• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Arno

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
POZDRAV !

Pošto već neko vrijeme pratim forum , a i sam volim pomalo eksperimentirati sa željezinjem i dosta vremena provoditi u ¨ VERŠTATU ¨ za svoju dušu evo nešto o meni.


Živim u Bjelovaru radim u poduzeću , a nakon toga sa svojom obitelji ( ocem, majkom,suprugom i dvjema kćerima trenutno studenticama ) se bavim i svaštarenjem to jest ratarstvom , povrtlarstvom, svinjogojstvom i eto naj novije kompjutersko forumaštvo ( prvi razred , rad i snalaženje ocjena +1 ) Od strojeva imam IMT 539 1990 g ( malo ušminkan ) Tomo Vinković 822 (dvocilindrični Rugerini ) dvije freze Goldoni ( benzin i dizel ) te nešto standardnih ( plug jednobrazni i dvobrazni IMT , drljače trokrilne , šprica KŽK 320 l sjetvo spremać 1,8m , freza TV , prikolica kikinda kiperica 3t (zračne kočnice , kiper i samo izrada stranica ) , TV 1,5 t ( dorađene zračne kočnice ) ) i vanstandardnih priključaka to jest iz moga verštata ( ralica ( za IMT i TV ) , ogrtač i crtač redova za povrće , podrivač do 0,7 m ali ne sa IMT (podkapać hrena , mrkve i kopać ( kanala ili graba u kulturama ) ) , kalcifikator 1,5m , valjak , roto kosa , ravnjač (brazde i krtovinjaca ) , rasipač umjetnog gnojiva za redove , elevator 3m za kominjač , rama 539 za tehnički , šprica 50 l na kompresor traktorski (za voće i povrće ) , razni nosači obaveznog trokuta , i trenutno u planu ili izradi bušač rupa , škare za drvo ( oblice ) , podrivač ( za IMT i TV ) ukupne širine 0,8 m do 3 noža i dubine do 0,4 m.
Eto to bi bilo o meni malo sam se puno raspisao kao što vidite i sam volim malo eksperimentirati rađe nego KUPOVATI . Da ne ispadne da samo želim pokupiti pamet ,ako nekome mogu pomoći rado ću to učiniti .
Poseban pozdrav svim borcima INOVATORIMA .

PS Ukoliko nekoga nešto zanima u SLICI javite pa ćemo pokušati staviti
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav!
da sam te prije ovdje našao možda nebih ni prodao svog tomu vinkovića
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Tomo je dobar traktor ali za one radove za koje je namjenjen

stroj ne treba zloupotrebljavati !!!!!!!!!!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,504
pozdrav,a slike stavi da vidimo koliko si dobar sa željezom...
samo,trebao si se predstaviti u temi ...o nama
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
MOŽE ALI DA STAVLJAM NEŠTO ŠTO NIKGA NE ZANIMA BILO BI BEZ VEZE I PREDUGO ZA MENE A I MALO KOMPLICIRANO (imam i problem jer su u ogromnom formatu ) ALI AKO NEKOG NEŠTO ZANIMA POTRUDIĆU SE
ŠTO SE TIĆE DOBROTE U ŽELJEZINJU NISAM DOBAR ALI SAM ZADOVOLJAN
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Pozdrav i dobrodošao !:partyman::partyman::gitarist:
Jedva čekamo slike !:supz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,504
samo,kada ih postavljaš na forum, postavi ih u formatu 800x600,inače ti ih moderatori izbrišu
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ŠTO SE TIĆE TEME I PREDSTAVLJANJA NISAM TOME VIĆAN (KOMPJUTERSKI) MLADE SNAGE KOJE ME UĆE (KĆERI ) SU U RIJECI, I KRIŽEVCIMA PA KAKO ZNAM TAKO I RADIM A AKO SE MOŽE DA TO NEKO STAVI NA PRAVO MJESTO BIO BIH :gitarist:Z A H V A L A N
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Kako da ih smanjim probao brusilicom pa zarezao ekran monitora
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585


Uploaded with ImageShack.us

POKUŠAJ SMANJIVANJA MOŽDA I USPIO H V A L A
SLIKA OD NEKI DAN 1. PRIHRANA PŠENICE I JEČMA dok je još smrznuto
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Eto,nije bilo teško postaviti sliku. ;)

Tema spada ovdje,gdje sam ju premjestio.Pošto si se tako lijepo predstavio,vidim da nisi neki šarlatan,imaš dobrodošlicu od moje malenkosti.

Nadam se ugodnom druženju.

Živio!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Eto,nije bilo teško postaviti sliku. ;)

Tema spada ovdje,gdje sam ju premjestio.Pošto si se tako lijepo predstavio,vidim da nisi neki šarlatan,imaš dobrodošlicu od moje malenkosti.

Nadam se ugodnom druženju.

Živio!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585














EVO VELIKOG POKUŠAJA MALIH SLIKA UNIKATNIH PROIZVODA Made in BJ
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
IMA JOŠ SLIČICA OD OVIH STROJČIĆA AKO KOGA ZANIMA ILI AKO NE KUŽI ŠTO JE PJESNIK HTIO REĆI:prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
IMA JOŠ SLIČICA OD OVIH STROJČIĆA AKO KOGA ZANIMA ILI AKO NE KUŽI ŠTO JE PJESNIK HTIO REĆI:prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:

Imas li koju sliku od prednjih blatobrana na 539 zanima me gdje se pricvrscuju...
 

Najnoviji postovi

Na vrh