• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZMAJ 142

B

BAGERISTA

Guest
I jedna i druga su ok,,,,ali mi nekako ljepše stoje sa sivom bojom felge..
 
V

Vjerni983

Guest
Meni se sviđa žuta. Crvena i žuta kombinacija mi je super! Ja sam prikolicu za drva pofarbal u crveno i felge u žuto
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
najviše volim da je sve original na strojevima :weedman: al odlučio sam ipak za sivu ( srebrnu ) danas ofarban kombaj a sutra sastavljanje :prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
najviše volim da je sve original na strojevima :weedman: al odlučio sam ipak za sivu ( srebrnu ) danas ofarban kombaj a sutra sastavljanje :prayer:

Eto,,,,i sad kad stigneš slike,,,,,,,,,da malo slinimo..
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
još mi je ostalo kabinu iznutra obojat i zitni heder pa če bit sve kompletno :supz:
slika neam jer sam uvjek zmazan :mrgreen: pa nisam tjeto mrljat digitalca
al evo par komada koje sam nabacio kad je bilo gotovo, slikano mobitelom pa su slike malo loše :axe:
dsc02357le.jpg

dsc02359v.jpg

i ekipa spremna za suncokret :supz::supz:
dsc02363u.jpg
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
odlično je,digitalcem ne moraš ni slikati i ovako super izgleda,bitno je da i on ima krov nad glavom bude se duže i sjajio :) :!
 
B

BAGERISTA

Guest
svaka čast,,,,jako ljepo uređene makine,,,,nema se ča reč,,,,ali ča je najbitnije,,,je da je krov iznad njih,,tako da su u suhom,,,,to je uvijet broj 1,,,ako če mašine trajat,,,bilo koje,nije bitno dali je konbaj,,ili bilo ča drugo....:prayer::prayer::prayer:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
fala fala :weedman::weedman::weedman: ima tu dosta posla još oko kombajna da bi bio kompletan kako ja oču :finga:

TX75 jel si ti svoga ZMAJA prodal neviđam ga više na njuškalu :confused:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
sto kod vas se suncokret vrsi sa kukuruznim adapterom?
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
sto kod vas se suncokret vrsi sa kukuruznim adapterom?

sve zavisi kako ko al večina vrši kukuruznim imam adapter od zmaja za suncokret al nikad ga koristo nisam uvjek vršim kukuruznim adapterom puno je bolje ako ima korova, korove provuku valjci dolje a samo kape idu dalje pa bude čišće :D
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
još mi je ostalo kabinu iznutra obojat i zitni heder pa če bit sve kompletno :supz:
slika neam jer sam uvjek zmazan :mrgreen: pa nisam tjeto mrljat digitalca
al evo par komada koje sam nabacio kad je bilo gotovo, slikano mobitelom pa su slike malo loše :axe:
dsc02357le.jpg

dsc02359v.jpg

i ekipa spremna za suncokret :supz::supz:



ova tvoja "garaža" se vidi prije nego crkva u selu :rolfer: kad ideš od so mlake....... :partyman:

i zelenko u njoj......:supz:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
ova tvoja "garaža" se vidi prije nego crkva u selu :rolfer: kad ideš od so mlake....... :partyman:

i zelenko u njoj......:supz:

aha vidi se :D
al sad je još dobro dok su kukuruzi veliki nevidi se toliko :rolfer::rolfer:
 
B

Bobo

Guest
Bole, da li bi prodavao suncokretni heder ili znas nekoga da bi prodao? Za zmaja 142, naravno...

Pase i adaptacija, al bolje kompletan heder.
 
B

BAGERISTA

Guest
evo malo i moje male zvjerke,,,,,


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Isti ko od brata,,,samo ča je on svoga proda:madmana::madmana:,,nemam pojima,zašto,,,ali kombaj je bija odličan..
Makar smo mi imali puno lit ZMAJ780RPM,,,zahvat 3,10,vrečar,,,,,..

A i ovaj kako mi se vidi je u odličnom stanju,,,,čak je bio brat našao,kabinu,,,i nije bila skupa..
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Bole, da li bi prodavao suncokretni heder ili znas nekoga da bi prodao? Za zmaja 142, naravno...

Pase i adaptacija, al bolje kompletan heder.

jbg.... da si prije reko prodan heder u srijedu stari ga mjenjo za drugu vrpu željeza :weedman:
a nebi znao ko ima za prodat to je kodnas isto tražena roba jer ima još uvjek dosta zmajeva a sve više ih se odlučuje sijat suncokreta
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
bole.....meni žao onog univerzala iz tvog sela, malo dalje od tebe.......otišao jako jeftino, sa žitnim i kukuruznim hederom......
 
Na vrh