• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Svaka cast znao sam ja da ces ga ti dobro srediti,ma bolji nego kad je iz fabrike izaso,koje je godiste,a stati je ono u prikolici na prvoj slici,lisce?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
A jos suostale sitnice naljepnice i to,da lisce se skuplja sad da imam sta stavljat preko ljeta pod kokoše
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Samo jos sediste jer je ovo u odnosu na traktor malo bolje nego sto je bilo ma mom tomi ]
i naravno nadam se da ce pasti koji video




Šumadinac, pripazi malo na rezoluciju kod postavljanja slika.
MUHA
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Pao i prvi video

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=PKOVauGHg4o[/YT]






sljedeći put kad postavljaš video pritisneš ikonu youtuba u porukama da ti izbaci YT tagove u koje kopiraš link od videa
mtd001
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Koliko moze max km na sat,oces li da ga registrujes?
A sto postavi video na italijanskom,sta ucis u skoli pa vezbas
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Poteze ko konj =P a neznam nisam ga nikad do kraja navio ali ne treba mu sporohodni trokut znaci da bi trebo bit brži od 30 km/h da da ocu sljedeci tjedan cu se zaletit na tehnicki
 

Oskarr

Član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
67
Poteže to poteže,hhahahaa,ti bi mogel i do Zagorja malo na vikend znjim,

Moj ide 35 km/h ja imam i pogonsku prikolicu kipericu,i sve priključke osim samoutovarne,nju netrebam jer imam balirku,de si ga kupio?

Šta veliš na ovo?
lani sam skoro mjenjao staro za novo,



 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Ja nisam mjerio koliko ide nažalost niti nemam ceste di mogu fino sa njime vozit barem ne prikolicu,i kod mene je u planu pognska ali do godine za sad imam običnu...heheh ja na tvome mjestu nebi dva puta razmislio =P ...zavisi kog vinkovica imas
 

Oskarr

Član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
67
Ovaj je 74 ks,da lijepi je ,ima okretanje sjedala i upravljača u par sekundi,
ima 16 brzina napred i 16 nazad
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
To bi bio model antonio carraro reversibile...jel tak...:(think):
 

Oskarr

Član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
67
Evo ovo je moj Karić u košnjavi
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=j03Qisp80Ws&feature=share&list=UU28TvPBD6fRQhmssZZbzqPw&index=3[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=RHWN67m_qz4[/YT]
Evo Oskar nadam se da se ne ljutiš jer ti izposodio klip.
Dobro si napravio ti taj plug sa dvih 2x10"OLTova heh.Ali vidim,da imaš isto tvrdo zemlju kao ja kod mene.I previše je mokro. Evo prvo bih te pitao,koji je taj AC?Izgleda serija F ali malo stariji model.Koja snaga 48?Ima automatsko hidravliko?
Prvo bih ti kazao nešto-ja sa kotačem na plugu ne bih orao(ako imaš automatsku regulacijo hidravlike-serija F čini mi se ima).Oduzima teret pluga,koji bi bio potrebam za vučnjo traktoru.U težkim uslovima trebaš ,da ti hidraulika plug uskoro nosi,sa time traktor dobije više tereta na staražnje kotače.
Kod mene svi su kotače bacili dol,jer imamo težko zemljo. Na mehki, kotač je zakon.LP
 

Oskarr

Član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
67
Nisi pročitao moj zadnji post ,samo si posudio filmić,odi tamo i pročitaj što sam napisao,da ima automatsku regulaciju ali nije ispravna i zato trebam kotač da mi plug nejde preduboko,i ja sa tim traktorom orem svu zemlju ,tako da se ne morate zamarati sa tim kotačem,jer bum ga stvarno odrezal dolje,hahahahaha
Sad orem ko da je mahanička hidraulika,
Ovo ti je 2000 god Antonio Ceraro Tigrone Frutteto 80 ks

pozz,
 
Posljednje uređivanje:

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Nikakvog posta nije na stranici joutube izpod ovog klipa što sam stavijo ni ovdje na zadnji stranici ništa napisanog o tome što si napisao sada.Ali nema veze-zaboravi.Sada znam.
Sada znam sve.
A odmah kad sam ga pogledao oko ručka mjenjača izgledao mi nešto starija verzija a duga mu bila hauba,tako sam znao,da je sa veliko snage.A to tek vidio,kad sam odavno šaljio post.
Dobra je mašina to.Ali znaš što mi nije uredu-uvijek kad vozim se sa timi fiksnimi AC -ji natrag,uvijek uskoro udarim sa haubu u steno,kad zmotam volan ako je gdje blizu.Ovo kod TV-ja nije te trebalo brinuti.Kotač sprednji je daleko nazad.
 

Oskarr

Član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
67
Neznam de nema ničeg ???
To ti je traktor 4 cilindra vodeno hlađenje, zadnja serija pred elektorniku,
sve mehaničko i bez kvarova ,vele serviseri da je to jedna od najbolji serija,
nije zglobni nego je napred ima kugle na prvom trapu,
da kad ideš natrag treba pazit da ne lupiš sa strane jer nije zglobni i dosta ide
prvi kraj u stranu,a to je stvar navike,kad ga skužiš,pravi ferari,hahahaha
ima jako nisko težište i ide po bregima ko koza,
Na mjestu kad motaš volan lijevo desno prvi dio traktora ide 15-20 cm lijevo desno,
a kad zmotaš puni anjšlag,i ideš u rikverc ide i do 1,5m prvi kraj van gabarita,
 

Najnoviji postovi

Na vrh