• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zvane

B

BAGERISTA

Guest
Kao moderator ču te zamolit da pišeš književno,jer te ja kao i većina članova pola toga ne razumijem!
To bi trebalo vrijedit za sve!
Ako se mogu Zagorci toga pridržavat,pa možete valjda i Vi Istrijani :axe:[/QUOTE]

Nadovezat ču se,,,,,nisam zna za ovo pravilo,,,,,a ako vrijedi za svih,,,mora i za nas....bite rekli vi ISTRIJANI............:p:p
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa...., šta reći kada su svi sve..., već rekli... pozdrav i dobrodošao :supz:
 
Z

ZVANE

Guest
Čemo lako čemo, nema problema i na književno, pravila su pravila a ako kada izmakne pokoja domaća nemojte zamjerit, što se mene tiče mogu i prevest ako baš treba nema problema.

Mtd001 nema više ni vojske ni ičega tamo, zapravo koliko mislim ima nešto malo malo, sve je zaraslo, korova na sve strane, propalo, a štaš, ali ni mene nema več dugo pa ni ja sam nisam baš siguran kakvo je stanje.

Biti će i slike od jabuka, nemam ih sada baš nešto, al za početak ima ima... mada znan tko ima hehe još slika ali otom potom, nema me doma pa je sad to sve malo komplicirano ali bude bude... sad čemo koju opalit samo da ju iskopam...
 
Z

ZVANE

Guest
Evo jedne gdje je to bilo onako malo u početku, a to je od pred pet godina, tako da... Tu nismo još niti kolce stavili ni žicu, nažalost nemam druge slike, pojeo bi se živ sada al šta je tu je, biti če biti...



I evo još jedne, na drugom kraju sela, kada se pripremao teren odnosno terase, a malo se vidi nažalost nemam ih više, baš sad pretraživao mislio da ih je više, nema veze, strpljen spašen, to sam si rekao pa će ih bit još...

 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
sviđa mi se ovaj drugi teren ko stepenice...
 
B

BAGERISTA

Guest
A vidin ja počele su slike,,,,pa bilo je uredu od tebe,,,,a kako kaže kolega MTD,,,jako ljepo spremljen teren...........:mrgreen:
Nači češ ti tega sigurno,,,,,ma ako ne imam ja još kad smo kobasice pekli,,,,,,,ako se siječaš.....:rolfer::rolfer::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ZVANE, drago mi je da sad razumim kaj pišeš!! :D
sad se nećeš ti sam sebi smijat kad nešto smiješno napišeš, nego nas sve sada možeš razveselit! tu i tamo koja domaća uleti, nema veze budemo pitali kaj to znači, al kad pol toga ne razumijemo, ne znamo kaj bi pitali :lol:

neeeegooo, jel ono prijatel BAGERISTA sravnal brdo sa zemljom ?! :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
neeeegooo, jel ono prijatel BAGERISTA sravnal brdo sa zemljom ?! :lol:

Na svu žalost ni,,,,a nebi bilo loše,,,,baren bi se kakova kuna u žep stavila.....
A na kraju i
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma nema niki love danas, osim ovih kaj su u državi Remetinac...

dobil bi malo odojka i :drinkers: i to je to!!
i 100 kuna za naftu :lol:
 
G

GROF

Guest
., e forumašu Zvane! svaka ti čast i fala!!!

., malo gljedam ve tvoje slikice, lipota i divota ko kod našega zajedničkoga prijatelja BAGERISTE!!!., dobro te za čitat, drago mi je da si tu snami., biće smija, faljenja, kudjenja, čudjenja, sprdačine., ali neka te to nesekira puno., na kraju balade svi smo mi samo ovdeka na vome svitu i forumu LJUDI U PROLAZU!., istina i BOG!, sad bi mi svi skupa mogli ve ljude podilit - sortirat- preodabrat vako i nako,; dobar - loš, mali - veliki, lipi - ružni, pametan - munjen, zelen - crven, ..., i tako doneba!..., ali život je samo jedan!., nimamo ni tri, ni dva!., iako velika većina ljudi recimo pametni, prosvješteni!., zna, predpostavlja ili misli da zna da imamo najmanje DVA!, mislim života ne!., ali sve se svede na to da smo mi muški imamo dva!., ali ne života već jajeta! NE!!!...

., uh!, dosta ve moje munjene filozovije i baljezganja., lipa Vam je ISTRA!., jedva čekam mogućnost vami poć!., a usput i jedno pitanje?., KAKOV IMAŠ TRAKTORIĆ???!...

., aj Bog!., čitamo se ..., p.s., kad krenem put Istre?!, moram obavezno obać; Aljošu!, BAGERISTU!, Štajerce!, Zvane!!!...
 
Z

ZVANE

Guest
Slike su stare ali nema veze, ovo di su terase već je posađeno, treba samo još žicu navuć i kolce stavit i gotovo, onda samo delat, nažalost nemam više slika a Bagerista ča nisi ti ništo reka da imaš? Ma samo gas kači ko je ča hehe, makar su stare ali ne smeta.

Baš tako život nam je samo jedan i svi smo mi u prolazu, tako da treba se svega i nagledat i naslušat... i naučit!

Traktorić to je slovenski AGT, slagan u Sloveniji, nemojte me držat za riječ jer ni ja sad neznan točno, mislim da je onaj AGT 835, prelomni na pola, ali je zvijerka, jedino je malo između redova nezgodan dok se ne naučiš jer kako se lomi onda zanosi zadnji, prednji kraj ovisno kud se gibaš pa zna bit malo gusto hehe pogotovo meni koji ne sjedim na njemu često.

Jedini je problem od svega toga što ja nisam tamo, ali polako i to ćemo riješit, da se malo i ubrza i olakša rad mojima i sve skupa.
 
B

BAGERISTA

Guest
Kadi je nesta naš zvane,,,nema ga nešto.................................:shock::shock:
 
B

BAGERISTA

Guest
da ga nije otpuhala bura.....:scratch

Nevijerujen,,,teško,,,,mora da je poslovno ili nekako zauzet,,,,ako nije se možda i :heart::heart:u neku........pa muu sad neda na poljoprivredni....:rolleyess::rolleyess::rolleyess::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Nevijerujen,,,teško,,,,mora da je poslovno ili nekako zauzet,,,,ako nije se možda i :heart::heart:u neku........pa muu sad neda na poljoprivredni....:rolleyess::rolleyess::rolleyess::lol:

da ni u zadru, a dole ono belo gov*o sve zatrpalo, a on ljetne gume ima :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
da ni u zadru, a dole ono belo gov*o sve zatrpalo, a on ljetne gume ima :rolfer:

Hm,,,,moguče,,,neznam ča bi dela tamo,,,,,ali ljubav nema granica.-................:mrgreen::mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Hm,,,,moguče,,,neznam ča bi dela tamo,,,,,ali ljubav nema granica.-................:mrgreen::mrgreen:

ali nebumo nikad saznali...
da je i bio, neče javno priznat da je bio, ako je bio... :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
ali nebumo nikad saznali...
da je i bio, neče javno priznat da je bio, ako je bio... :lol:

Morat če,,,,ako niš drugo meni,,,,jer inače selim mu jabuke,,,,,a mora,,,mora,,,mora,,,jer drukčije neide,,,sad čemo vidit...


Htio si reč,,,kad bi bilo,da ni bilo,,,bilo bi da nije bilo...........:lol::lol::lol::rolleyess:

Živija ti meni 100lit ,,,:lol::lol::partyman::partyman::partyman:
 
Z

ZVANE

Guest
Eko me eko, ma kade da li san bija... a ja, da jesan baren hehe

:heart::heart: hmm nema granica ne :)

Kakovo je to seljenje jabuka ala nu da ja čujen? I Vi bi delali račun brez oštara.. iiii joj

Ali iman nešto za Vas, tako da ću se s ovin dolje prikazanin valjda iskupit ča me ni bilo na forumu (ma opet ću ja zbrisat, pa doj, onako šegavo, po tiho...)

E tu je bilo malo štete, ali nema beda, imamo veze s lovačkin društvon Pazin uahaha pa ćemo riješit ako treba, malo sačekat pa onako, kako već ide (sad će me možda neko pogrdit al kaj da Vam velim)



I još dvije malo zelenije, sređenije slike, mislim to na njima, malo se kosilo oko njih, stavio bi i šeficu koja je glavna za košnju al trebam prije pitat za dopuštenje :supz:





Evo tako malo, naišao na par slikica... malo su stare nemam novih, morat ću uslikat.
 

Najnoviji postovi

Na vrh