• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
04022012548kopiraj.jpg


04022012550kopiraj.jpg


04022012549kopiraj.jpg


04022012551kopiraj.jpg


jucer se dopodne pocela bijelit cesta i od onda ga ima stalno na cesti, pada cijeli vrijeme. jucer je ralica prosla 2puta, danas jednom samo.
snijeg nije problem, samo nek pada. problem jedino radi vjetar. malo je nezgodno cistit vani ga te zapuhne vjetar sa snijegom..
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Napadalo lijepo kod vas....ali kod nas je opsti haos...sinoc je snijeg poceo padati oko 18 casova..propracen munjama i grmljavinom...ako mi vjerujete..pada snijeg iz neba i zemlje..a sjeva i grim :D sta radi majka priroda ;) novog je napadalo preko 70 cm...sto u kombinaciji sa starim ukupno ima u gradu preko 120cm...na selima je vandredno stanje jer je gore zatrpalo....preko 2 metra...al opet ciste se putevi..jer snijeg nije tezak..sjeverov je malo jace masine ga lako ocistee ;)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Uzas! Najgore sto ga nevredi cistit dok god ne stane.

Bolje ga je redovito čistit nego kad jednom napada onda nemožeš nikud,a prolaz je potreban pogotovo cisternama koje odvoze mlijeko od nas...danas je cisterna došla u 15:40h a inače bude kod nas u 10:00h

Evo zimske idile i od mene:

img199bt.jpg

img200m.jpg

img201wn.jpg

img202k.jpg

img203i.jpg
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
novog je napadalo preko 70 cm...sto u kombinaciji sa starim ukupno ima u gradu preko 120cm...na selima je vandredno stanje jer je gore zatrpalo....preko 2 metra...

u usporedbi s tim, ovo nase je malo jaci mraz.. :|
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam maloprije ugasio traktor i sad idem u štalu, za danas gotovo, nek se spada prek noći pa sutra dalje čistim, nažalost nemam ni jednu sliku, u kabini mi se fino stopilo pa mi se ni dalo van ići slikati :D
ima ga več debelo preko 30 cm, al vjetar radi pizdarije, ima nanosa i preko 120 cm, danas sam jednog u ulici prebijo oko 10 puta an rikverc s dignutom ralicom...užas...trebam Samea, a on neče...ccc ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
Ja sam maloprije ugasio traktor i sad idem u štalu, za danas gotovo, nek se spada prek noći pa sutra dalje čistim, nažalost nemam ni jednu sliku, u kabini mi se fino stopilo pa mi se ni dalo van ići slikati :D
ima ga več debelo preko 30 cm, al vjetar radi pizdarije, ima nanosa i preko 120 cm, danas sam jednog u ulici prebijo oko 10 puta an rikverc s dignutom ralicom...užas...trebam Samea, a on neče...ccc ;)
Kaj ti nisi čul za brener :roll:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
meni je dosta slijega za danas :mad:
nisam se nikada smrzao ovako , skinuo grijanje sa rusa jer mi smetalo kada sam radio motor a zadnje staklo nisam namontirao , STRAŠNO :mad:
 
G

GROF

Guest
., pozdrav svim forumašima iz snigom zavijane Like - Jezerane! ...

., lip VAM pozdrav svim skupa dragi moji forumaši! ...

., evo kod mene u mojoj Liki - Jezerani!., lipo pada snig ko pravi., prava mećava ko nekada., 04.02.2012.god.,subota, oko; 18:40 sati., noć, vani minus 14 c., snig 40 cm., nameti od 50 cm do 150 cm., lipota i divota te i takove, neponovljive snižne idile!!! ... :supz: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kod mene ako je 10cm.
a ja danas nisam skoro ni izašo iz kuče,otvoril ogradu da mi čovjek sa ralicom uđe i očisti dvorište,jučer obavil šoping da nemoram nikam ić.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod mene jutros prije odlaska u štalu ,200m staze odbacati,pa u štalu i popodne opet nanovo i sad još pada, ovaj ne otilazi do dana žena ,garant sad ga ima 30 cm a u zavjetrinama 50 i više
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
e kolege forumaši!
suosječam se sa vama jer znam kako vam je svaku zimu jer evo i kod mene je pao ove godine
samo što moja grdosija još spava ( utovarivač) pa je neću buditi prije ponediljka za čišćenje dvorišta
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Evo i kod nas napokon posten snijeg 8)
Malo se grtalo i tako to



Uploaded with ImageShack.us
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_4szDly67Gk[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=MBiWIAmUEqw[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh