• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Jučer sunce danas kiša. Još malo pa gotovo sa drvima taman do poslova u polju
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    81.6 KB · Pregleda: 162

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,584
blago tebi ja zaglibio u krevetu upala uha
a jučer bio tako lijep dan milina za biti u šumi za razliku od danas izgleda da se malo priroda poigrava sa nama
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Sutra opet lijepo,opet vozim, a imam ja gurtne al nekako mi je brže sa špagom samo zavezat i gotovo,nebi pale ni odvezane jer je cesta dobra tako da me ne brine
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,523
Da ih s gurtom pošteno stisneš pol vode bi do doma izašlo iz njih. :(giggle):
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Kod mene počeli radovi u polju, isprobani plugovi na frezi rade za 5
 

Prilozi

  • IMG_4079.jpg
    IMG_4079.jpg
    80.8 KB · Pregleda: 188

xdss

Član
Tu od
14 Velj 2016
Poruka
46
Ovi sto voze po makadamu koji vam je pritisak guma na tratoru ?
Ja sam svoje ispuhao na 1.2 i opet mi pretvrde, skaće mi traktor isto koza :D putevi su katastrofa.
Ne znam smijem li ih jos ispuhati ?

Sent from my LG-H420 using Tapatalk
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ne vozim sa jako praznim gumama, jer predpostavljam, da sa strane tada kad stoje više pucaju. A možda je što naopako sa tvojim sijedalom. On ti treba absorbirati udare neravnina. NE radi feder u njoj il nije naštelovan prav na tvoju težino.
 

xdss

Član
Tu od
14 Velj 2016
Poruka
46
Gume su 15.00 r 17
A radi mi sjedalo, zao mi traktor tjerat da puno skace.

Sent from my LG-H420 using Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Probaj na 1.0 bara makar je 1.2-1.3 taman za te gume.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Problem počinje, kad ponekad treba kakav težek teret nositi il vučti, pa prazne gume jesu problem. Ak uvijek radiš samo lagane radove, nema tih problema. Sijetim se problema kod mene, kad smo istim traktorom u isti dan prvo okretali mrvo, al na večer drugi vozač je htijo voziti okrogle bale u štalo za životinje, pa me psovao. Pumpao jih dodatno. A ja njega psovao opet drugi dan kod okretanja, pa ponovo izpuštao van...
 

xdss

Član
Tu od
14 Velj 2016
Poruka
46
Najtezi prikljucak koji kačim je tezak 250 kg i to je kupilica za sijeno, eh sad vozim i prikolicu kiperku sa 2 tone tereta valjda mu neće smetat.

Sent from my LG-H420 using Tapatalk
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Pokidat ćeš ventil od gume ako voziš sa praznim gumama prikolicu, ja imam na 2,5 uvijek gume,ako traktor skače prilagodi brzinu kretanja dok ne prestane skakat,igrat se sa gumama je riskantno,mozes ventil pokidat i da sam traktor slajfa,bolje pametno vozit nego micat zrak
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Pa nemaju ovi traktori više "šlauha" unutra gum. Ovo je sistem "tubeless", tako, da ne možeš pokidat ventila. A sigurno šteti to gumama.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
I moje su bile dok ih nisam izbušio hah :p: na starome je gima porezana na dužinu od 5 cm, stavili šlauf i nikom ništa
 

xdss

Član
Tu od
14 Velj 2016
Poruka
46
Jučer otvorena sezona :D

14411efb16a5834b7b3e739bd964b846.jpg


Sent from my LG-H420 using Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh