgreen:

[youtube:2xghkrgi]2xP4KkFjI6w[/youtube:2xghkrgi]
to je diZel ?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
matrix123456 kaže:
a sta mislis da li bi vladimirac mogo to odraditi ali polako
ama covjece pa koliko puta treba da ponovim VLADIMIRAC IMA JEDNOSTEPENO KVACILO ON TO NEMOZE DA URADI
moze sto se tice snage ili necega drugoga ali on nemoze radii sa turbinom sve dok je ta turbina pogonjena preko kardana
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
savoris kaže:
matrix123456 kaže:
a sta mislis da li bi vladimirac mogo to odraditi ali polako
ama covjece pa koliko puta treba da ponovim VLADIMIRAC IMA JEDNOSTEPENO KVACILO ON TO NEMOZE DA URADI
moze sto se tice snage ili necega drugoga ali on nemoze radii sa turbinom sve dok je ta turbina pogonjena preko kardana
e jebo ti onda svog vladimirca
interesovalo me je dal moze snagom a to sto nema dvostepeno kvacilo je problem tehnicke prirode odnosno prirode vladimirca................
edit
evo jedan video kako covjek stavio na vladimirca turbinu naprijed
[youtube:2bkrxarj]h7ltSgkBcpU[/youtube:2bkrxarj]
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Savoris
A raci ti meni kako možeš sa bloverom progutat tako visoki snijeg. Valjda ne možeš blover podignuti tako visoko. Šta onda, odeš u rikverc dok ide, onda napred da snijeg padne dole, pa ponovo u rikverc? :scratch Reci kako to ide.
Inače svaka čast na ovako odrađenom poslu. :D

Seljačič
Pinc ti je zakon. On je nezaustavljiv. ;)
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav!
Auuuu savo...kod tebe bogami snega do glave,,,avto bi ti bio prekriven! Kao samo možeš pratiti put, kad se negde ni nevidi gde je??? Inače posao odlično obavljeno,,,skidam kapu!
VTZ kaže:
Sad je Savorisu upala žlica u med, čujem da se uskoro otvara Komunalno poduzeće SAVORIS d.o.o. :D
Možda SAVORUS :lol:
Joe! :mrgreen:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
firemanpeter kaže:
Savoris
A raci ti meni kako možeš sa bloverom progutat tako visoki snijeg. Valjda ne možeš blover podignuti tako visoko. Šta onda, odeš u rikverc dok ide, onda napred da snijeg padne dole, pa ponovo u rikverc? :scratch Reci kako to ide.
Inače svaka čast na ovako odrađenom poslu. :D

Seljačič
Pinc ti je zakon. On je nezaustavljiv. ;)

hvala, pinc je zakon. :mrgreen: :mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
firemanpeter tacno tako napred-nazad i polako

joekiki :lol: savorus , hehe nije mi palo na pamet , odlicna ideja :idea:

matrix moze prema naprijed posto vladimirac ima dvije brzine koje su ekstra spore ali one mogu samo ici prema naprijed , nemas rikverca sa tim brzinama
 

Najnoviji postovi

Na vrh