• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
ma da kako u koga traktora
evo npr kod mene imaa rikverc 1,2,3
a prednji kardan mi nije tesko izvisti,dakle samo naprijed gdje stoje remenice i turbina za hladjenje stavim korpu sa lamelom i izvod kardan i eto motor se vrti u 3000obr i to je dovoljno i vise nego dovoljno za turbinu a i moze se dodati neka redukcija lai nisma primjetio da imaju nove prime tako nesto nego sam direktno,
ali lako je to napravit na tomi vunkovicu jer je on konstruisan kao vinogradarski,vocarski traktor......................
 
B

BAGERISTA

Guest
malo zimskih radosti iz mog kraja,nadam se da je ovo zadnji snijeg ove godine:



Vidi ga fergi kako dere,,,,nema šta,,,,...
Vidim vama ga je dosta,,,,i ne zamijeran vam,,,,(sniga)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,753
sad vidio na dnevniku,u Benkovcu kako ga zapalo 30 cm......:supris:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
za razliku od vas u unutrašnjosti kod nas se snig ne čisti ( možda što nasm je ledeno pa nam se neda ili dosta Boga molimo pa on to napravi umjesto nas) nego je praznik u povodu sniga,evo par sličica od mene
 

Prilozi

  • snig 2010.jpg
    snig 2010.jpg
    18.5 KB · Pregleda: 117
  • snig 2010-3.jpg
    snig 2010-3.jpg
    25 KB · Pregleda: 165

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
za razliku od vas u unutrašnjosti kod nas se snig ne čisti ( možda što nasm je ledeno pa nam se neda ili dosta Boga molimo pa on to napravi umjesto nas) nego je praznik u povodu sniga,evo par sličica od mene

šta radiš sa ovom "ralicom" na drugoj slici?:p
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
bila je na servisu u selu kod nas ali jna ne dolazi po nju vjerovatno im je skup servis za ralicu
 
N

Neven 533

Guest
bila je na servisu u selu kod nas ali jna ne dolazi po nju vjerovatno im je skup servis za ralicu

To dobro za zeljezo ...
Dosta para dobiješ teško je...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pokušavali su ga neki pilati pa su završili na policiji,
to je ovdje spomenik na opranu grada zadra , da su prošli još 100 metara tad bi se ušetali u zadar
inače ako želiš nevene imaš snimku na youtube dok je bio u voznom stanju snimala je tv priština
 
N

Neven 533

Guest
pokušavali su ga neki pilati pa su završili na policiji,
to je ovdje spomenik na opranu grada zadra , da su prošli još 100 metara tad bi se ušetali u zadar
inače ako želiš nevene imaš snimku na youtube dok je bio u voznom stanju snimala je tv priština

Ma vraga imam tih stvari i previše u glavi rat i ***** materine i političari trebalo je njih sve metnut da se ubijaju smeće... :madmana:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Ma vraga imam tih stvari i previše u glavi rat i ***** materine i političari trebalo je njih sve metnut da se ubijaju smeće... :madmana:

da u pravu si ali o njemu političari neodlučuju nego mještani hoče za uspomenu da ostane pa kad žele nikome ne smeta samo ljeti dođe dosta turista se tu slikati
 
N

Neven 533

Guest
da u pravu si ali o njemu političari neodlučuju nego mještani hoče za uspomenu da ostane pa kad žele nikome ne smeta samo ljeti dođe dosta turista se tu slikati

Neke to zanima al da su proživili ne bi ih zanimalo...
Al bar izgleda fora po zimi hehe
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
da u pravu si , iskreno ja sam ga proživio i nije mi ništa dobro donio, eto hvala bogu nije nitko poginuo to je bitno
a o tom bi se moglo jako puno raspravljati ali nepotrebno vrijeme teće dalje
 
N

Neven 533

Guest
da u pravu si , iskreno ja sam ga proživio i nije mi ništa dobro donio, eto hvala bogu nije nitko poginuo to je bitno
a o tom bi se moglo jako puno raspravljati ali nepotrebno vrijeme teće dalje

Bome fala bogu pa je mir al koliko cu dugo biti...
Kod nas vise nema ni snijega ko prije sad ga ima koji cm ili se topi ništa ne pada šteta...
 

Najnoviji postovi

Na vrh