• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zrine892

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
jeli to rucni rad taj proikljucak na frezi(crni) ako imas sa strane sliku. sad izvini jbg
dali tako mozes sejati posle qqruza ili suncokreta bez oranja i spremanja
 
Z

zrine892

Guest
kloki kaže:
jeli to rucni rad taj proikljucak na frezi(crni) ako imas sa strane sliku. sad izvini jbg
dali tako mozes sejati posle qqruza ili suncokreta bez oranja i spremanja


taj prikljucak je orginal od rotodrljače..samo smo kada smo kopčali sijacicu za prebacili one ruke na drugu stranu..okrenili ju da bude izvana jer je bila uska..ovako bez oranja nema sanse da sijes kukuruza ili suncokreta ukoliko sam ja upucen..mozes tako sijati kukuruza ili suncokreta ako imas na rotodrljači izvod za karda, i to u jednom prohodu sve gotovo ..
 
Z

zrine892

Guest
kloki kaže:
nisi me razumeo dali posle qqruza mogu da sejem zito bez oranja


hmm..mozes poslije suncokreta..da ides sa podrivačem i onda sijati žito..ali poslije kukuruza nemozes koliko ja znam..za kukuruz moras orati da bi posijao žito..nadam se da si na to mislio..
 
Z

zrine892

Guest
kloki kaže:
koliko duiboko ide ta roto drljaca

ta moja ide do 15 cm duboko..a nekoje mogu ici i dublje..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Uuuuuuuuu, pa jel mu to nije malo tečko za nositi?, vjerujem da može vuči, ali nositi, nekako mi se čii da je sav iza propao!???
 
Z

zrine892

Guest
kloki kaže:
ma rusina je to sta je njemu tesko.nosio sam ja i vise na 82.1


ma da..tesko je to za nosit jer se propinje i kada smotam samo gura..a sto se tice hidraulike..diže ju bez problema..e zaboravio sam slike stavit..nikako da se sjetim :oops: :oops:

ŠANANA IMT 565 kaže:
Uuuuuuuuu, pa jel mu to nije malo tečko za nositi?, vjerujem da može vuči, ali nositi, nekako mi se čii da je sav iza propao!???


ma jok..vidis da sam mu pustio gume da se nagne malo :) čuj teško je to ipak se radi o rotodrljaci 3 metra, i sijacici od 2,80m koje planiram rasiriti na 3m..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma dobro, samo je bitno da funkcionira!!!

SAd još kupiš prednji hidraulik od zjocka i naprijed staviš podrivač da mu pojačaš težinu prednjeg kraja i udri koliko duboko može gurat i vuči!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Ma dobro, samo je bitno da funkcionira!!!

SAd još kupiš prednji hidraulik od zjocka i naprijed staviš podrivač da mu pojačaš težinu prednjeg kraja i udri koliko duboko može gurat i vuči!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


o da da da :) jos da mi raspade..;) ja sam samo probao dali moze diči i eto digao je bez problema..ali problem bi bilo vuči ga i okretati se na..ipak ta kombinacija zahtijeva snagu traktora 130 ks i 6 cilindra motor..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobro, podrivač nebi nikako mogao gurati, ipak je to slab traktor za taj stroj, ali vjerojatno bi mogao gurati neki manji paker valjak!
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Zrine, staviš naprijed ph i gredu s utezima ili samo utege, tako sam ja napravio zbog tanjurača i neće se propinjat, garantiram. Sad sam sve skinuo pa čekam utovarivač tako da ovo više neću koristiti jer jednostavno nemože oboje istovremeno... Znaš da tebe kod mene čeka poseban popust na strojeve :mrgreen: :blackeye :mrgreen: :blackeye :blackeye
 
Z

zrine892

Guest
ma sta ce meni p.h. pa nije moj 892 kao 820 ;) moj se ne propinje kao konj :)...(šala) sto se tiče za sada nemam nikakvih problema sto se tiče dizanja prednjeg kraja...vidjet cemo se kako ce se ponasati kada dojde rasipač :shock: :shock:
 

Najnoviji postovi

Na vrh