• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agronet

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-jutros bio u đakovu, poranio ja u 7,00 reko da budem među prvima kad ja tamo a ono bar 150 ljudi čekaju prvi došli oko pola 5, e nećeš čekati vratim se kući i dam si truda da sam napravim na računalu, napravio isprintao i sad samo da predam , kao oni koji imaju isprintano samo predaju papire ....:prayer:
-živi bili pa vidjeli...
 
M

MOCO

Guest
-jutros bio u đakovu, poranio ja u 7,00 reko da budem među prvima kad ja tamo a ono bar 150 ljudi čekaju prvi došli oko pola 5, e nećeš čekati vratim se kući i dam si truda da sam napravim na računalu, napravio isprintao i sad samo da predam , kao oni koji imaju isprintano samo predaju papire ....:prayer:
-živi bili pa vidjeli...

pa kako si mogao ući u sistem?

ja nemogu, dobijem neku poruku server eror 500
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Joj,joj,što će nagodinu biti manje isplaćenih poticaja a odgovor neće biti žao nam je mi smo krivi ,kao što je bio kod mene slućaj ,nego ovog puta "SAMI STE SI KRIVI" niste dobro ispunili:madmana:,a to je naša birokracija:axe:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
pisalo je danas na vratima, produljen rok za predaju zahtjeva do 9.6?
ima li jos tko takvu informaciju?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Ovo je bolesno, u vrijeme radnog vremena od 07 do 15 gotovo je nemoguće ući u Agronet, danas bio i kažu ne radi nek dođem sutra, a ne radi već 10 dana. Popodne se mogu j... jer ne znam sam popunit, pa mogli su neki tečaj organizirat j... ih Agronet da ih j....
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Upravo sam popunio zahtjev prema uputama i na kraju mi piše umjesto preuzmi generiranje u tijeku, nego jel trebaju biljezi i računi i deklaracije za sjeme kod predaje zahtjeva, ja ću njima ovo poslat poštom nek se j..., jasno ukoliko se generira zahtjev :)

Pojavilo se preuzmi, popunjavam zahtjeve u manju naknadu, netko će razvit biznis sljedeću godinu :)
 
Posljednje uređivanje:
M

MOCO

Guest
i ja čujem da je rok produžen, ali neznam datum.

nakon 15sati je krenulo kako treba pa sam ispunio,isprintao i tak to -ma neću ni gledat više toliko me glava boli. Sad se idem zaj.. u štalu, čeka me veterinar, imam telenja...ma j... ovaj posao
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Otvaram biznis sljedeće godine ukoliko ovi neće u agenciji popunjavat, imam oko sebe najmanje par stotina korisnika poticaja, svaki nek plati 50 kuna za ispunjavanje i printanje zahtjeva i eto lovice.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ja sam tek uspel uči na agronet oko 18 sati,imam pitanje ima ono dok popunjavam za oranice i livade tam imam ljevo morem kvačice deti one mislim da ima 5 stupci,ja nisam to ništ označil,sad sam kaj zajebo il nisam :shock:
 
M

MOCO

Guest
jeli netko vadio onu potvrdu u poreznoj da si u pdvu? Koliko mi treba taksi za to?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
mislim da je netko na drugom forumu spominjao 40kn biljega?
isto tako, suska se o umanjenju poticaja ako se budu zahtjevi rjesavali u ovom produzenom roku? kakve su sada to gluposti? :|
jel netko nesta cuo?
to je najzalosnije, sto nitko u biti nista nezna. sve samo pusta naklapanja..
 
Posljednje uređivanje:

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
366
Da li je na kraju taj rok produzen do 15.lipnja kao sto stoji na sluzbenim stranicama?Zanimaju me iskustva onih koji su bili u agenciji i sl. i dobili informaciju iz prve ruke..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kod nas je pred vratima na papiru isprintano da je rok produzen do 9.6. svatko spominje drugi datum..
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
366
kod nas je pred vratima na papiru isprintano da je rok produzen do 9.6. svatko spominje drugi datum..

Vjerojatno je lokalno drugacije..no sto se tice smanjenja poticaja u pdf-u na stranicama agroneta stoje jasne upute.Iza 15.svibnja se svakim danom proporcionalno smanjuje iznos.Najduze 25 dana od 15 svibnja se moze predati zahtjev.Ove godine je to 16 svibnja jer je nedjelja neradni dan.
Da li sada ova odluka o produzenju anulira ove datume to zaista ne znam.Znam da je dobro predati sto prije,a nakon toga eventualne izmjene srediti do 31.svibnja jer to ulazi u prvobitno zadane rokove.
Sto se tice aplikacije jednostavna je...sa ponekom djecjom bolesti koju pripisujem zagusenju mreze.Ukupan dojam o svemu nije nesto jer je razlika samo u nacinu notiraranja...prije olovka i piskaranje,sada aplikacija koju je svatko mogao u excelu odraditi.No svakako vjerujem da ce poboljsanja biti na nekim podrucjima.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Ma kakvo smanjenje poticaja, produžen je rok do 15. lipnja zbog ovih p.... s Agronetom, zaguši se server kad svi krenu gore za radnog vremena.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Isprika svima ako upadam kao padobranac ovdje, ali imam problem, pa ako netko ima kakav savjet.

Radi se o mojim starcima koji su prošle godine ispunjavali zahtjev za poticaje online, danas je stara bila i rečeno joj je kako neće biti isplate poticaja jer jedan dio nije dobro napravljen. Navodno je nekakav papir trebalo poskenirati i donijeti osobno.
Sad trenutno neznam cjelu priču, ali rečeno je kako oni nisu jedini te da ih je hrpa tako nasjela i neće dobiti poticaje.
Sjećam se samo da im je obećano da neće biti nikakvih problema sa online prijavom, te ako bude problema, netko će se javiti.
Radi se o području jastrebarskog.

Ako netko ima savjet, molim da mi pomogne. Znam da je priča malo štura, ali kad ću imati više detalja, javit ću.

Hvala svima

E da i ja sam tako prošao samo što još nije bilo Agroneta,sada pametnije.

Ja sam neki dan sve obavio,gospođa u agenciji ispunila sve potpisao punomoć za ispunjavanje i to je to.
Od dokumenata neka ponesu onaj list s zaporkom i korisničkim imenom,od ARKODA ispis,20 kn državnih biljega,a ostalo oni obave nabrzaka tako da nema više zajeba.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Da svi smo zajb...Ima nova tema o odluci o ostvarivanju poticaja koja se poavila u agronetu.

Meni su smanjili poticaj za 30% zbog nekih izmisljotina...sve je uredno predano,

50kom ovaca i 13ha livada i pasnjaka, i 2,5ha obradenih povrsina...

Sve smo lijepo crno na bijelo donjeli i sad mi tamo manjuju poticaj po nekim siframa za koje ni oni ne znaju sta su, a pitao sam ih...

Gamad...
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
izgubio sam KORISNIČKO IME za ulaz u agronet.Lozinku znam napamet ali mi ne vrijedi bez kor. imena.Kako do njega?
 

Najnoviji postovi

Na vrh