• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
znam da nije dobro da,ali evo kakav je kolaps u zg i okolici kod nas ni pahulje,samo kiša.

ja bi htio da je palo malo snijega,ali kad neće.

Pa i treba bit jos gori kolaps kad neće očistit oko svoje zgrade ,auta,prilaza
Bude neko drugi
Ma tko i kad
Dodem na poso u noćnu poslije cjelodnevnog lopatanja a oni pričaju Joj tak smo se zmučili ,pol sata sam čistil auto i krenem a parking zametan...i sl.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ja kad bi čekao da mi netko drugi očisti nebi nikad izašao iz garaže...evo kod nas palo još jedno 15 cm od sinoć tako da smo sad skoro na metar:gitarist:

A stiže ga još....
 

mvidnjevi

Član
Tu od
28 Lis 2012
Poruka
36
Evo tako kodnas radimo sa snegom

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=vANwgfpIebs[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
kod mene u zagorju ima oko 50 cm snjega sad ponovo pada i rekli su da ga do jutra bude bar još 30 cm pa bude posla sa razgrtanjem pa ču stavit neke slike ;)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Bome je sve istinito rekla..ja se jedino mogu žaliti na to kaj mi takoreči cjeli dan i pol noči prejde na putu do škole i u školi..z doma krečem malo poslje 4 v noč i još onak lijepo pada snijeg a dođem doma u pol 5 navečer ..:D
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
imag0190z.jpg


imag0193k.jpg


imag0196x.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo da vidite kako kod mene to izgleda i ko je zaduzen za ciscenje!!

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
I ti stavio lance na svoga :rolleyess:. Ja sam onaj prvi snijeg nekako i počistio bez lanaca ali nakon toga sam stavljao lance jer traktor samo klizi.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo sad se ljepo primirilo sa padanjem,sutra bude tak tak a u nedelju kažu debeli plus i lagano kiša.koja luda promjena vremena,sa ovom turom snjega sam završio,čekam sljedećiiiiiiiiiiiiiiii,ideš miško:partyman::partyman:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
I ti stavio lance na svoga :rolleyess:. Ja sam onaj prvi snijeg nekako i počistio bez lanaca ali nakon toga sam stavljao lance jer traktor samo klizi.

Nisam mogo nista napravit bez lanaca samo je klizio onda sta ce ju stajat u garazi neka se deru malo ipak su novi da vidimo kakve su kvalitete:lol:
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Nije baš čišćenje snijega, al su zimske radosti.


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=G0Adk_EPl1s&feature=[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Danas očistio i nadam se da par dana više neće biti potrebe za ponovnim čišćenjem

287kmjs.jpg


2s9ay35.jpg


wwj6l3.jpg


Ovo je samo jedna hrpetina gdje sam izvažao snijeg, imam takve još dvije :mad:

dh551.jpg
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513

Najnoviji postovi

Na vrh