• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,172
Dobro 1.9 turbo dizel onda? Koliko je to kw? Nisam previše zagledao, samo sam vidio na motoru da piše turbo dizel..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Prinova kod mene.
Polo Variant, 1.4 benzin, 1998. godište.

7t7LXTJ.jpg
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,366
Poz ljudi,

muči me škoda fabia 1.2 htp benzin

Pali odlično hladna, a kad se ugrije vergla bezveze i upali. Kad se upali topla onda krene i cukati u drugoj/trećoj brzini na određenim okretajima...onda kad se ohladi opet pali super...


Bratić mi imao takav problem na Fiatu, pa da pitam jel možda do dizne?!

Hvala :)
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Spojiti na dijagnostiku i vidla bude se greska. Moze biti 100 razloga.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Kaj velite na renault clio 1.5 dci 2005 god. , ima 193000 km (sigurnih)?
Evo par slika..





Jel imaju ti motori ili mjenjaci kakvih ozbiljnijih problema ili samo redovni servisi i samo pici?
Na ovom mi se ne svida sto ima troja vrata i sto ima ove sivo bijele siceve koji su malo zamazani, usput, jel bi kemijsko to ocistilo?
Inace lijepo ide i malo trosi, gradske voznje nekih 5,5 l a ovako na duze relacije ok 4 l..
Jedino dok mjenjam iz vise u nizu brzinu dok stavljam u ler mjenjac onako skljocne, jel to normalno ili?
I na kraju koliko bi takav auto vrijedio, znaci ima 193000 km?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,174
Imam ja 1.5,doduše stariju generaciju (2003.)... Motor nikad diran,sad ima 170 000
Dobri su to motori
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Ja sam nedavno u samouslužnoj autopraonici prao siceve i fino je opralo, ali ja imam tamno sive siceve i bilo je par flekica, vjerujem da bi i to tvoje opralo. Ja imam clia 2010. ali benzinac, 100 000km je prešao, redovan servis i to je to.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Bilo je problema s common rail pumpom (Siemens).
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Sadasnji vlasnik auta i je mehanicar, ali on je taj auto dobio u kompenzaciji ali veli da ga je cijeloga pregledao i da je sigurno sve u redu, a jos mi je k tome i rodbina, tako da mislim da mi ne bi prodao auto koji ne valja..
Ajd budem bas pogledal kakvu ima pumpu goriva, jel tu siemens ili neku drugu..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Imam cetiri svijecice, BERU, Made in France, oznaka UXF79, nekoristene. Hoce netko kupiti? Na moje aute neodgovaraju.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Kod nas ti 1,5dci motori imaju problema jedino sa elektronskim diznama koje su uzasno skupe i RG ventilom . Inace po svemu ostalom su hvaljeni od svih. I za te kvarove je krivac los kvalitet goriva i ulja ali kod pojedinih lose i odrzavanje
 

Najnoviji postovi

Na vrh