• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Asestic

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
i još nešto,ako budeš spajao tri takve od 1000l moraš paziti kakve spojeve radiš jer postoji velika mogućnost da nećeš imati količinu vode u crijevima i nećeš sve moći ravnomjerno navodnjavati,pogotovo ako imaš veliku metražu crijeva. ako me kužiš.
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
i još nešto,ako budeš spajao tri takve od 1000l moraš paziti kakve spojeve radiš jer postoji velika mogućnost da nećeš imati količinu vode u crijevima i nećeš sve moći ravnomjerno navodnjavati,pogotovo ako imaš veliku metražu crijeva. ako me kužiš.


Baš tako zato ja prakticiram jedan rezervoar na jedan najlon oli foliju ja radim sa kacama od 350 l tako ja je manje fulanja .
Pozdrav!
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Razumijem Vas,,,,, prošle godine sam se najeb...... dok nisam skonto šta me hebe,,,, samo ak uzmem cisternu 2000 lit,,,, moram sve priključke mijenjat,,, jer sad imam spojeno na cisterne od 1000 lit,,, više komada,,,,, po 5 crijeva na 1 cisternu, sad mi fale još bar 2 kom da osiguram mlaku vodu .
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
plastenik ručni rad

evo koja slika pa ako ti pomogne do sada je dobro konstrukcija drži oko 600 sadnica rajčice prošle godine u baletu vjetra pomotano 5 lukova .
Pozdrav
 
Na vrh