• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Da,ali kabina mu je skuplja nego dobar TV dvoklipac...:icon_e_wink:
E ovo je problem.

No da napomenim i to,da modeli ,kakvi su najini(stari),koji imaju armaturko na prednjem djelu traktora(da se sa njim okreče)nemaju bog ve kakvo kabino!(koji ju imaju).Jer između volaskog obroča in armaturke imajo rupu ,kojo pokriva maleni prozor,koji se nakon diranja po armaturki treba zatvoriti...
Jer se armaturka ne mica sa stražnjim djelom,na kome je sve pripasano od a do ž.I dako ne može biti namontirana u kabino.
Modeli,koji imaju armaturko ukupno složeno sa volanskim orbitrolom i crijevama ljepo u kutijo iz plastike,oni onda imajo tak okabino kao treba...

Siguran sam,da znaš što ti pričam.Ali ne možemo imati sve na tom svijetu tipi topi hehe...
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Točno tako MTD. Nekvi ludi kažu,da razlika između djece i muškaraca je u cjeni njihovih igrača heh.I to je skupa igrača.Lp
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Antonio Carraro 4000 Tigre

DSC00171.jpg


DSC00172.jpg


DSC00173.jpg


DSC00174.jpg


DSC00177.jpg


DSC00178.jpg


DSC00179.jpg


DSC00180.jpg


DSC00181.jpg
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Antonio Carraro 4000 Tigre Snow Plowing (Čišćenje snijega) :)

[yt]https://www.youtube.com/watch?v=iCYdxNvXMwE&feature=youtu.be[/yt]
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Eto.Dugo očekivane slike na kraju več su došle.!Super vidim da radi bez problema.Upravo sad sam vidijo prednjo kuko za vučenje,koje ima u sredini -to je dobro,za razliko mog 5400 koji ima sa strane,a mi nije to nekvo dobro riješenje .
Gledam isto one plošče sa strane ralice dobro obavljajo svoj posao.Možda bi isto napravijo i sam,jer mi se izmica snjeg na strani.
A kako kad imam več drugog dosta posla...Možda nekad.Lp
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
Bilo bi bolje da ima prednju ralicu,bude Grofa ukočilo u križima pa će se morat masirat sa ličkim wiskyjem :icon_rofl:
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
A moje je mišlenje,da treba vagati,koliko imaš posla sa čiščenjem snjega,jer ak ga nema jako dosta,onda je to samo nepotreban trošak i tarenje glave sa tim.Svak za sebe to najblje zna.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Super stroj odrađuje zahvaljujući pravom šoferu s iskustvom. Pozitivno me iznenadila brzina s kojom radi.
Grofe, može li se ralica zakretati? Ako da, ja bi skinul jednu bočnu dasku na ralici i čistil od jedne strane. Samo moje skromno mišljenje.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,048
Hhehe kod svih snijeg, a kod mene ništa -.- ja sam se drvima danas zezo,nešto malo se prodalo zahaldilo ljudima treba drva i nešto malo kruha samljeo

Taj vozač nezna kako je sretan hehe
 

Prilozi

  • IMG_2184.jpg
    IMG_2184.jpg
    49 KB · Pregleda: 149
  • IMG_2185.jpg
    IMG_2185.jpg
    81.9 KB · Pregleda: 153
  • IMG_2186.jpg
    IMG_2186.jpg
    82 KB · Pregleda: 140
  • IMG_2187.jpg
    IMG_2187.jpg
    68.5 KB · Pregleda: 143

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ovaj naš MTD je kao vohun hehe ili barem paparac hehe.
kratke rokave hehe -svaka mu čast-možda se mu lopute grijanja uglavile i ne ide izključiti hehe.
Krompi tebi svaka čast,jer nema snjega.A virojatno ti pa jako puha.Tako ,da nisi na boljem nisšta.
Lp!
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Još malo slika najnovije mašine u Jezeranama, sad kad je čistila snijeg može se reći da je položila test (a konačna ocjena će biti kad ja napravim krug po Jezeranama) :icon_mrgreen:






















To je posao, sinoć ga je vozio lik u kratkim rukavima.
Mislim da sad se vozi u jakni jer su razbili jedna vrata, najlon i selotejp slabo dihtaju pa hladnoća ulazi :icon_lol:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
jel se meni čini da ovaj kararo jede snijeg , ko bandić ..ha ?
Kad kreče od šlepera u prvih 10 metara napuni se ralica a do kraja puta još 70 metara a u ralici gotovo ništa više snjega ?
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
jel se meni čini da ovaj kararo jede snijeg , ko bandić ..ha ?
Pa ipak je to crvena zvijer...i Kapelu bi pomaknula...kamoli to malo snijega :icon_wink:
Kad kreče od šlepera u prvih 10 metara napuni se ralica a do kraja puta još 70 metara a u ralici gotovo ništa više snjega ?
Di ti vidiš šleper na slici??? Ja vidim samo kamion zimske službe :icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh