• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zvane

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ovako to kod nas izgleda:
img0001tl.jpg


img0020gn.jpg


img0032b.jpg


vinograd je na dosta strmom položaju, pa preferiramo zatravljen način obrade...
 
B

BAGERISTA

Guest
a ja mislio na ovu tutu....:scratch

A kolega,,,,,,,,,,,,ma mislim ča do tega smo došli,,,,,,,,,,,:lol::lol::lol:

Evo mene opet u tvojin krajevima,,,nadam se da nečeš u šetnju,,,:lol:da se nekako dogovorimo za kafu........:weedman::weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
josix; vinograd je na dosta strmom položaju kaže:
A kolega,,,mioslim ča si stavija kapuč na glavu,,,da te pčele ne zbodu ili nemaš muda da se okreneš..................:partyman::partyman:

Vidin ja ti preferiraš,,,način nači ZEMLJA -ZEMLJA....................................:lol::lol::lol::shock:
 
B

BAGERISTA

Guest
sa ovom novom moraš plesat, piše u uputstvima da je to zabranjeno, ali, kaj oni znaju :lol:
radi se o tome, da kad kosiš u lijevo, malo nagnaš lijevu stranu prema zemlji, i tako nišaniš kolko hočeš otkos, možeš do zemlje kosit (što ne preporučam), a možeš centimatar ili 5 centimetara radit otkos...
stvar je vježbe i navike...

brat i ja kosimo lijevo jače, a kad idemo u desno samo vrhom potegnemo po travi...

i brži smo od svih naših pajdaša kad kosimo... stvar vježbe...
Vidin ja razradija si ti taktiku,,,,i još malo šardonea,,,i eto otkosa od centimetra,,,,,,,,,,,,,,,,ma kolega kupi bager,,,i nema,,,sve na čistu zemlju nigdje travčice............................:shock::weedman::weedman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
A kolega,,,,,,,,,,,,ma mislim ča do tega smo došli,,,,,,,,,,,:lol::lol::lol:

Evo mene opet u tvojin krajevima,,,nadam se da nečeš u šetnju,,,:lol:da se nekako dogovorimo za kafu........:weedman::weedman:

i ja se nadam da neću,pa čut ćemo se obavezno...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Vidin ja razradija si ti taktiku,,,,i još malo šardonea,,,i eto otkosa od centimetra,,,,,,,,,,,,,,,,ma kolega kupi bager,,,i nema,,,sve na čistu zemlju nigdje travčice............................:shock::weedman::weedman:

:finga:

:partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
A kolega,,,,,,,,,,,,ma mislim ča do tega smo došli,,,,,,,,,,,:lol::lol::lol:

Evo mene opet u tvojin krajevima,,,nadam se da nečeš u šetnju,,,:lol:da se nekako dogovorimo za kafu........:weedman::weedman:

JAAAAVIIII SEEEE!!

Jel ima žena vozačku?
Tak da se pogostimo kak Kontinentalac zapovida :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
JAAAAVIIII SEEEE!!

Jel ima žena vozačku?
Tak da se pogostimo kak Kontinentalac zapovida :lol:

Naravno,i neka pelja,,,,,a i obavezno se javin........
Ajme bit če loma.....:drinkers::drinkers::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Naravno,i neka pelja,,,,,a i obavezno se javin........
Ajme bit če loma.....:drinkers::drinkers::partyman:

veeeeee!!!

:drinkers: :drinkers:

:partyman:

ako bude vremena, otpeljam te do majstora da vidiš kaj smo napravili, i kaj planiramo još napravit...
 

Najnoviji postovi

Na vrh