• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

sorry...zaboravio sam ove dve fotke, kad je reč o kabinama!
Isto slike sa sajma 2009 Novi Sad!




Ja sam se raspametio,,,jest da nisam neki pametan:lol:...ali me ovaj "Brutale" oduševio...:supz:

Pozdrav Joe!:mrgreen:
 
T

tuaregr10

Guest
Ovako bi to izgledalo sa kabinom :):)

cimg7220.jpg


Dopada se i meni, ali više po tehničkim karakterisitikama. :finga:
Malo me smetaju prednji farovi ovak nisko. Nekak mi to za traktor ne izgleda praktično - pogotovo ak nemaš kabine s reflektorima, a imaš prednji priključak. :confused:

Kabina je super, lijepo izgleda, a reflektori mi se najviše sviđaju :supz:.
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
Sto puta se sjetim kabine kad pada kiša i kad je zima, al opet čim uđeš u vinograd ili voćnjak puno je lakše bez nje. Ebiga nikad nam ne valja :confused:
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Evo ja danas od susjeda zakopčao neku skalameriju od pluga, plug je koma, neće ga prodat ali njega sam jedino uspio zakvačiti. Plug je OLT i po mojim mjerenjima 16", daska je skroz poderana, probat ću orat vrt malo. Probao sam skopčati slavonce 2 brazde, ali mi smeta ona greda od crtala prve brazde, neku kemiju bi trebalo nabaciti.

dsc00128t.jpg

dsc00134n.jpg

dsc00131zwq.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
evo da i ja dam mali doprinos temi.... jedan ulovljen u radu objektivom mobitela AC 8400 TRX

2e3yjc2.jpg

155l27a.jpg
 
S

staffmen

Guest
eh al je dobar...
hehe MTD ti ko paparazi.:lol:
autom putujes i spijuniras poljoprivredne masine.
neki dan specijala sad i AT-a
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
imal sam sreće,a i mobitel mi je uvijek pri ruci....
i danas sam naletio na njega al sam se bojal kako bi reagirali da sam ih slikal,jebi ga,imali su motorke i roglje(vile) u rukama,da ne bi bilo....:axe: po gradu....:lol:
 
S

staffmen

Guest
imal sam sreće,a i mobitel mi je uvijek pri ruci....
i danas sam naletio na njega al sam se bojal kako bi reagirali da sam ih slikal,jebi ga,imali su motorke i roglje(vile) u rukama,da ne bi bilo....:axe: po gradu....:lol:

ahahahhahah:lol::lol:
a mogo si nabacit koju sliku...
ak ostanes bez ruke, kaj sad imas drugu.:lol:
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
Što je ovo svi se nešto uspavali na ovoj temi. Izbaciće nas sa foruma, hehe.

A izgleda nigdje se ništa ne događa:rolleyess:
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
Evo dečki mala novina, krenulo se u izradu malog utovarivača , a koristit će se većina priključka za ralicu. SAmo nigdje ne mogu naći slike unogog utovarivača na kojem se za kipanje koristi sajla. Ako ima neko neku sliku neka pošalje.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Odlično se radi vidim, nego bio sam jučer kod tvoje punice i punca....
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Odlično se radi vidim, nego bio sam jučer kod tvoje punice i punca....

radilo se i danas, danas je supruga frezala.., znači brodski studenti, baš mi je drago ..:p:p
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
radilo se i danas, danas je supruga frezala.., znači brodski studenti, baš mi je drago ..:p:p

e blago tebi prijatelju moj kad žena sjeda na traktor.moja žena bi mene stjerala znaš kamo da joj rečem da ide frezati.kako si zadovoljan sa novom pilo nije baš bilo vreme za raditi al sad će biti ljepše pa ćeš ti uživati.
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
e blago tebi prijatelju moj kad žena sjeda na traktor.moja žena bi mene stjerala znaš kamo da joj rečem da ide frezati.kako si zadovoljan sa novom pilo nije baš bilo vreme za raditi al sad će biti ljepše pa ćeš ti uživati.

He he , pa moram priznati da ju zanima traktor, uspio sam ju zainteresirati..
Kako sam zadovoljan, za sada sve ok, ima nekih 45r sati, i napravljen mu je prvi servis, slijedeći na 400.. Da čekam vrijeme, i one prave poljoprivredne radove!
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
radilo se i danas, danas je supruga frezala.., znači brodski studenti, baš mi je drago ..:p:p

Ako tko zna upravljati vozilima, onda je to supruga:D
...da, tko bi reko da je svijet tak mali....
 
Na vrh