• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
I onda uzmete auto sa pozamašnom količinom km. iza sebe?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Kao što rekoh, znam čiji je auto i njegovu povijest... A za 15 000 km godišnje je i više nego dobar
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Baš tak, za sad radi još ko singerica, servis je napravljen prije 10 000km, novi kuplung, zamašnjak, danas smo akumulator kupili novi, originalni je prdnul
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Nit je švabo, nit je dizel... Ja se držim izreke, sa istoka valja jedino sunce, sad bude lavina komentara da nemam poma ovo ono bla bla, VW je odličan auto
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
A zašto onda niste uzeli golfa benzinca ako radite samo 10 000 km godišnje?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Krivo Tino, krivo.
Plin je za kuhanje, dizel za traktore, a benzin za jurnjavu.
Doduše ovaj slovački golf je pun primjer čistokrvnog švabe, kosilice po brzini i traktora po radu.
Btw, prije godinu i pol sam kupil Corsu, staru godinu i pol, s 45t km, za manje novce nego ti toga Golfa. Troši od 5,4 do 7 lit/100km benzina i još mi isto gorivo ide za frezu i kosilicu.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Na benzin se vozi, na dizel grije a na plin kuha [emoji41]

Svaka čast svima al VW je daleko od nekadašnje kvalitete, jedino kaj je ostalo od njega je visoka cijena.
Ovaj Hyundai je inače od mog brata i zato sam ga stavil u prijašnjem postu.
Ti auti rade veliku kilometražu uz daleko manje troškove od primjerice tog Golfa.
U bivšoj firmi smo imali one Accente iz 2000 god. sa 1.3 motorima i ti auti su radili po pola milje km uz jednu polugeneralku. Uređivala se glava i mjenjale karike na između 250-300 tkm. Možda se ni to ne bi trebalo radit da su se normalno vozili.
Uglavnom da danas kupujem auto VW grupacija ne bi uopće bila u užem izboru.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Tinek ili ukučani su kupili oni budu vozili održavali i tankirali a ja im iskreno želim sreču u svemu sa novim vozilom .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neka svatko vozi kaj može ja bi rekel,a pošto se dečko pali na šatro njemačko nemojte mu skračivati veselje.

Samo meni nije jasno kak je rumunj završil kod vas kad veliš da samo zapadno valja,a rumunjska je još na istoku kolko mi je poznato?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Oficir moramo se pokriti kak je novac no tinek je uzel vozilo ak nije nijemac da bar zvuči na nijemca .
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Samo meni nije jasno kak je rumunj završil kod vas kad veliš da samo zapadno valja,a rumunjska je još na istoku kolko mi je poznato?

Pod istok smatram one tam kosooke :(wait):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A so onda super,bitno da ste zadovoljni i da vas dugo služi.

Ja bi na vašem mjestu mjenjal ulje u motoru najkasnije na 12000km.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dizelaši nisu jako dugo tromi,al uz hrpu dijelova koje stavljaju uz diesel motor i naravno stalno daj nekaj,ja se bum držal benzinca i plinaša.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Dizeli danas idu ko ludi,ali je bome i luda cijena dijelova,Npr turbine,injektori,senzori...
 

Najnoviji postovi

Na vrh