• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

abrkili

H

Hrvoje_cvangic

Guest
ma bilo je bez spuzve...ali morat cemo nes rijesitdugorocno gledano...a probat cu sa skalpelom...pa ti javimkak ide...hh...treba sisat da vruce je...iako jos moze zahladit...mi cemo poslije sjetve onda too rijesit...to mi u 3 dana sisanja osisamo...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
evo koja sa faksa.. :D
jedna s pauze.
Image0057.jpg


a ova je iz štale na faksu.
Image0051.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Predo sam papire za redovan upis u 4.godinu.U biti već slušam jer su predavanja počela,ali upisi su u tijeku.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sretan imendan kolega,sretno i veselo i sa što manje problema uživaj u životu: Icon_kidra:: Icon_kidra:
 
B

BAGERISTA

Guest
Eto i ja se pridružujem čestitkama,.....:drink:,mada u zakašnjenju,......
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Kili, gde si ti studiral ili još studiraš?
Zaboravil sam
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Hvala dečki!

Pri završetku sam, ostalo još par ispita, prošli tjedan sam odradio zadnji dio nastave, tako da sad preostaje učenje. A sad sam kod kuće, sezona posla je u punom pogonu.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo ovim putem pozdravljam prijatelja abrkili da sam ga srel sa njegovim ljepim primjerkom crne slavonske svinje i nagrada je pala čestitke i na izvinjenju da ga nisam odmah prepoznal
još jednom čedstitke....
 
G

GROF

Guest
Re: abrkili - Lip TI pozdrav! ...

... Dragi moj mladi forumski prijatelju; abrikili@! ...

Prijatelju!, fala TI do neba ča si došal da svojom nazočnošću uveličaš naše forumaško okupljanje u živo!, fala TI ča si došal i mene osobno pozdravit, ujedno oprosti ča TE nis odma i na prvu prepoznal?, vjeruj, previše sam popil svakakove tekućine., ... fala TI ča si MENE i SVE ostale pozval na svoj štand "fajferice"!, fala lipo i za čašćenje, ugodno si me iznenadil i ostavil bez prave reči - teksta, jednostavno TI skidam kapu, onu pravu, onu Ličku! ...

L.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh