• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Koliko je para ako je novi kupljen? Može i na pp ako nije problem. Volio bih znati cijenu novog tog i tigre 4000.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Eto još par slika, napravio hvatanje i za plug tako da je sada sve riješeno, vidit ćemo kako će se pokazat u radu.
Novi 4400f je ako se ne varam 18t€ 4000 je jeftiniji ali i slabiji 8 konja
24870 24871 24872
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Pimorje40 to mozeš i doma napravit od obične trake guma, kako si zadovoljan sa ac? Dojmovi u radu? Šta si za plug odlučio
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Da mislio sam kupit gumu koju prodaju na metre, znaš nekog u okolici ko prodaje? Zasad je sve ok sa AC ali imam samo prikolicu tako da neznam još kako diše.
Nisam ništa još odlučio a sad nemožeš nigdje pa čekam.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
A ono je malo slaba prikolica za njega tako da nije mjerodavno ni to.
A vidi u gp ili trgovini krk
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Primorje 40 ova guma je i mene zajebavala. Nekako se propela preko ovog lima izpred noge i se uvila isto kao i kod tebe. Ali ne tako, da bi ne bila izpravna. Kod mog modela Normal 5400 izpred nog tanki je plastični dijo, koj se uvijo, ako si ga jače gunuo nogom. A kad ga je zaglavila guma od blatobrana, tad je se napravila havarija. Ovo baš nije dobro napraveno. A lim od poda za noge jako je tanak. TAko tanak bi trebao biti taj, koj je sa plastike, al onaj dolni jedanput deblji. A ča je ,tu je.
Krompirunja ok traktor i freza, al most nešto je izpucan. On nije siguran hehe.
Tomo 522, dal nisi ti imao nekvog sređenog TV 732?Dal ga još imaš?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kak vam se čine za kupnju ova dva AC-a? Ako su u sličnom stanju, koji je bolja kupnja?
Nisam znal da postoji verzija 5500 (prije Jone) s različitim kotačima.

 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Sve danas serije imaju svoje prethodnike, 5500 je jači 10 konja i teži s toga bi on bio moj prvi izbor,vm motor provjereno dobar, kod mene je par komada sa 5000rh+ bez većih kvarova.
Recimo da 5500 je najslabija verzija profi traktora dok je Country još uvijek u hobi seriji
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
ZAnimivo. Ovaj 4300 pored je mene možda 10 km odavde. Ide 12ks u razliko, al 3 klipci jesu svi. Ak mogu ugibati, nesinhronizovani 8+4 mijenjač kod obadvih, obadvije imadu regulaciono hidravliko. Par kg težji je ta veliki, ali više ima napravljenih satova. Ima izgleda isti motor, kao bil moj na 5400 Normal. ZAnimivo, ni ja nisam znao, da postoji ovakav model 5500 sa različtim kotačima, al mijenjač izgleda kao kod serije Normal sa istim kotačima. Predpostavljam, da jim je i ista brzina kretanja, osim razlika mala zbog veličine kotača.

Krompi, ovaj 5500 jeste kao kažeš-od tog modela naprijed počenjadu se bolji konkretniji modeli sa opremom. TAj je po opremi i snagi upravo na granici-znači u spodnji klasi najviše.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Skupi, ak uspuređuješ sa razhodovanima Imt-jima, Univerzalima il Štorčanama. A ak uspoređuješ sa novijim strojevima cijene jesu tamo ,tamo negdje. Ovaj 4300 koštao novi predpostavljam oko 16 hiljada cca, al kaj za vraga možeš od novih strojeva dobiti za ovakav novac. Nisu oni skupi, samo ljudi nemamo novaca.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Spreman za rad.
0de831448fb16b28cbd0b8e95713d794.jpg
921242993727c9b383e8606de727a5ad.jpg

Ja sam nekad ovoga vozil i stvarno mi se dopao jako.
E baš to, probelm je to jer mi nemamo novaca.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Baš sam htjeo pitat kad sam pročito da ti želja kupit ga šta je bilo sa supertigresta si vozio, to nije bio tvoj?
 

Najnoviji postovi

Na vrh