• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ti si picajzla ,a nije ni čudo s kim se družiš:(rofl):
Ma jok radim sa vozačima kamiona pa sam naučio/ispravak...morao sam naučiti domaća imena inače me vozači :icon_axe: :(rofl):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ma jok radim sa vozačima kamiona pa sam naučio/ispravak...morao sam naučiti domaća imena inače me vozači :icon_axe: :(rofl):
e sinko dragi ,ako oni ovo gledaju i čitaju opet buš fasoval
 

Prilozi

  • ScreenShot002.jpg
    ScreenShot002.jpg
    38.6 KB · Pregleda: 156

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
e sinko dragi ,ako oni ovo gledaju i čitaju opet buš fasoval
Tu se ne spominje kamion :icon_wink:
Ajde :(hi): da ne kvarimo temu inače budeš opet išao na hlađenje :(rofl):
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
grof

čestitke za novi traktor.

Možda malo kasno vidim da imaš nešto novo u garaži.
 
G

GROF

Guest
Lip Vam pozdrav dragi moji forumaši i forumski prijatelji!, lipo fala za odlične komentare,...

Prijatelju Čiko i rodjo VranićD!, fala Vam do samog Boga za pokeljene slikice i odličan video uradak.-

., iwanho!, fala za komentar i pitanje., moja ralica je gibljiva i more ić na sve strane, more se štelat, ovu pločevinu sam stavil sa strane da mi je lakše iz ravnog pogurati snig, lako se postavi i lako se skine,...

., lipo fala za iskrene čestitke forumski prijatelju BaTeK!

lp vaš grof
 
Posljednje uređivanje:

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Puknut ,pa ja si mislim kako radi ralica-kad joj je previše nešto razgura narazen a nešto pusti na tlima.I to oduzme u novem hodu traktora.Čisto jednostavno.Stvarno je zamene ovi limi sa strane dobro riješenje i bih ju trebao i sam napraviti.I jer jih nemam trebam jedanput duže čistit dvorišče.A kad pomislim na naše zime ovdje kod mene,ralice uskoro ni ne trebam.Dvije zima zapovrsti ,ko da jih nema što se tiče količine snjega.
Lp se pišemo!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
A kad pomislim na naše zime ovdje kod mene,ralice uskoro ni ne trebam.
Lp se pišemo!

Upravo to i relativno mala površina koju imam za očistiti je razlog da ne razmišljam o ralici. Doduše jednom sam malo počel razmišljati da bi s ralicom zatvaral zimsku brazdu, ali ostalo je samo na tome.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
To radim ja sa ralicom za snjeg i sa AC,jer ne gazi jako zemlje,pogotovo još manje,čim šire ima kotače.Tanjurati je poslje toga super.Možeš traverzati zimsko brazdo i sa platojem,kojeg malo pustiš nagnutog i ga vužeš za sobom,ali treba biti hidravlički otvaranje.

i još jednom več videna slika,ak je tema upravo o tome.
shrani.si
[/url][/IMG]
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,045
Ja sam danas vozio drva u Krk lagano se čisti teren još malo pa nestalo za ovu godinu heh
 

Prilozi

  • IMG_2258.jpg
    IMG_2258.jpg
    81.6 KB · Pregleda: 128
  • IMG_2260.jpg
    IMG_2260.jpg
    78.8 KB · Pregleda: 142
  • IMG_2262.jpg
    IMG_2262.jpg
    48.7 KB · Pregleda: 116

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,045
Vec sam gledo taj oglas, na prvi pogled vide se kotaci okrenuti u krivom smjeru ali ono sta mene buni je ova dizalica napred nije mi jasno koja je njena funkcija...ako gledam malo bolje zglob cini mi se ko da mu fali dolnja strana ali nisam siguran to je ono sta sam ja primjetio na tom oglasu ako ima jos nesto reci
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Krumpi,

nestalo bi tebi i prije da ti nisu ograničili brzinu. :(giggle):
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Pa izgleda da ga podložil sa dvintom,jer nešto popravljal u sredini heh.Drugog nema.tamo ko praviš,da mu nešto fali.Al ja u živo nikad nisam vidijo takvo mašino,pa neznam kako oriđi izgleda.Lp
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,045
Po meni fali ali mozda se varam...danas se opet radilo oko drva
 

Prilozi

  • IMG_2315.jpg
    IMG_2315.jpg
    82.1 KB · Pregleda: 165

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,045
Ma nije se dugo vozilo i ovo je bila samo jedna tura pa mi se nije dalo slagat al ne smeta nije ovo visoko nema opasnosti od prevrtanja
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nije samo prevrtanje u pitanju nego dizanje kladica na manju visinu.
No ti si još mlad i kralješnica ti je zdrava. :icon_mrgreen: Želim ti da ti zdrava ostane do kasne starosti. Moja je nažalost :icon_hang: .
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
u ovom slučaju dobro dođe prednji utovarivač.tako smo mi radili kod unaca.samo skotališ unutra u kašiko ove valje i sipaš.
 
Na vrh