• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Nikakav aparat se tome nemože ni približiti.A elektroda se rastopi u držaču prije nego ju potrošiš do pola
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
To ti je za limiće do 2mm, ali ne predugo niti puno,
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Za to bi bil.
Ali, radije bi gledal neki aparat koji ima zavarivački kabel s konektorom, jer ovi imaju obično 2...2,5m, a to je prekratko za većinu stvari.
Imal sam sličnoga, pa, vjeruj mi, videl sam kaj ne valja. Zato sad imam 4m kabel, ali i on je ponekad prekratak.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Rekoh, na ovom je fiksni kabel, nema konektor, i nemreš ga mijenjati.
Nisam siguran da ima takvih duljih kabela, jer su i pogoni žice na takvim malim aparatima mali.
Potraži neki drugi model, poput Varmig-a 1905, jer ima veću intermitenciju i Euro konektor za kabel.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Eh to mi je preskupo malo, jer velim par put na leto kaj bum ga trebal bil bi mi onaj dobar mislim.
Za sve drugo imam elektro aparat. Samo sad je problem kaj ovih nema na lageru.

New York-Paris-Peckham
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Nemoj to kupovati. Preslab je i, kaj je najgorje, ima premalu intermitenciju.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

Evo jedan mali inverter od 250 ampera.. Probali smo ga na 3,25 EVB i Dur 600 radi odlično.. Cijena 400 kn
9be17b28ee9b25a62331c2e14b3ac370.jpg


Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Zeko,
lijepo prosim malo više podataka: fima, model, tehničke karakteristike i tko ih prodaje.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
To je sličan ovome što ja imam.Uglavnom odličan aparat.
Kupljenec vrati se par stranica nazad i vidjet ćeš da je netko stavio sliku od co2 aparata iz te firme gdje je kupljen ovaj što ga ima zeko i moj
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Evo jucer stigao,,,

b7yikw.jpg


fdv8qr.jpg


Moram priznati da sam ugodno iznenađen varenjem sa obicnim elektrodama 2,5 i 3,25
Osjetno lakse variti nego sa klasicnim,,,
Realno gledano naznacena amperaza fula u pola u odnosu na klasicne,,,

Aparat je kupljen najvise radi potreba tanjeg zavarivanja sa co2 i mislim da ce za tu namjenu biti vrlo dobar,,,
Nazalost nisam bio u mogucnosti isprobati co2 jer nisu poslali nosac za kolut ali i to ce za koji dan, nadam se,,,:(wasntme):

Gle o ovome ti pričam.Pitaj čovjeka koliko ga je platio i kak mu se sviđa.Vjerujem da je jeftinji od ovoga kojeg ti gledaš
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Ovaj je manje,koliko sam skužio garancija godinu dana a dijelovi tu gdje ga kupiš
 

Najnoviji postovi

Na vrh