• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Armin

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Pogledaj na auto otpadu brisač od zadnje šajbe ili onaj za prednje farove.

@Neško
Gdje u kojoj temi je kolega savoris objašnjavao to za radna svjetla?
Može link?

najbolje ti je kao sto ti je rekao kolega "Cowboy" da probas da brisac potrazis na nekom autootpadu !! :D

Ja sam to našao na drugom forumu, čini mi se ali nisam siguran.
U svakom slučaju ideja je prava
 
A

Armin_

Guest
evo jos nesto sam ugradio na svoju instrument tablu :D :D
malo lampica, ljepse izgleda ...

busenje, pravljenje rupa za lampice..
photo0701.jpg

By arminhodzic at 2012-03-27

postavljanje lampice:
photo0702j.jpg

By arminhodzic at 2012-03-27

lepsa strana ovih lampica:

photo0703t.jpg

By arminhodzic at 2012-03-27

i na kraju, ovako to izgleda..
photo0706f.jpg

By arminhodzic at 2012-03-27



Upaljac jos nisam napravio :madmana:, jer ga nisam nasao :(, a naci cu ja to.. :D :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Eto pa meni kažu da sam puka,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:,,,ima da ga tuniraš..
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
To da smo svi pukli, to će reći svak ko ništa ne radi i ko kao nema kada, a svaki dan spavaju po 2-3 sata. Ja sam rekao ko mene nađe po danu da ležim odma neka puca u mene.

Armine, da li si ti pravio te lampice ili si ih kupio?
Koliko su čvrste?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Čemu služe ove lampice? :scratch Jel imaju još kakvu funkciju osim estetske?
Inače odlično urađeno svaka čast!! :gitarist: Sad imaš muziku i light show e još ti samo fali mini hladnjak za :drinkers: i zatamnjena stakla.
Ima da budeš glavna faca
guntootsmiley.gif
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
I ja ću moratim da ugradim neko obično svijetlo u kabini (kada je ponovo namontiram) da mogu povremeno da upalim, pošto mi ne rade sijalice na satovima, od temperature, pritiska ulja, pa da mogu i to pogedati, a ponekad i da mogu da namjestim nešto.
U svakom slučaju dobro dođe neko svijetlo bez obzira kakvo.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
to sam ja u dučanu pital, 533 nema sijalice u instrumentima, a brojač okretaja od 539 ne paše, jer vrti u drugu stranu sajla...

i sam razmišljam kako osvjetlit te instrumente...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja imamj osvijetljenje instrument table............:rolfer::rolfer::rolfer::finga:
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
ja sam sat od temperature ugradio sam, i to sam radio i to izvod jer fabrički nije bilo onog šarafa za termometar.
I kada sam ugradio termometar došlo mi je na njemu sijalica samo je nikad nisam pokopčao.
Imam milion kablova nekih, a sve mojih ruku djelo, pa me strah da ne napravim neki devar.
 
B

BAGERISTA

Guest
Najlakše ti je da si popspajaš sve na novo,,,,,,,,struja je hebena,,,,,,,,,,kad krene gorit,,,,,nema baš puno pomoči,,,,vijeruj mi..:supris:zato,,,,ja kad radim te stvari,,,provlačim žice u bužire di god mogu..
 
A

Armin_

Guest
Eto pa meni kažu da sam puka,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:,,,ima da ga tuniraš..

ma joj nisi pukao nego samo brines o strojevima.. moram malo srediti da ljepse izgleda :D :D

To da smo svi pukli, to će reći svak ko ništa ne radi i ko kao nema kada, a svaki dan spavaju po 2-3 sata. Ja sam rekao ko mene nađe po danu da ležim odma neka puca u mene.

u potpunosti se slazem s tobom.. oni koji ne rade nista nego samo bezveze pricaju u prazno i ogovaraju

Armine, da li si ti pravio te lampice ili si ih kupio?
Koliko su čvrste?

ove lampice sam kupio, samo su u pocetku bile bijele lampice, pa sam ih ja promjenio u plavo. Čvrte su toliko da ih je nemoguce izvaditi, jer sam izbusio malo manju rupu i stavio ljepila za drvo..

Čemu služe ove lampice? :scratch Jel imaju još kakvu funkciju osim estetske?
Inače odlično urađeno svaka čast!! :gitarist: Sad imaš muziku i light show e još ti samo fali mini hladnjak za :drinkers: i zatamnjena stakla.
Ima da budeš glavna faca
guntootsmiley.gif

kada sam ih stavljao nisam im odredio nikakvu fukciju, samo onako estetski.
 
A

Armin_

Guest
Ja imamj osvijetljenje instrument table............:rolfer::rolfer::rolfer::finga:

imam i ja osvjetljenje na: pritisku ulja, sat za zrak i sat od temperature, ali na satu za obrtaje nemam i ne znam moze li se ugraditi??

ja sam sat od temperature ugradio sam, i to sam radio i to izvod jer fabrički nije bilo onog šarafa za termometar.
I kada sam ugradio termometar došlo mi je na njemu sijalica samo je nikad nisam pokopčao.
Imam milion kablova nekih, a sve mojih ruku djelo, pa me strah da ne napravim neki devar.

samo polako i sve ces ti to rijesiti, a struja je opasna, cuvaj se !!
a stavi koju lampicu u te satove izleda ljepse kada se vozi po noci :D
 
A

Armin_

Guest
evo da i ja nesto objavim kod sebe!!!
jucer, otac kacio plugove i isao orati i kada se vracao kaze da mu hidrulika nije htjela da radi kako treba!! a to mi ne bilo cudno (jer prije godinu dana smo mijenjalji karike na klipu od hidrulike..) i odlucimo mi to da rastavimo.. na slikama se to i vidi :D nismo znali sta je kvar, ali kada smo sve sastavili hudrulika je radila kao sto je radila i prije!! :supz::supz:

evo slika:
s7300214.jpg

By arminhodzic at 2012-03-28
ulje ispusteno:
s7300215.jpg

By arminhodzic at 2012-03-28
poklopac hidrulike- sve u redu:
s7300217.jpg

By arminhodzic at 2012-03-28
photo0721.jpg

By arminhodzic at 2012-03-28
photo0720r.jpg

By arminhodzic at 2012-03-28
photo0719u.jpg

By arminhodzic at 2012-03-28
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobru volju imaš,,8),,,,,,,,,a si naša barem kvar....:(:?::?::?:
 
A

Armin_

Guest
Dobru volju imaš,,8),,,,,,,,,a si naša barem kvar....:(:?::?::?:

kvar i nisam bas nasao, ali sumnjali smo na ovo:
photo0721.jpg


da nije palilo pumpu, je kada smo sastavljali upalili smo traktor i rukom palili pumpu i ona je radila, pa tako ja mislim da je to samo zafrkavalo!!!
 
A

Armin_

Guest
ehh dragi moji forumasi... jucer sam vam imao jednu nesrecu :(.. eh sada cu vam reci sta je bilo i naravno postavit cu slike..
naime jucer mi traktor nije mogao upaliti.. i stari ga gurnuo iz garaze i nije mogao da uskoci u njega i da ga zakoci nego ga je pustio i on je udario u prikolicu.. na svu srecu starom nije bilo nista strasno, jest se udario u koljeno i ogrebao leđa, ali je to nista sta je moglo da bude..
traktor je u nikakvom stanju... polomio se gladnjak, pukla prednja šajba, otisla svjetla i zmigavci, hauba se sva iskrivila..
ali zato odmah smo stari i ja otisli u nabavku novog hladnjaka i šajbe i svega ostalog sta nam je trebalo i postavili.. samo jos trebamo haubu da ispravimo i (mozda) ofarbamo... nego puno pisem evo i slika:

prikolica se pomjerila za 0.5 m :
photo0821.jpg

photo0819q.jpg


hladnjak u nikakvom stanju:
photo0803l.jpg


evo haube:
photo0811.jpg


od sajbe ostali samo drzaci:
photo0799k.jpg


novi djelovi stigli:
photo0814.jpg


nova sajba na svome mjestu:
photo0815.jpg


haubu sam malo ispravio:
photo0818v.jpg


hladnjak na svom mjestu:
photo0817m.jpg


to je sve sta smo uradili jucer( i dobro i lose).. bit ce jos radova i slika..
 

Najnoviji postovi

Na vrh