• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Al se nekad dobro jelo ...

R

Ratarko

Guest
Evo malo sam provjeravao kako bi bilo da šaljem ovako male slike.
Ako mislite da je ovako bolje nema probljema , ovako se brže učitava stranica od foruma jel nije cijela slika nego samo " thumbnail ".
Da bi se pokazala cijela slika potrebno je samo kliknuti na nju i slika se otvori u zasebnom prozoru.

Mario šta ti kažeš jeli bolje ovako ?

Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Meni je bolje da se odma učitava slika, ja nemam problema jer imam Max ADSL!

Dali ima tko od vas Max ADSL?
 
R

Ratarko

Guest
@mario
Imam ja , 1mbit , 5 GB paket.

@zvona
Znam za slaninu :idea: , misliš da ju stavim u " ježa " :) :?:
 
M

Mister x

Guest
mario kaže:
Meni je bolje da se odma učitava slika, ja nemam problema jer imam Max ADSL!

Dali ima tko od vas Max ADSL?

Pa bez toga nejde 8)

Imao sam najprije @vip onda @optinet & sad ADSL.
Zakon
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Da i ja sam na Max-u Bio sam na CARnetu pa naspavaš se dok otvori. Ratarko dali si ti 98 ili več koje je god bio u Piškorevcima na prosvjedu sa RX
 
R

Ratarko

Guest
@zvona
Ratarko dali si ti 98 ili več koje je god bio u Piškorevcima na prosvjedu sa RX

Bio sam te jedne godine na prosvjedu , prvi i zadnji puta , bio sam sa RX-om ali u Garčinu , to mi je susjedno selo.
 
J

japa

Guest
mario kaže:
Meni je bolje da se odma učitava slika, ja nemam problema jer imam Max ADSL!

Dali ima tko od vas Max ADSL?

ja nemam ADSL, ali imam wireless tak da sam spojeni na internet 0-24, za istu cijenu, a i brzina mi je puno veča nego kod dial-up pristupa netu.
 
B

Bobo

Guest
Malo kasnim s komentarom na ovu temu, ali moram reci da je bolje stavljati thumbnauilove na forum, jer je forum pregledniji. Slike koje zelimo vidjeti stisnemo na njih, a koje ne zelimo, ne moramo.

Kad se slika od 1600x1200 otvori na forumu, mora se scrollati lijevo desno da se vidi kompletna slika, a onda se i komentari na toj strani razvuku, pa je preglednost foruma losa...

Tipican primjer ovog je tema "nasi traktori", prva stranica... Slika traktora u polju je OGROMNA i cijela prva stranica se razvukla. Komentari su se razvukli pa se mora pomicat lijevo-desno da se moze procitati...

Nema veze tko ima ADSL ili nema. Imam ga i ja, ali manje se prometa trosi kad se thumbnails stavljaju, a i forum se brze otvara...

Eto, toliko...
 
R

Ratarko

Guest
Vidi Bobo , izgleda da mi tu nečemo moči napraviti neko generalno pravilo oko formata slika , svako izgleda šalje kako mu najbolje odgovara . Zato sam i pitao da li je bolje da šaljem one male slikice a vidim večini ljudi je potpuno svejedno. Naravno da i ja mislim kako je bolje da slika bude " thumbnail " nego 1600x1200 ali ako su slike veličinom do 800x600 i meni je svejedno kako ih ljudi šalju , da nemam adsl drugačije bih pričao ...
 
B

Bobo

Guest
Cuj, kad su velike slike, nije problem u adsl-u nego u preglednosti foruma...

Ne smeta meni ako su slike nekog manjeg formata (800x600) jer onda forum ostaje o normalnoj sirini, a ako su tu neke velike slike (1600x1200) onda je to druga pjesma...

Pozdrav!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
I ja se slažem, znači slike do 800X600 slobodno se stavljaju normalno!
 
B

baca Iva

Guest
NEMORETE OD KOMPJUTORA NI JEST'

Nješta ste se brzo nejeli ne lipe slanine i kobasice. Ratarko samo štaj vam metnijo na siniju, vi otrčali na kompjutor. A ja se taman poradovo da če mo se sad lipo najest stare dobre rane. Vidi se da ste vi fast food generacija. Niste vi otraniti na masnom kruvu. Baš zato bi morali znat kako se prije jelo. Ajd, Ratarko, nastavi ti vu temu, ja ču te podržat!
 
R

Ratarko

Guest
Haha , kako ko - kako ko .

Jeo sam i ja masna kruva pa popapričim gore , uh , to je bila rana :lol:
Za zasladit se je bila šnjita prst debelo popekmezitog kruva al preko cilog babinog kruva iz krušne peči .

Evo za ba`č Ivu još malo iz moje kalorijama bogate arhive :wink:

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

baca Iva

Guest
TO JE 'RANA!

Baš ti fala, Ratako, na vom jelovniku. Svaka čast svim jelima, al naj obrok na noj prvoj sliki je pravi. Oprosti šta sam i tebe metnijo u fast food generaciju. Vidi se da si od malena bijo gurnam. Nočas sam ti poslo jednu privatnu poruku, jesil ju dobijo? Pozdrav veliki iz kišne Germanije!
 
R

Ratarko

Guest
Da dobio sam bača Iva .
Odgovorio sam ti preko privatne poruke ovdje na forumu .
Klikni gore na vrhu stranice imaš izbornik za privatne poruke , desno od slike Case trakora i prikolice .

Edited tekst :

E da , gledam na satelitskoj i ne vjerujem , u Germaniji kiša pada po cijeloj državi i to pravo pada.
Spikerica je spominjala i neki tornado , mora da se šalila :?
 

Najnoviji postovi

Na vrh