• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

B

BAGERISTA

Guest
znači, samo da napomenem da držim čistim kompletno raskrižje ispred kuće i parkiralište ispred trgovine desno od mene, zatim dio prema prugovcu, dio moje ulice i sve to s onom šklopocijom od ralice:mrgreen::mrgreen:

Svaka ti čast,,,na ovom održavanju,,,dok se drugi griju neki moraju delat,,,mada je svugdje isto,,,niko da pomogne,,,nego posljesvi viču,,ja ovo,,,,,,,,,,,ja ono..........

Skidam ti kapu,,kad si i cestu počistija.......i ispred ostalih..:shock::shock::prayer:
 

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
evo odustali smo i mi od ciscenja jer je nemoguce ista napraviti prodemo sa bagerima za 15 min se nista nezna da smo prosli naravno dezurat ce mo cjelu noc i krecemo samo na hitne intervencije sinoc sam imao cast da prevezem trudnicu do doma zdravlja rodila je curicu i dobila je ime snjezana trenutna visina snjega iznosi 110 cm a o nanosim da i ne pricam a bura sve jaca i jaca i sad opet pada i naravno vi koji nikud ne morate dobro se utoplite i gledajte tv a ja idem dezurati nadam se da nece bit problema ove noci!
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
evo odustali smo i mi od ciscenja jer je nemoguce ista napraviti prodemo sa bagerima za 15 min se nista nezna da smo prosli naravno dezurat ce mo cjelu noc i krecemo samo na hitne intervencije sinoc sam imao cast da prevezem trudnicu do doma zdravlja rodila je curicu i dobila je ime snjezana trenutna visina snjega iznosi 110 cm a o nanosim da i ne pricam a bura sve jaca i jaca i sad opet pada i naravno vi koji nikud ne morate dobro se utoplite i gledajte tv a ja idem dezurati nadam se da nece bit problema ove noci!


samo naprijed zemljak,znam kako ti je jer imao sam i ja godinama ta dežurstva i akcije u snijegu,pa skoro 24 sata dnevno,užas....
 
B

BAGERISTA

Guest
bagersta, ma li kod tebe sniga

Nema,,,ni zrna,,,nešto malo ga prošlu sedmicu roknulo,,,ali drži se još po krajevima,,,,di nema sunca,,,,,a ostalo ošlo s burom..........

Kod tebe čujem lom..:shock:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
meni je dosta , ako se mene pita može prestati da pada :mad:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Slike od jučer nakon kaj sam sve stabiliziral:weedman:
Evo i mojega dvorišča :)
ispred kuće

pogled od moje kuće prema Kloštru Podravskom

pogled lijevo na moju malu ulicu i desno na magistralu, smjer Đurđevac!

znači, samo da napomenem da držim čistim kompletno raskrižje ispred kuće i parkiralište ispred trgovine desno od mene, zatim dio prema prugovcu, dio moje ulice i sve to s onom šklopocijom od ralice:mrgreen::mrgreen:

e da sam znao prije da je to tvoja kuća svartio bih do tebe :supris:
mislio sam da si tu negdje, al nisam znao da si blizu glave ceste što vodi od đurđevca, ali nisam ni na kraju pameti mislio da sam prošo pokraj tebe.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
e da sam znao prije da je to tvoja kuća svartio bih do tebe :supris:
mislio sam da si tu negdje, al nisam znao da si blizu glave ceste što vodi od đurđevca, ali nisam ni na kraju pameti mislio da sam prošo pokraj tebe.

Eh....zato se najavi tu na forum ak putuješ uz moj kraj da lijepo staneš:mrgreen:

Svaka ti čast,,,na ovom održavanju,,,dok se drugi griju neki moraju delat,,,mada je svugdje isto,,,niko da pomogne,,,nego posljesvi viču,,ja ovo,,,,,,,,,,,ja ono..........

Skidam ti kapu,,kad si i cestu počistija.......i ispred ostalih..:shock::prayer:
A čuj, to mi je sve ispred kuće, dvije glavne prometnice mi se protežu uz kuću i još jedna sporedna ulica i dva prakirališta, moje ispred kuće i susjedovo ispred trgovine...i jednostavno desi se kolaps sa snijegom ak se ne očisti na vrijeme prije nego se ugazi, ovak si ja to sve izguram na određena mjesta i lijepo rasplaniram parkiralište i okretišta i sva držim prohodno, a i ovo veliko raskrižje je ispred kuče i tu ralice nikad ne očiste samo prođu glavnim trakama, pa onda ja s traktorm nabrzinu kad je promet rijeđi sve počistim da nebude snijega u sredini raskrižja i to je to. Još dok si kupim neku poštenu ralicu sa zakretanjem lijevo-desno i sigurnosnim otvaranjem u slučaju udara u nešto....da mi bude kraj :D
Najbolja mi je naplata iz trgovine, uletim dok očistim i samo trpam u vrečicu:weedman::rolleyess:

Vidim tiskaru imate, a kolko knjižnica i knjižara imate u selu? Dakle, puno čitate... nitko nema zbog toga problema sa jetrom?:mrgreen:
I to samo kakvu, da vidiš kaj su si brača doma složila, imaju mašine za sve vrste tiska, tiskaju ti bilo kaj na bilo kaj!!!
Meni rade malo malo kakve naljepnice za traktore i strojeve, ipak smo si susedi, kaj ne!! ;) ;)
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
nemreš vjerovati da je neko sa peglicom došel na takvu ideju svaka im čast
A ovi naši? Vjetar u kosi i balavac :scratch

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=GWw1owrCOxc&feature=player_embedded[/YT]
 
B

BAGERISTA

Guest
. Još dok si kupim neku poštenu ralicu sa zakretanjem lijevo-desno i sigurnosnim otvaranjem u slučaju udara u nešto....da mi bude kraj :D
Najbolja mi je naplata iz trgovine, uletim dok očistim i samo trpam u vrečicu:weedman::rolleyess:


)

Onda češ bit glavni baja u selu........:mrgreen::mrgreen:
Kad budeš dero bez milosti,,,,,i to da je okrečeš di očeš..8)8)

Zasluženo da se dobije iz trgovine,,,,nešto..:mrgreen:
2k4ygh.jpg
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Zimske radosti na japanski način :scratch

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jxtCntPsOGE#![/YT]
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Ne treba nam Japan, evo kod člana bariccc je vrlo slična situacija. A ima takvih situacija oko nas jako puno. Ove zime baš ko nikad prije!!
 

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
ljudi evo i ja ziv nakon 30 sati u bageru probijali smo put do obliznjeg sela udaljeno nekih 20 km ako mi vjerujete ima nanosa po 6 metara pokusat cu stavit par slika!
 
B

BAGERISTA

Guest
E svaka ti čast,,,,a zašto ti nebimo vijerovali...........8)

A pošten i zaslužen odmor,,,,,,:supz:jesi prozeba,,,dobro:?:?
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
da malo pomognem,onima koji neznaju...hehe


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=dEOqZq1oYCs[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Forumaši, kakva je situacija kod vas, jel pada???
Kod mene se od podne spustio onaj pravi, sad ga ima oko 15 cm, s tim da sam oko 14 sati sve počistil, a ak nastavi padati cjelu noć i jutro, bude ga i do 25....uglavnom dizanje u 6:00, paljenje stroja i čiščenje ;)

Samo pomalo mi več nestaje mjesta po dvorištu....i ispred kuće, hrpe se samo šire i rastu:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh