• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Arno

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Pozdrav i dobrodošao :drinkers:
Slike su ti odlične...i naravno da želimo slike željezinja :)
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
EVO IH UPRAVO SLIKANO JOŠ SU VRUĆE I BLATNE !!!
GORNJI VIJAK -- LAKO , POD NJEGA NOSAĆ
DONJI VIJAK --- ŠVAS APARATOM ZAVAREN VIJAK M 12

AKO NAPRAVIŠ BIĆEMO DVA U CRO SA BLATOBRANIMA NA 539 HEHEEE









JA KUPIO NOVE JEFTINO OD URSUSA
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
E bas ti hvala sto si to odma iso slikat da bi postavio na forum,, jako lijepo mu stoje ti blatobrani i planiram ih stavljat na svoj 539 nakon generalne i sređivanja limarije.. ;)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,591
pa jesu oni priključci svi home made,ako jesu,svaka ti čast...
moram ti skrenut pozornost na pisanje vel. slovima,piši malima,to ti je neko nepisano pravilo na forumima...jer ako pišeš velikima to ti ispada kao da vičeš na nekoga.....
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav i dobro došao :D

jel imaš koju slikicu od Tomeka i njegovih priključaka?
 
G

GROF

Guest
., lipi TI pozdrav i dobro nam došal Bjelovarčanine!

., slikice strojeva su odlične!., naravno, čekamo ji još!
., aj Bog!., čitamo se ...
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
EVO IH UPRAVO SLIKANO JOŠ SU VRUĆE I BLATNE !!!
GORNJI VIJAK -- LAKO , POD NJEGA NOSAĆ
DONJI VIJAK --- ŠVAS APARATOM ZAVAREN VIJAK M 12

Svaka čast :prayer: Odlično napravljeno...
Samo jel vidiš išta preko zadnjih blatobrana,malo mi se čine previsoki za fergića jer je sjedalo skroz dolje :scratch
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
prihvaćam što se tiće velikih i mali , Što se tiće home made može inspekcija 95 % home 5 % tokari i slićno , materijal 95 % otpad - sekundarne sirovne -
5 % trgovina ( škrtost )

hvala Jozef od tomeka imam 4slićice uglavnom gledam da svaki priključak koji imam koristim na oba traktora npr. šprica kžk 320 l , ralica , neki plugovi iz vlastite radionice ljevi , desni , plug za vađenje krumpira ,sadilica jednoredna za krumpir . daska za ravnanje, razbacivač umjetnog đubra ,,,,, ako te nešto posebno zanima javi pa ću poslikai.

kumic -u ima i mene 183 cm kada stojim vidim dovoljno a i takvi su bili po sindikalnoj cijeni mislim da su od 542 i 560 dobri su .









 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
imam samo kako spavaju

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,591
kakvi su ono produžni limovi na frezi?????
 
B

BAGERISTA

Guest








EVO VELIKOG POKUŠAJA MALIH SLIKA UNIKATNIH PROIZVODA Made in BJ



Možeš mi reč di si kupija reduktor za malčer,,,i od čega je,,,ako nije original za to,,,,za jednog dobrog kolegu mi treba,,,on je stavija od lade,,,,ali mu je malo previše.........za njegovog tomu.............

I reci čemu ti služi ova bačva,,,,vidim da ide na zrak,,,nači pod tlakom nešto odrađuje......
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
limovi i cijeli poklopac hm kućna radinost, pošto imam dvije freze i dosta ljenosti pa sam učinio sljedeće jedna freza standard druga cca 50 treča cca35 to jest druga i treća su iste ali se samo skidaju ili meće zadnja garnitura noževa a ako imaš goldonija onda znaš koliko je šarafanja zdog toga sam napravio manji poklopac da samo dodajem ili oduzimam noževe i mjenjam poklopce a da bi mogao frezati što bliže biljci a da je ne zabaca isfrezana zemlja tada sam napravio limove produžetke sa ufrkanim krajevima unutra - u tom slućaju oko biljke ostaje potpuno čisto za ručno kopanje.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ki ni za drugega,,ni nanka za se !!!!!!!!! slušaj prijatelju ova ti je dobra
uči na tuđim greškama prije nego sam postao član foruma dosta sam čitao i sad se sam malo stresem kada za tu stvar neko kaže lada ili slićno.ako si čito kažu i dobro je ali ne mogu dugo grije se.pa presudi sam. i sam sam mislio znam ja. nabavi reduktor IMT - remenica složio kosio velia trava ide ide ferko i ne osjeti odjednom krc stalo otišllo sve u PM , mislim neki feler. nabavim drugi iduće godine isto treći put nisam više pokušavao , proljetni Gudovaćki sajam MEGA -ING 1800KN i pići sa reduktorom koji je za to predviđen ( roto kose od 1 m do 1,6m ) eto pa ti odlući i razmisli koliko puta platiti da se naući !
 
B

BAGERISTA

Guest
Ki ni za drugega,,ni nanka za se !!!!!!!!! slušaj prijatelju ova ti je dobra
uči na tuđim greškama prije nego sam postao član foruma dosta sam čitao i sad se sam malo stresem kada za tu stvar neko kaže lada ili slićno.ako si čito kažu i dobro je ali ne mogu dugo grije se.pa presudi sam. i sam sam mislio znam ja. nabavi reduktor IMT - remenica složio kosio velia trava ide ide ferko i ne osjeti odjednom krc stalo otišllo sve u PM , mislim neki feler. nabavim drugi iduće godine isto treći put nisam više pokušavao , proljetni Gudovaćki sajam MEGA -ING 1800KN i pići sa reduktorom koji je za to predviđen ( roto kose od 1 m do 1,6m ) eto pa ti odlući i razmisli koliko puta platiti da se naući !

Potpisujem,,,i sam sam mu reka..,,,,da pusti sve i da si nabavi nvo,,,,a od ovoga nema ništa,,,,nism se upušta u delo,,,niti nebi,,,jer vidim da nije od trajnosti,,,,ali opet pita san pa,,ono,,,ako ko zna da pomogne,,,šteta mu je šasiju sad bacit,,kad je napravljena kako spada.........
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
neka i stvarno mu želim svu sreću a ako ikako mogu pomoć tu sam sory ostao sam dužan pitanje bačve . to je u stvari špricakoju nosi traktor .kopči se priključak zraka koji potiskuje tekućinu crijevo i maži . pritisak cca do 5 bara ima regulator da može imanje crijeva koliko treba , nema pumpanja , nošenja možda za neke stvari se možeš i voziti i špricati super stvar za mene ljenčinu u stvari neke stvari sam špricao sa traktorskom i crijevom ali kada ne treba puno tekućine bilo mi mje mrsko prati veliku špricu
 
B

BAGERISTA

Guest
neka i stvarno mu želim svu sreću a ako ikako mogu pomoć tu sam sory ostao sam dužan pitanje bačve . to je u stvari špricakoju nosi traktor .kopči se priključak zraka koji potiskuje tekućinu crijevo i maži . pritisak cca do 5 bara ima regulator da može imanje crijeva koliko treba , nema pumpanja , nošenja možda za neke stvari se možeš i voziti i špricati super stvar za mene ljenčinu u stvari neke stvari sam špricao sa traktorskom i crijevom ali kada ne treba puno tekućine bilo mi mje mrsko prati veliku špricu

Svaka čast,,,,,ljpo si to složija,,,za špricanje............

Ma on bi kako je meni reka,,,,stija kupit reduktor original,,,i njega stavit gore,,,a konstrukcija mu ostaje ista,,,barem tako mi je nešto rek,,,,,e sad,,,koliko mu se to isplati neznam..............:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh