• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agronet

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
slažem se da je opet netko pokupio lovu za taj posao a onima koji predaju potrebne papire za poticaj opet ostalo da sam hoda sim tam dok sve potrebno prikupi i ne podere cipele:vragek:
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
ma ispunjavaš ga on-line ali kao sto je netko vec reka moras isprintati (sto meni nije uspijelo) i predati mislim u "pisarnicu" (ko i uvijek + 20kn tak.markic)

PS: sto vise treba iskomplicirati da sto manje ljudi to ispuni da sto manje poticaja moraju platiti.....
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-nisam dobio lozinku i zaporku za agronet imali još takvih ili je problem samo kod mene ...:confused:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
-nisam dobio lozinku i zaporku za agronet imali još takvih ili je problem samo kod mene ...:confused:

Nisam ni ja, što istočnije to jadnije to je moj komentar,je.. Nas ZG.:axe:
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
ja dobio prije mjesec dana,možda niste politički podobni :vragek::vragek:
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-ja slao meil u zg i pitao, vele provjeri u agenciji u svom gradu, danas bio u korodvi u đakovu i tamo mi vele ispao problem u pošti i vratili im koverte s zaporkama ne uručene, dečko otišao i našao kovertu i dao mi, znači svi koji nisu dobili moraje u ured po iste ...:)
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
-ja slao meil u zg i pitao, vele provjeri u agenciji u svom gradu, danas bio u korodvi u đakovu i tamo mi vele ispao problem u pošti i vratili im koverte s zaporkama ne uručene, dečko otišao i našao kovertu i dao mi, znači svi koji nisu dobili moraje u ured po iste ...:)

Hvala DELO sutra idem po papiruse:)
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
danas bio u Agenciji ,kaže tetka nevalja što sam ispunio,moraš sve listove proći,savjetujem da se nezamarate sa ispunjavanjem,odeš u agenciju,kažeš neznam i tetka ti ispuni,20 kn biljega i ajd na pivo
ps.ne zaboravite zaporku
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Kao što je DELO išao tako danas i ja po korisnički ime i zaporku ,uzrok nedolaska dobar br.poštanskog broja naselja ali naselje krivo,krivac agencija za plačanje:confused:
 

KOBAC

Član
Tu od
13 Svi 2008
Poruka
419
danas bio u Agenciji ,kaže tetka nevalja što sam ispunio,moraš sve listove proći,savjetujem da se nezamarate sa ispunjavanjem,odeš u agenciju,kažeš neznam i tetka ti ispuni,20 kn biljega i ajd na pivo
ps.ne zaboravite zaporku

ovo je pravi savjet! i ja tako napravio! otišao u službu i čovjek sve popunio. jedino što je malo gunđao jer sam sam nešto čačkao pa ostaje trag koji ne može izbrisati. a ja sam se upiškio od smijeha kad sam vidio vani 20 ljudi koji trebaju isto! kod mene je jedna kultura na dvije parcele i sve jednostavno!
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
ovo je pravi savjet! i ja tako napravio! otišao u službu i čovjek sve popunio. jedino što je malo gunđao jer sam sam nešto čačkao pa ostaje trag koji ne može izbrisati. a ja sam se upiškio od smijeha kad sam vidio vani 20 ljudi koji trebaju isto! kod mene je jedna kultura na dvije parcele i sve jednostavno!

I kobac preporuka svima koji imaju samo malo voćnjaka?
I kakav trag u Agronetu ti ostao od neuspjelog popunjavanja ili?
 

KOBAC

Član
Tu od
13 Svi 2008
Poruka
419
I kobac preporuka svima koji imaju samo malo voćnjaka?
I kakav trag u Agronetu ti ostao od neuspjelog popunjavanja ili?

pa klinac je bio dosta "nadrndan", a tek je počeo raditi i več je usvojio "toplo" ponašanje naše administracije! uglavnom sve što napraviš sam u arkodu, problem je ispraviti i ostane nekakva "fleka" na tom popravljanim mjestima i to se ne može obrisati ( tako dotični kaže )! i navodno je to nekakav problem! ne znam od koga su kupili program u kojem se nešto ne može popraviti, ali vjerojatno če biti da on nezna kako se to radi! pa nisu valjda mislili da niko ne pravi greške kod unosa, a kod mene jedna kultura na dvije čestice! a kako če ratari to popuniti ne znam!

i još je bilo pitanja tipa zašto ste mjenjali lozinku ( a na upiti piše da obavezno promjeniš lozinku ) itd. ako nisi bio kod njih, ićeš pa se malo pripremi psihički!
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
pa klinac je bio dosta "nadrndan", a tek je počeo raditi i več je usvojio "toplo" ponašanje naše administracije! uglavnom sve što napraviš sam u arkodu, problem je ispraviti i ostane nekakva "fleka" na tom popravljanim mjestima i to se ne može obrisati ( tako dotični kaže )! i navodno je to nekakav problem! ne znam od koga su kupili program u kojem se nešto ne može popraviti, ali vjerojatno če biti da on nezna kako se to radi! pa nisu valjda mislili da niko ne pravi greške kod unosa, a kod mene jedna kultura na dvije čestice! a kako če ratari to popuniti ne znam!

i još je bilo pitanja tipa zašto ste mjenjali lozinku ( a na upiti piše da obavezno promjeniš lozinku ) itd. ako nisi bio kod njih, ićeš pa se malo pripremi psihički!

Ma vidio sam ih neki dan kada sam išao po lozinku,zamisli sada moraju raditi a ne kafenisati:!:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
jedino što je malo gunđao jer sam sam nešto čačkao pa ostaje trag koji ne može izbrisati. !

neznam kakav to trag ostaje,ali ja sam malo čačkal doma po tomu i nisam naišel na nikakve probleme,sve radi ok,i promjena lozinke,brisanje krivo unesenog i stavljanje dvije ,pa i više kultura na jednu parcelu...:p
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-može li mi tko pomoći , kako da razdjelim ili nadodam polja(ćelije) da mogu uipsati više kultura na istoj česrici
-imam čestice od 6-7 ha koje nisu pod istom kulturom a ne mogu ih podjeliti tj. neznam kako...
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
-može li mi tko pomoći , kako da razdjelim ili nadodam polja(ćelije) da mogu uipsati više kultura na istoj česrici
-imam čestice od 6-7 ha koje nisu pod istom kulturom a ne mogu ih podjeliti tj. neznam kako...

Zašto se mučiš još ove godine oni ti mogu ispuniti moraš samo dati punomoć službenici i oni neka ti riješe a ti gledaj i pamti za iduću godinu tako sam i ja učinio8)
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Danas bio od 7.30 h do 16,30 h. Wc je bio blizu a žena donosila sendviće i cedevitu.
Uredno upisano u arkod u 12 mjesecu, sitne dopune u 2 mj., upisnik uredno predan u 3.mj. i rečeno ako bude nejasnoća netko će me zvati. Danas po ulasku u kancelariju kažu sve je bilo u redu pa vas nismo zvali a ja ponosan (vodim to u Excelu u nekoliko verzija) onda još dvije sitne promjene (ispiso ženu kao člana) pa možemo riješiti agronet kod kuće i onda teta slučajno primjeti da ništa nije u redu jer mi nisu povezali Arkod i upisnik i mene pita "zašto".
Šutio sam, jer da sam otvorio usta ....:axe:
 
M

MOCO

Guest
Seljak sam , al ovo je previše i za mene. Sustav konstantno pada, svi nervozni i iscrpljeni, seljaci u hodnicima bez zraka nagurani ko sardine čekaju NEŠTO već danima-ŠTO? Pa eto da faking agronet proradi bez štekanja. Server navodno preopterečen, pa kad su svi navalili zadnji dan ali nisu ni seljaci krivi kad su opčine podjelile ugovore tek neki dan pa sad ti to sredi! Pa ako mjenjaš posjede traži da se onaj prije ispiše, pa ti idi upisati pa čekaj da arkod ucrta sve pa onda da agronet povuče podatke pa onda uđi u agronet i ispuni i isprintaj i kupi biljeg i odnesi u ured...... sve do 15.05.2011. jel taj datum sveta krava, jel to nitko nezna pomeriti za koji dan? O kravama koje je sistem kao trebao sam povuči odnekale neću ni pričati, kažu jučer da stoku odklikamo tako kako je pa kasnije napravimo izmjene-ma jes, pa svaki dan nakon 15.05.košta 1% poticaja.

uglavnom, ja kod kuće još nisam uspio ući u dio za popunjavanje zahtjeva -onaj famozni klik DODAJ NOVOG -tu me server uvijek dočeka ko da sam nepoželjan:mad:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Zašto mi tu nije ništa čudno?
Zato što sam za ovu godinu ostao i bez poticaja i bez pravo na plavi dizel,zašto?
Zato što je službenik ""greškom poslao moj spis u arhivu a ne u obradu:confused:a odgovor žao nam je:confused:
Zato sam ove godine požurio i da oni sve naprave i da vidimo nagodinu i da nisam bio jedini:mad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh