• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

abrkili

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Pa da se predstavim!
Ime mi je Antun i živim u Novoj Kapeli(u Posavini,da ne bi bilo zabune)...Trenutno mi je 19 godina,skoro 20..Bavim se uzgojem ovaca,zasada jedini na ovom forumu...Uzgajam jezersko-solčavsku pasminu i brojim 35 grla matičnog stada...Naravno uz veliku pomoć oca,majke i braće,jer studiram veterinu...Zanima me sve iz područja stočarstva pogotovo govedarstva i ovčarstva.Posjedujemo tek dva traktora,IMT,naravno... ;)




Strojevi:
balirka welger ap 45
plug olt slavonac 16''
lemind 14''
olt 2*10''
eberhardt 2*10''
tanjurače olt 20 diskova
zubače lemind leskovac
sijačica za kukuruz olt 2-redna
elevator za bale i klipove kukuruza
okretač sijena (tračni i sunce)
ralica
rasipač gnojiva INO 300
rotaciona kosilica IMT 804 185
strižna kosilica GD


IMT 539 i Welger AP 45..
Obrisan neispravan link.

IMT-ovi (539 sa gornje slike i ovaj su jedan te isti traktor,samo što je naknadno dodan rollbar)
Obrisan neispravan link.

IMt 533 i kosilica IMT 184 805
Obrisan neispravan link.

Evo jednog mog janjca...
Obrisan neispravan link.

Pas sa stadom...
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ne mnogo,oko 15-ak jutara... S tendencijom širenja,hvala Bogu..
 
Z

zrine892

Guest
a krasno...ide to tebi...samo polako...sve ce se napraviti
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Zrine,hvala ti na tvom optimističnom mišljenju..Tako i ja mislim,jer mi drugo ništa ne preostaje,zar ne?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
...samo tako, kada se budem ženio znam od koga ću janjce pokupovat ;)

P.S. vidim i ti si se pretrgo sa slikama ;) :mrgreen:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Eeee,tako je,ali za prijatelje ima i neki popust... :lol:
Kako misliš 'pretrgo'?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
abrkili kaže:
Eeee,tako je,ali za prijatelje ima i neki popust... :lol:
Kako misliš 'pretrgo'?

ad.1. ....hvala...hvala...al načekat ćeš se još par godina :mrgreen: :blackeye

ad.2. ...pa nema ih...di su slike te?....tu se vozika sa traktorom po kukuruz a nebi ga posliko??ha?? ;) :mrgreen:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Evo još slika,da se njegovo veličanstvo bećarina iz vražinjaka TX75 ne ljuti... ;)
Jučer sam išao zubiti livade u brdo,pa evo slikica...

Tko bi rekao da je ovo u Slavoniji? 8)
Obrisan neispravan link.

Pa još malo ''ravnice''...
Obrisan neispravan link.

skakaonica Garmisch-Partenkirchen :)
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Kako romantično,zar ne? :lol:
Obrisan neispravan link.

I IMT zvan Betlehem... ;)
Obrisan neispravan link.
 
Z

zrine892

Guest
opaa...dobre slike...vidim da ti je taj imt-e neki maneken za brda i dolina ;) ;) ajmo se menjati ;):)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
:lol: ,,,
kranih li slika, stvarno je krajolik prva liga,,a i mali ferguzon je zakon...
da prođeš sa njim kroz trg u zg,..koliko bi golubova zatepo? :blackeye ;) :mrgreen:

P.s.:a vidis vec sam se priupito pa di si nesto?
tunjo pa kako zivot,? zene, djeca, faks?
sta ima u metropoli zanimljivo za nas, iz "malo" manjih sredista?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
@zrine:ne dam,puno je uloženo u njega,vidiš da je skroz nabrijan,jeino ako ćeš za rusa ;

@tx:pa nestao,imao ispite,položio sam 6/8,još 4.mjesec jedan imam i u 6. ponavljam anatomiju,jer sam nju pao... al sredit ću ja to ;)
u metropoli ništa novog,sivilo grada,bio sam tamo dva i po tjedna,popizdio sam,jedva sam čekao da dođem kući..Jedino mislim da će uskoro bit AUTOSHOW na velesajmu pa bi mogli doć... ;) I šta je još zanimljivije ,ima puno lipih curica,al one ti se pale na BMW,MERCEDES,PORSCHE,a ne na JD i sl.pa onda dođete na AUTOSHOW,kupite si pile i idemo do grada.. :)
 
S

sapat

Guest
abrkili kaže:
:pa nestao,imao ispite,položio sam 6/8,još 4.mjesec jedan imam i u 6. ponavljam anatomiju,jer sam nju pao... al sredit ću ja to ;)
eh pa to je jaaako dobar rezultat... svaka čast :D
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
@sapat:hvala,i ja sam zadovoljan....

@ratarko:sad vidiš zašto nemamo velikih traktora,da dođe tvoj ford,odmah bi se odronilo brdo pod njim :)
 
P

Picek

Guest
abrkili kaže:
Tko bi rekao da je ovo u Slavoniji? 8)
mala digresija, prije tri godine sam išao biciklom iz Zagreba (preko Siska i Jasenovca, Novske do Štitara (došao do B. Stupnika i riknuo)..
negdje od N.Gradiške kad mi je ponestajalo snage psovao sam svakome tko je ikada rekao da je Slavonija ravna :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
ma je picek ravna je slavonija...nisi ti to njih dobro razumio ;) ;)
@abrkili: imas nesto bolje od rusa...rus je prešao standard za vašu ravnu slavoniju ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh