• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako stari vlasnik ima ECC onda je to dovoljno za homologirati. Prišpara se oko 400 kn. Barem je tak za aute.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Kod mene je prije 2 godine hrvat kupijo moj Zetor. Registrovan i homologiran u SLO. Vozijo se sa njim direktno od mene do prve AMZS poslovalnice, gdje prave prepise. Tamo jesu u tren oka napravili prepis. Tablica ostala gore. Nešto nisam imao napraveno u historiji, kaj bi ja trebao napraviti, pa se trebalo to napraviti tekom prodaje(platijo sam nekvih 30 eur i ni sam neznam što je to bilo). A kopac trebao je u HR napraviti i homologacijo za u HR. Problema ni najmanjeg.
 

Gtonek

Novi član
Tu od
1 Stu 2016
Poruka
29
Posle celodnevnog rada u strmini, ide felga levo desno👿(ac 4300country)
Preživio sam, da li je uspjelo nekome nesto slično?
Neznam zbog cega je doslo do tega, izgledaju neke stare pukotine, preopterečenje?
Traktor imam par meseci, drugo sve super.
Lp
 

Prilozi

  • IMG_20200615_173555.jpg
    IMG_20200615_173555.jpg
    19.5 KB · Pregleda: 34

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Postoji mogučnost, da nisi imao dovoljno pritegnutih šaraufova. Ili bar svi nisu bili pritegnuti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Ova pukotina okolo govori o unutarnjem naprezanju u materijalu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Ja mislim da je to napravljeno od nekog čeličnog materijala koji nije ni malo elastičan pa je puklo.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Nije prvi, ni zadnji taljan, kojem puca felga. Nh, stari Fiat, Ferarri, taj AC...Od tih slike sam vidijo. Kabina stari Fiat 70-56 odpuknula na prednjim nosačima. A kad sam radijo izpit za traktor, učili me, da u SLo nitko ne radi ovakvog zadovoljavajučeg materiala, za izradu kabine, pa treba uvezti iz Italije...
 

Najnoviji postovi

Na vrh