• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

abrkili

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Pa da se predstavim!
Ime mi je Antun i živim u Novoj Kapeli(u Posavini,da ne bi bilo zabune)...Trenutno mi je 19 godina,skoro 20..Bavim se uzgojem ovaca,zasada jedini na ovom forumu...Uzgajam jezersko-solčavsku pasminu i brojim 35 grla matičnog stada...Naravno uz veliku pomoć oca,majke i braće,jer studiram veterinu...Zanima me sve iz područja stočarstva pogotovo govedarstva i ovčarstva.Posjedujemo tek dva traktora,IMT,naravno... ;)

Strojevi:
balirka welger ap 45
plug olt slavonac 16''
lemind 14''
olt 2*10''
eberhardt 2*10''
tanjurače olt 20 diskova
zubače lemind leskovac
sijačica za kukuruz olt 2-redna
elevator za bale i klipove kukuruza
okretač sijena (tračni i sunce)
ralica
rasipač gnojiva INO 300
rotaciona kosilica IMT 804 185
strižna kosilica GD

IMT 539 i Welger AP 45..

IMT-ovi (539 sa gornje slike i ovaj su jedan te isti traktor,samo što je naknadno dodan rollbar)

IMt 533 i kosilica IMT 184 805

Evo jednog mog janjca...

Pas sa stadom...

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
Dobre slike. :D :D
Koliko ha zemlje obrađuješ?

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ne mnogo,oko 15-ak jutara... S tendencijom širenja,hvala Bogu..

Z

zrine892

Guest
a krasno...ide to tebi...samo polako...sve ce se napraviti

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Zrine,hvala ti na tvom optimističnom mišljenju..Tako i ja mislim,jer mi drugo ništa ne preostaje,zar ne?

TX75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,236
...samo tako, kada se budem ženio znam od koga ću janjce pokupovat ;)

P.S. vidim i ti si se pretrgo sa slikama ;) :mrgreen:

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Eeee,tako je,ali za prijatelje ima i neki popust... :lol:
Kako misliš 'pretrgo'?

TX75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,236
abrkili kaže:
Eeee,tako je,ali za prijatelje ima i neki popust... :lol:
Kako misliš 'pretrgo'?
ad.1. ....hvala...hvala...al načekat ćeš se još par godina :mrgreen: :blackeye

ad.2. ...pa nema ih...di su slike te?....tu se vozika sa traktorom po kukuruz a nebi ga posliko??ha?? ;) :mrgreen:

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Evo još slika,da se njegovo veličanstvo bećarina iz vražinjaka TX75 ne ljuti... ;)
Jučer sam išao zubiti livade u brdo,pa evo slikica...

Tko bi rekao da je ovo u Slavoniji? 8)

Pa još malo ''ravnice''...

skakaonica Garmisch-Partenkirchen :)

Kako romantično,zar ne? :lol:

I IMT zvan Betlehem... ;)

Z

zrine892

Guest
opaa...dobre slike...vidim da ti je taj imt-e neki maneken za brda i dolina ;) ;) ajmo se menjati ;):)

TX75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,236
:lol: ,,,
kranih li slika, stvarno je krajolik prva liga,,a i mali ferguzon je zakon...
da prođeš sa njim kroz trg u zg,..koliko bi golubova zatepo? :blackeye ;) :mrgreen:

P.s.:a vidis vec sam se priupito pa di si nesto?
tunjo pa kako zivot,? zene, djeca, faks?
sta ima u metropoli zanimljivo za nas, iz "malo" manjih sredista?

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
@zrine:ne dam,puno je uloženo u njega,vidiš da je skroz nabrijan,jeino ako ćeš za rusa ;

@tx:pa nestao,imao ispite,položio sam 6/8,još 4.mjesec jedan imam i u 6. ponavljam anatomiju,jer sam nju pao... al sredit ću ja to ;)
u metropoli ništa novog,sivilo grada,bio sam tamo dva i po tjedna,popizdio sam,jedva sam čekao da dođem kući..Jedino mislim da će uskoro bit AUTOSHOW na velesajmu pa bi mogli doć... ;) I šta je još zanimljivije ,ima puno lipih curica,al one ti se pale na BMW,MERCEDES,PORSCHE,a ne na JD i sl.pa onda dođete na AUTOSHOW,kupite si pile i idemo do grada.. :)

S

sapat

Guest
abrkili kaže:
:pa nestao,imao ispite,položio sam 6/8,još 4.mjesec jedan imam i u 6. ponavljam anatomiju,jer sam nju pao... al sredit ću ja to ;)
eh pa to je jaaako dobar rezultat... svaka čast :D

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
@sapat:hvala,i ja sam zadovoljan....

@ratarko:sad vidiš zašto nemamo velikih traktora,da dođe tvoj ford,odmah bi se odronilo brdo pod njim :)

P

Picek

Guest
abrkili kaže:
Tko bi rekao da je ovo u Slavoniji? 8)
mala digresija, prije tri godine sam išao biciklom iz Zagreba (preko Siska i Jasenovca, Novske do Štitara (došao do B. Stupnika i riknuo)..
negdje od N.Gradiške kad mi je ponestajalo snage psovao sam svakome tko je ikada rekao da je Slavonija ravna :mrgreen:

Z

zrine892

Guest
ma je picek ravna je slavonija...nisi ti to njih dobro razumio ;) ;)
@abrkili: imas nesto bolje od rusa...rus je prešao standard za vašu ravnu slavoniju ;)

Najnoviji postovi

Na vrh