• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ja se upravo vratio u kuću sa lopatanja,2 sata sam bio u pogonu.Vani je -7,a snijega imamo nekih 10-ak cm.Napokon! :)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ja se upravo vratio u kuću sa lopatanja,2 sata sam bio u pogonu.Vani je -7,a snijega imamo nekih 10-ak cm.Napokon! :)

neka ga neka pada,zemlji treba vlage,svaka kap je bitna,ili pahulja.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Pa kaj ga lopataš za boga miloga ,bar bog da ga imaš ,pri meni je samo jako zima i tu i tam malo zaleprša .Deci mi oči buju poskakale kak glediju na obloku-A bu kaj?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ionako nemam šta radit pa mi nije interesantno kvačit ralicu na traktor i proći sve za 10 minuta.A znam da bi se onda vozao do petog sela i čistio svaki sokak. :) Ja sam zimski tip i jednostavno obožavam sniježne radosti. ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ljudi moji, ja sam spreman, a VI???:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Za sad ga ima kojih 5 cm, za nočas i sutra najavljuju glavninu padavina pa nek sve spremno dočeka jutro:D:D:D

slika1917k.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,753
kod nas pada ali fala bogu ova bura sve odnese pa nemoramo lopatati :weedman:

tako je i kod mene,pošto sam na brdu....ali je ralica za svaki slučaj spremna..:mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kod nas ga napadalo tokom noći i jutra i do 30 cm...
Čistim od 7 ujutro...prek dana odmor i sve dok ne stane ne diram, onda čistim i to je to.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Kod nas ga napadalo tokom noći i jutra i do 30 cm...
Čistim od 7 ujutro...prek dana odmor i sve dok ne stane ne diram, onda čistim i to je to.
Blago tebi,kod mene ga nema ni 1cm..:weedman:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Malo me zajebavaš???:shock::shock::shock::shock::shock:

Nimalo,ali izgleda da bude nekaj sad,počeo vjetar malo bolje puhat pa ima i snjega sad,nadam se da če sutra bit bar 5-10cm..
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Debelo preko 20 cm,usudio bih se reći bliže 30 cm. Niti jedna cesta nije očišćena,sad je prošo baja sa JD 7530 i ralicom,ali bez efekta...
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
a kod mene oko 40 cm sigurno,a i kad ocistim za par minuta mos oped cistit,sizifov poso.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
kod mene je trenutno 3-5 cm snijega i nije mi opce zal kaj ga je tak malo.

Bit će ti žao u 6 mjesecu kad zaprži sunce a kiše nigdje,zemlja suha i žedna. Ovo je sad prava prilika da zemlja dobije željenu količinu vode jer svi znamo šta je lani bilo.
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
ja sam napisal da mi nije zal da ga nema vise jer ga ne moram razmetati po dvoriscu(ljenost me je prevzela) ali kak je pocel padati bu ga nacurelo. znam i sam da je snijeg potreban.
 

Najnoviji postovi

Na vrh