• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Akumulatori

  • Temu pokrenuo dgeceg
  • Datum prvog posta

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Re: akumulatori

E blizu mene nema autoodpad, a ne znam ni gdje ima.. al što je najbolje znam da sam imao takvu klemu, al ne mogu je pronaći!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: akumulatori

Ja sam kupil nekakve mesingane,bar su takve boje i ne pucaju a skidal sam ih više puta,a izgledaju jadno i slabo.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: akumulatori

Budem se ja malo razgledo mozda se kakva nade pa ti ju posaljem!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: akumulatori

Rijesit cemo kolega cini mi se da ima doma samo treba malo potrazit u hrpama sta je hrcak navuko:(happy)::(happy):
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Re: akumulatori

Kupio i ja jednom olovne u nadi da se nebu više radila oksidacija na klemi,i recimo da nije al cim je stisla zima i ja verglao pilu 15-20 sekundi klema se rastopila na djelu di se spaja kabel
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: akumulatori

Nemrem vjerovati da pamtite tak nebitne stvari kao naprimjer koliko vam traje pojedini akumulator .
Kaj to zapisujete ili kaj?

Kabel uvjek zalemim na klemu ..tak da nema grijanja
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: akumulatori

Na akumulatoru piše kad je proizveden a garanciju držim na akumulatoru tak da to znam jer piše !!!!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: akumulatori

I ja zaljepim garanciju , ali to je njihov trik .
Daju ti onu samoljepljivu vrečicu koja otpadne u prvom ozbiljnom pranju ..i ide garancija
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: akumulatori

Zato ja ne perem ozbiljno već neozbiljno i nema problem !!!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: akumulatori

na traktorima je topla,evo na Indijcu 5 godina ,jutros paljenje bez grijača od druge,na autiću 8 godina Varta,problem je što ima puno repariranih akumulatora i oni nekog moraju dopasti,kod nas na otpadu čovjek dolazi i kupuje one stare kojima se da izvaditi unutrašnjost i obnavlja ih,kome ih uvaljuje ne znam
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: akumulatori

@ajkula ja ti kupujem te obnovljene akumulatore dobijem 2god garancije na njega nije skup meni su super skoro 15god se samo oni kupuju!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: akumulatori

ma sve 5 bučo,ali ovo je privatnik sa nekakvom sumnjivom firmom pa me to malo čudi
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: akumulatori

Ko ce znat mozda samo pribavlja materijal za nekog ja s ovim nikad nisam imo problema i uvijek covijek veli ako sta nevalja dok je pod garancijom samo donesi dobijes novog s novog garancijom!!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: akumulatori

Ko ce znat mozda samo pribavlja materijal za nekog ja s ovim nikad nisam imo problema i uvijek covijek veli ako sta nevalja dok je pod garancijom samo donesi dobijes novog s novog garancijom!!
Kaj nisu takvi uvjeti kod svih ?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: akumulatori

Pa jesu samo tetak nosio nedavno neku "marku" neznam tocno koju na reklamaciju najprije su isli ga kontrolirat dal je njihova greska ili njegova i tek onda dobio drugi ja neznam kak ide s reklamacijama jer ja nisam ovog ni jednog moro mijenjat da nesto nije bilo kak treba si su prosli preko garancije dosta kad pocne otkazivat i moram ga stavljat na punjac dobiva zamijenu a on ide na sirovine i to je to!!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Re: akumulatori

za garanciju, ak sumnjaš da je crko, nosiš u ovlašteni servis na ispitivanje, to traje oko dan-dva, i ak se uspostavi da je umro zbog tvorničke greške, napišu ti papire da je neispravan i njegove parametre, i onda to sve fino nosiš u dućan di si ga kupio i oni su ti dužni dati novi.. samo prilikom zamjene akumulatora više nemaš pravo na garanciju.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Re: akumulatori

1) Destilirana voda se smrzava na nula stupnjeva..jel tak?

2) A ne smrzne se u akumulatoru... jel tak?

3) Na kojoj temperaturi se smrzava elektrolit u akumulatoru?

4) To dokazuje da tvrdnje određenih članova nisu točne da se ne smrzavaju isključivo alkoholi.... ako se dobro razumijem u matematiku, kiselina nije alkohol.. jel tak?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: akumulatori

@Zetorboy ti si nedavno isto imo proceduru s akumulatorom ili , a sta u tih par dana dok je akumulator na testiranju stavit u auto ili traktor po tome ja s ovim svojim obnovljenim puno bolje stojim nego nekim markiranim kad rikne za par sati imam novog s novom garancijom!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh