• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
ovisno o modelu i snazi,
ugrađuju se sljedeći motri:

Yanmar
Perkins
Lombardini
da nadopunim kolegu zbaliju:

ugrađuju i vmw (ili kako se već piše) motore 3 cilindra
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
da nadopunim kolegu zbaliju:

ugrađuju i vmw (ili kako se već piše) motore 3 cilindra

Koliko sam čuo, mada ne mora biti točno, da u veće modele ugrađuju američke motore (John Deere i još jedan, skraćeno ime od 3 slova, ne mogu se sjetiti). U Jastrebarskom sigurno imaju sve informacije.
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
dalibor, jeli ovaj tvoj na slici cararro te dali imaju oni još uopće standardnih traktora a ne one zglobne male samo? kao pročitao sam da antonio carraro su ti mali zglobni a carraro standardni al nikako naci nesto na netu o carraro

te je isto pisalo da imaju iveco vecimon 3.2 turbo, sada neznam.
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
dalibor, jeli ovaj tvoj na slici cararro te dali imaju oni još uopće standardnih traktora a ne one zglobne male samo? kao pročitao sam da antonio carraro su ti mali zglobni a carraro standardni al nikako naci nesto na netu o carraro

te je isto pisalo da imaju iveco vecimon 3.2 turbo, sada neznam.

Moj je traktor "mali" Antonio Carraro i nije zgloban, Carraro mu je brat (gazdi Antoniju) i oni rade klasične traktore pod nazivom Carraro. Carraro mislim, prvenstveno rade prve vuče za većinu svjetskih proizvođača traktora, i mislim da ih je preuzeo Antonio Carraro, jedno vrijeme su bili zajedno na web stranicama..neka me netko ispravi ako sam u krivu...
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
dalibor to sam i ja negdje pročitao, al zasto se nigdje na netu nemogu naci ti klasicini carraro traktori?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
hjuston,imamo problem......mislim da nema slike ili je tako mala da se ne vidi....:scratch
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=8W-xyyOCxVA&feature=related[/YT]

ovo je zakon čovječe
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Auu, ovaj ubitačno izgleda. Prava igračka, a je dobar :)

Vidi boje,,,petre:rolleyess::rolleyess::rolleyess:da ti se mozak okrene,,a složen,,,ko pupica,,nema sve na svojem mistu,,a o preciznosti,,kod sklapanja,,i sve ča gre s tin,,(jer sam i video gleda),,nema se ča govorit...........:supz::supz::supz::supz:samo riječi hvale.
 

sokol2503

Član
Tu od
21 Srp 2010
Poruka
90
Procjena vrijednosti traktora?

pozdrav svima, već duže vrijeme planiram kupnju jednog malog traktora, i to je za sada uvijek bio u planu Tomo Vinković i to serije 700, ili manji možda
nedavno mi je kolega rekao da mu susjed planira prodati

Antonia Carrara Supertigre 625

ali još ni sam ne zna bi li prodavao, ni za koliko, ali da će mi javiti...
traktor sam vidio samo onako, bacivši pogleda na njega u garaži, ali čini mi se puno masivniji od Tome, nekako viši možda
naranđaste boje, 2 kockasta fara u masci sprijeda, ali prema natpisu na traktoru koji mi se čini originalan, nisam nigdje na netu našao takvu sliku
ova mu je najslličnija, sad bi za vikend skoknuo do njega pogledati kak to izgleda i kaj bi se na njemu trebalo raditi

antoniocarrarosupertigr.jpg


uglavnom, traktor ima originalnu frezu, i to mu je bila jedina namjena već godinama, frezanje kroz plastenike i vinograd na brdu
gume su prednje onak, solidne, a stražnje su puno lošije
pali na uže, ne znam, mislim da nema anlasera, a ostalo mislim da je ok
standardno hrđava i propala limarija ali taj dio me najmanje brine

jel može kakva procjena koliko to vrijedi? isplati li se tak nekaj kupiti? ulagati? mislim, ipak je o carraru pitanje, pa znam da nije neko sranje...
 
T

tuaregr10

Guest
pozdrav svima, već duže vrijeme planiram kupnju jednog malog traktora, i to je za sada uvijek bio u planu Tomo Vinković i to serije 700, ili manji možda
nedavno mi je kolega rekao da mu susjed planira prodati

Antonia Carrara Supertigre 625

ali još ni sam ne zna bi li prodavao, ni za koliko, ali da će mi javiti...
traktor sam vidio samo onako, bacivši pogleda na njega u garaži, ali čini mi se puno masivniji od Tome, nekako viši možda
naranđaste boje, 2 kockasta fara u masci sprijeda, ali prema natpisu na traktoru koji mi se čini originalan, nisam nigdje na netu našao takvu sliku
ova mu je najslličnija, sad bi za vikend skoknuo do njega pogledati kak to izgleda i kaj bi se na njemu trebalo raditi


uglavnom, traktor ima originalnu frezu, i to mu je bila jedina namjena već godinama, frezanje kroz plastenike i vinograd na brdu
gume su prednje onak, solidne, a stražnje su puno lošije
pali na uže, ne znam, mislim da nema anlasera, a ostalo mislim da je ok
standardno hrđava i propala limarija ali taj dio me najmanje brine

jel može kakva procjena koliko to vrijedi? isplati li se tak nekaj kupiti? ulagati? mislim, ipak je o carraru pitanje, pa znam da nije neko sranje...

Pozdrav sokol2503 :fball:
Takav Carraro postoji, evo njegovih slika:
http://www.bolha.com/traktorji-ostalo/carraro-super-tigre-625-35-km-oglas1279794518
 
Na vrh