• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
To kaj ti vidiš na Sameu uopče nema veze sa PVH!!!
To je obični priključak za ralicu, nezanam mu točan naziv.


Zjocko, jel to tvojih ruku djelo???
Eto takvu nekakvu malu bi ja na 565 napred, s tim bi on mogao bez frke, samo toliko da mu pokriva trag. :)

To smo sami radili i ralicu i prednji taj nosač....nije klasični hidraulik ali može poslužit samo treba pripasat priključak......
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
@vinogradar:da nije malo preniska ralica??

Inače jako mi se dopada,kak se pokazala u radu npr; sa zemljom?
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Nije se nakupilo nešto snijega,ali trebalo je počistit:
29xsze0.jpg

jel mi se ono čini ili ti u garaži imaš jd balirku
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Čini ti se,pa kaj si počeo i bijele miševe vidjet:mrgreen::mrgreen::mrgreen::scratch:scratch:mrgreen::mrgreen:

KRONE je to..
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
@vinogradar:da nije malo preniska ralica??

Inače jako mi se dopada,kak se pokazala u radu npr; sa zemljom?

Nisam niti probavao sa zemljom pošto imam rovokopač za te stvari ali mislim da nebi išlo jer ima dolje gumeni nož a ne čelićni a i federi nebi držali tu silu.....meni služi samo za snijeg....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vinogradar:
Kolika joj je ukupna širina i koliko je široka kad se zakrene do kraja??
i koja je visina ralice?
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Visina je 600 a širina 1600 a kad se zakrene do kraja neznam otprilike 1400 manje nije.....

Marko ...nije niska....čistio sam 30-ak cm snijega i nije prelazilo preko nje pošto gura snijeg u stranu....
 
M

miroslav k

Guest
Tako sam i mislio, a kako radi ta ravnjača? Jer je teska da vući i dal li lepse odradi od lake drljace?
No nije adekvatna tema, mozda je vec bilo raspravi ali nisam pratio
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
:weedman:...a ja mislio da vračaju bob četverosjed na start...:rolleyess:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Da znaš da sam ljubomoran,samo sad kad se sjetim kad moram ič van u štalu na ovu hladnoču uff,ali kad sam išao po balu ko malo dijete niko nije bio sretniji od mene
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Da znaš da sam ljubomoran,samo sad kad se sjetim kad moram ič van u štalu na ovu hladnoču uff,ali kad sam išao po balu ko malo dijete niko nije bio sretniji od mene
hehehehe ja ga se isto zazelim al ga vidim možda 2 puta godišnje a jednom se zaredale 3 godine da nije ni pahulje bilo
 

Najnoviji postovi

Na vrh