• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
A kaj je to jebanje ?:scratch

pa kaj si to tako davno radio da si već zaboravio........:scratch
to su znaci da si ostario....:mrgreen:
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
a bit će da je tako, nije pomogla ni bodljikava žica, netko mu je uvjek razbaca...:mrgreen::mrgreen:

:rolfer::rolfer: e da kad druga glava razmišlja ne vredi ni bodljikava žica hahaa
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
evo malo Carrara u akciji ...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=PQxQgU4MYps&feature=related[/YT]
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
A to ti se zovu tako zvane Pačje noge za podrivanje tla to ti ima G Bagudina pa njega možeš upitat da ti bolje objasni...
 
B

Bagudina

Guest
evo malo Carrara u akciji ...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=PQxQgU4MYps&feature=related[/YT]

gdje me nađe :( masline, vibrokultivator i AC :) ljubomoran sam na sve u ovom filmu!
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
gdje me nađe :( masline, vibrokultivator i AC :) ljubomoran sam na sve u ovom filmu!

"i tata bi sine"
nisi ti jedini...
dalibore...šta reći, mnogo dobar izbor!
nek te služi AC dok si živ...
a živ ti meni bio 100 godina...

Pozdrav Joe!
 
B

BAGERISTA

Guest
gdje me nađe :( masline, vibrokultivator i AC :) ljubomoran sam na sve u ovom filmu!

Svaka čast,,,,lipo vidi ja ti to delaš......
Makina za 5,,,priključak,,pravi pogodak,,,konpozicija boli glava,,,i na kraju,,ostaje iza ko da je frza prošla.........
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
pa niste vi ni bedasti...pa kad bi svi pa bi i ja....:heart:
 
B

Bagudina

Guest
i na kraju,,ostaje iza ko da je frza prošla.........

to je to, kako bi rekli u TLN "ovako oču", čini mi se ovako na filmu da AC dosta duboko i brzo vuče vibrokultivator, a iza njega ostaje milina za gledat, totalna zamjena frezanju a da traktoru nevadiš mast :) samo bi volio vidit koja radna tjela koristi na kultivatoru V ili špic, kad ovako fino okreče površinski sloj
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
to je to, kako bi rekli u TLN "ovako oču", čini mi se ovako na filmu

TLN -ako si mislio na "Top Lista Nadrealista"...a neznam na šta si na drugo si mogao misliti...
eeeejjjj,,,,jesi čito crven ban?:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
to je to, kako bi rekli u TLN "ovako oču", čini mi se ovako na filmu da AC dosta duboko i brzo vuče vibrokultivator, a iza njega ostaje milina za gledat, totalna zamjena frezanju a da traktoru nevadiš mast :) samo bi volio vidit koja radna tjela koristi na kultivatoru V ili špic, kad ovako fino okreče površinski sloj

Uzeja si mi riječ iz usta,,,,,,madam se da če bit i koja slika i iz te perspektive,,,,ča nebi bilo loše..
 
B

BAGERISTA

Guest
Ahhhhahahahahahhaa:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:,dobri su,,,a najviše mi je za oko pošla ona felga od figija,,,jer je MTD001,,,ih iska za svoju prikolicu,,,,a vidi kolike ima ovaj,,,,,,,,,,,,,,,,,,:lol::lol::lol:

Dobar si bagudina,,,,dobar................:rolfer:
 
Na vrh