• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,324
Smije napisati, zakaj ne.

Samo, pitanje je isplati li se kupovati onima koji nisu u bizini, radi velike cijene dostave.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,754
Da li je netko u zadnje vrijeme kupovao corgon?

corgon ili po naše feromix.
Mogu sutra saznati u LINDEu

Ovak!
U LINDEu kod Karlovca boca 20 kg feromixa oliti corgona 800 kuna, a ako nema atest još 230 kuna!
Kod Zaprešića u mjestu Šibice kod Messera.....nemojte ni pitati! :oops:
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
669
No. To se podrazumijeva.
Htel bi si napravit čamac. Kupil bi ja plastični (stakloplastični) ili aluminijski i super su, ali im je najveća prednost i najveća mana.
Lagani su. Za fkrasti (ukrasti) pogotovo, a cijena im nije baš mala.

Gledam limene, al velika većina je već dala svoje, a ovi kaj jih “proizvode” u fušu su velika većina šalabajzeri.
Tak da bum ga delal sam.
Inače jedan koji sam delal u bivšoj firmi, već više od 10 let plovi Dravom i ima odlične plovne osobine😁
U mojem kraju se takav čamac zove “šajka”.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,324
Podijeliš kn sa 7,55:
25,60kn ~ 3,39€
19,60kn ~ 2,60€
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Danas se slučajno našel na jednoj prezentaciji Fronius aparata, i nisam mogel verovat kaj sve ti aparati delaju, to ni u snu nisam mogel zamišljat, jedna firma je kupila na prezentaciji 160 aparata,odma.
Ja velim prijatelju daj i ti zemi jednoga da si morem šasiju od prikolice pošvasat kak spada, da bum mogel mirno spat.
Veli on baš mi fali doma još jedan aparat, i kaj mi sad pošalje, sliku da ga malo prije kupil, zadnjega na lageru kaj su imali od 4 komada.

Uglavno aparat spojen i čeka moju šasiju da švasa 😊
I košta 46 000 kuna
Meni se to puno čini, al kod njega bu aparat jako brzo isplačen.

 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,213
Auu. Šteta da nema dodavač gore.
Koji je to transsteel?
Mi u firmi imamo 4000 i 5000.
Ali i 20tak komada transpuls 400i. Oni mi se bolje sviđaju jer imaju touch screen. Sve na hrvatskom. I malo dijete ga poštela 😎
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Sutra bum bolje znal sve, pem ga ja bolje upoznat i poslikat. Ali aparat je brutala. Sad mi se baš i nejde knjemu al pem sutra. Uglavno veli da aparati se prodaju ko ludi, u nekim tvornicama u 3 smene nema gašenja a ni trunke pregrijavanja.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,213
Da i meni se sviđaju.. Dost lako se održavaju i popravljaju, ako i dođe do nekih kvarova..
Cijena im je paprena, al po meni vrijede..
Cloos, esab, kempi, varstroj mogu se sakrit 👍
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,213
Kam na hrđu s tak finim aparatom 🤔😅😅
Tu se puls more zaboraviti, nikak nebi delal. Samo na običnoj struji..
1.2 žicu koristi ak dobro vidim?

Sad čujem na videu, pa zuji pčelica, znači da je na pulsu.. Svaka čast ak uspije držat luk stabilnim..
Jer znam da čak smeta i ono okovina koja nastane na mjestu reza plazmom. To se sve mora brusit da bi zavar dobro ispao
 
Posljednje uređivanje:

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
793
Poz. Ovaja aparat je top. Ali im je cijena visoka. Kaj je dobro, puno košta... Ja još nisam radio sa njime ali imam želju. Radio sam sa Cloos, Lorch, Jackle, Varstroj.
 
Na vrh