• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
e kolege forumaši!
suosječam se sa vama jer znam kako vam je svaku zimu jer evo i kod mene je pao ove godine
samo što moja grdosija još spava ( utovarivač) pa je neću buditi prije ponediljka za čišćenje dvorišta

jel se ovako budi :rolfer:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Jnm1pw594RU[/YT]
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Vidim svi ste u zimskim radostima.....kod mene ga nema za poštenu grudu:cry:, samo debeli minus....gledajući gornji klip, pobojao sam se u jednom trenutku da se bude pojavila zasljepljujuća svjetlost i ogromna gljiva...a zvuk bi mogao biti pomoćni motor:?:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kakv je ovo zvuk prije nego šta kresne?
Electric oil pump ..to su zapadnjaci izostavili a u auto ugradili grijano mjesto za "kavu tu go" . PA kod svakod starta radilica malo postruže na suho
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,753
vidi ove majstore....
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=H1d_PE8wSRg&feature=related[/YT]
 

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
evo ja od cetvrtka odsjecen nismo imali ni struje ni vode tek sinoc se normaliziralo koliko toliko snjega ima 110 cm a nanosa i do 5 metara ali ja imam motorne saone pa tako bageriste vozim po gorivo elektricare bolesnike itd. a vi uzivajte dok se ja iskopam!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
evo ja od cetvrtka odsjecen nismo imali ni struje ni vode tek sinoc se normaliziralo koliko toliko snjega ima 110 cm a nanosa i do 5 metara ali ja imam motorne saone pa tako bageriste vozim po gorivo elektricare bolesnike itd. a vi uzivajte dok se ja iskopam!

Odakle si zemo kad je tako gadno? Kod nas ga ima oko 30-40 cm, putevi su prohodni koliko toliko. Al je problem što je veliki minus i evo opet pada.

Toliko snijega a nema vode, :madmana: 'bem ti 'vaku godinu.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Kod mene je sad nešto krenulo onak za ozbiljno,malo je krupniji pa bi se taj mogao i nakupit na tlu..
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
i kod mene je ovo belo gov*o pocelo opet padat al u malo vecem izdanju tj vece pahuljice :twisted::twisted::shock:
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
u 7 ujutro je pocelo u gornjem dijelu medimurja sad je palo od oka 3 cm jos 2 nek padne pa idemo pluzit
 

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
ja sam iz bih tocnije tomislavgrad nekadasnje duvno delminium i sad sam tek sa bagera imam pauzu do 7 trenutno rade tri utovarivaca 2 case i 1 o-k i 3 jcb kombinirke i nazalost svaki prolaz zatrpan poslje 2 sata cistimo samo do tesko bolesnih ili smrtnih slucajeva struju i vodu smo osposobili tako da je vec bolje nadamo se da ce uskoro bit sve prohodno jutros smo probijali nanos prema pretpostavkama preko 10 metara tako da smo napravili tunel stavim sliku ako kolega bude slikao
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Svaka čast prijatelju! Kod vas je baš gadno zapadalo, teška je borba sa prirodom. Kažeš pauza do 7, jel radite i noćas? Opet moram ponoviti svaka vama čast, vi ste pravi heroji! Treba uložiti nadljudske napore da se probiju toliki smetovi. Jeli ostalo još puno zatrpanih mjesta i kuća gdje se morate probiti? Koliki je snijeg tamo gdje nisu nanosi, vjerovatno preko metra?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
znate kako kažu da u nuždi i vrag muhe jede,nego kažu još nekih tjedan dana hladnoče pa onda stiže zatopljenje,al se budemo igrali u blatu,kao divlje svinje:weedman::weedman:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,747
kak diže dasku

vidiš da ima na sredini nekakvu sajlicu ili sl. koja ide u auto i vjerojatno do suvozača koji ima zadatak dizanja i spuštanja ralice
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slike od jučer nakon kaj sam sve stabiliziral:weedman:
Evo i mojega dvorišča :)
Slika1920.jpg

ispred kuće
Slika1922-1.jpg

pogled od moje kuće prema Kloštru Podravskom
Slika1921-1.jpg

pogled lijevo na moju malu ulicu i desno na magistralu, smjer Đurđevac!
Slika1923.jpg

pogled na cestu uz kuću, smjer Prugovac i dalje prema Bilogori :)
Slika1924.jpg

znači, samo da napomenem da držim čistim kompletno raskrižje ispred kuće i parkiralište ispred trgovine desno od mene, zatim dio prema prugovcu, dio moje ulice i sve to s onom šklopocijom od ralice:mrgreen::mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Vidim tiskaru imate, a kolko knjižnica i knjižara imate u selu? Dakle, puno čitate... nitko nema zbog toga problema sa jetrom?:mrgreen:
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
jo koliko ga ima kod vas, a kod mene ni jedne jedine pahulje a tako ga volim...
jo da padne kod nas pa da vidite moj čistač, napravio bio radnik prije par godina ralicu za still-a (viličara), uzmem si još kojih 2t paletu (pa me ima kojih 4t u 2 kvadrata hehe) i ako su nove gume prije ostane jcb nego ja, al mogu samo po cesti i počistim dvorište u 5min i svaki kutak naselja jer svi znamo koliko je viličar okretan ... ajde padajj pleaseeeeee :)):):):)8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh