• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Arno

B

BAGERISTA

Guest
Ova je dobra.........................prejaka:lol::lol::lol:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585


klik na nju
pravi grudnjak za mesokusce samo malo luka i buteljica
 
B

BAGERISTA

Guest


klik na nju
pravi grudnjak za mesokusce samo malo luka i buteljica

E sad si me ddotukaaaaaaa,,,,nemogu ren u konobu,,,i amen..:rolleyess::rolleyess::rolleyess::shock::?:drinkers:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
pitanje podrivač na pp ' evo i koja slikica više vuče ga 539 u zavisnost od podloge za mene je mjerilo strnište mjenjanjem nastavaka može raditi kanale pod zemljom, kopati grabice popolju ili recimo potkapati hren ili mrkvu za vađenje. postoji mogućnost da se spusti još desetak cm ali ga tada 539 ne može dignuti jer mu je vrh u zemlji . trebao bi traktor sa višom hidroulikom
trenutno radim jedan manji podrivać dubine do 40 cm sa 3 radna tijela i mogućnošću korištenja 539 i TV











 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
evo još malo odgovora na pp mzilja18 mislim da pitanje nema privatnosti već da je daloko bolje da se odgovor vidi jer smatram da to i je bit foruma . neznam za što bi koristio podrivač ni sa kojim strojem bi ga vukao . upravo sam se vratio iz polja pa da vidiš jedan od njegovih prikljućaka u radu.







 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ali da ne misliš da je to lijpo raditi i da se mnogi ne pitaju što će LOPATA na tome prikljućku evo slikovnog odgovora :axe::axe:










ovdje naželost nije pomogla puno lopata već URSUZ hvala susjedu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
sada se ponovo vraćam pitanju podrivaća a pošto ne znam za što trebaš poslikao sam ( nisam misli slikati dok ga barem ne probam ali bi za tebe možda bilo prekasno ako krećeš u izradu ) svoj koji je još u rađaoni . zamislio sam da ga koristim sa 539 i TV sa jednim , dva , ili tri noža i normalno podešavanjem dubine . ujedno i male potvrde za one koji sumljaju da se koristim tuđim perijm.










 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav

zanima me nešto

dal si ti Alen,začetnik teme Tomo Vinković na drugom forumu :scratch
 
G

GROF

Guest
hvala trudim se polako godinama,,,,,

., lipi pozdrav!

., svaka TI čast na tvom trudu!., samo se TI i dalje vako trudi!.,hehehe
., očito si TI til nami svimi poručit!, kako TI je vruće?, ko voj curici sa šiminom majicom!, pa se morala ladit!!!., a Bože! dragi., ča je više gljedam?, ma je i meni odma vruće!!!... :rolfer:

., svaka čast na izradi onog podrivača!., tvoja ocijena čista petica!!!
., aj Bog!., čitamo se ...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo jednog BRONHIJA lakše se diše
:gitarist::gitarist::gitarist::gitarist:




Podrivać ćeka da ga završim ali dok vani malo otopli sada je hladno . Želim ga prvo isprobati u plasteniku sa TV .
 

Najnoviji postovi

Na vrh