• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Spreman za rad.
0de831448fb16b28cbd0b8e95713d794.jpg
921242993727c9b383e8606de727a5ad.jpg
af72686d08cdcbdcc93d287fb7b247ac.jpg
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
A zašto ne freza, ja sam neki dan završio sa frezanjem vinograda i sada sam mjesec dana miran, i duže sko bude najavljena suša
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Kako rješavate unutar reda? Vidim da idete 3 puta po redu, zašto ne 2?

A zašto ne freza, ja sam neki dan završio sa frezanjem vinograda i sada sam mjesec dana miran, i duže sko bude najavljena suša

Nemaju blato, čuvaju vlagu kao i mikroorganizme i humus.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Idemo jedanput od danas,išli smo dvaput,ali opet ostane dosta i treba kositi sa flaxericom,ove dane dolazi veći malčer novi širi,al opet bude trebalo kosti,tj fkaksati.
Uglavno zajebancija velika.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Vlaga se tako ne čuva, jer se stvore puče po kojima vlaga isparava...
Imas i opremu za medurednu obradu...na toliku površinu se to više isplati nego plaćat ljude da kose..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Taj očito živi u blizini pumpe kad ga tako toči
To je malo bolji tv sa prednjom hidraulikom hehe
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Pa svi su oni malo bolji T.V. :icon_wink::icon_rofl:
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
:eek::Malo bolji TV-ji?, ali dooosta puno skupliji:icon_super:hehe
Sijetijo sam se na vas, kad sam se sa grada MB dome vozijo. Jedan je sa AC (sumnjam da Country 38ks, predhodnik 4400F) natovarao na voz sijeno, al bijo predaleko za slikati. Bilo kako bilo, daleko najviše zastupana je to marka malih traktorčiča u SLO uskroz do sada.
Postoji statistika prodanih novih traktora po markama, al ne nađem je. Pozdrav i veselje do strojčičev spaja nas.:(hi):

Možda koga zanima nek prebere PDF:
http://www.digitalna-knjiznica.bf.uni-lj.si/vs_pecovnik_tadeja.pdf
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Ne se srditi, ma šalim se.
Negdje u 70-tima su bili svi na razini TV-a, a danas su puno napredniji, komforniji i ljepši.
Vaši v AGT-ju su ih poboljšali (neznam kakve su kvalitete dijelovi) i doradili, dok je današnji TV je ostal u 70-ima, nažalost (mislim na Primu i Hittnera).
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Nek bude ti sa srečom. A da te pitam, dal si bar se razpitao za cijeno Ferrari Raptorja? Zanima me informativno, al naravno odluka je samo tvoja. LP
 
Na vrh