• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
A jbg, moja sestra se nikako ne moze nauciti na benzinca, ona je naucila da dizel krece bez gasa u rikverc i u napred (to joj treba kad ulazi u garazu i iz nje) i eto..
Probala je voziti benzinca par puta i uvijek joj krepa..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
I vw 2.0 krepa bez gasa, za razliku od PSA, Forda pa i Renaulta.
Imamo caddyja i transportera i muka mi je to voziti.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Tino ako sam dobro skuzio taj tvoj je 2011god. a ima 270 000t/km???
Pa sta je taj radio s njim ?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Nisu, sve su mi povadili i maknuli iz kompjutora, bar mi nebu zMajka mogla kočiti ak gasa stisnem :(giggle):
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ajde nek dobro i dugo sluzi i da imas sto vise kandidatkinja za poleganje,ovaj htjedoh rec polaganje :icon_thumright:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Nije baš pohvalna kilometraža za tak kratku godinu..Vrtilo se to non stop,a sve kaj se vrti se i troši..Ak nikaj drugo bar nije stigla hrđa izbit na limariji u tak kratkom vremenu :)..
Sretno s autom,bude to još išlo toliko km,uz ulaganja..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Auto iz autoškole je tak... Uzmi tu kilometražu koju ima i poduplaj,to je vozilo 300 ljudi s nula iskustva,bilo je tu gasiranja,mučenja motora,kojekakvog šaltanja na silu,grdih zvukova,puno gradske vožnje...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
Radije bi noviji auto s vise km. nego stariji s manje. Naravno ne prevelika razlika.
A i bolje 300 neiskusnih nego jedna budala. Znam za par auta od skole sa preko 500000 i voze odlicno. Samo zato sto je na brzinu napravljeno, a i mlitave voznje mu vise koriste nego skode.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Tdi se mora vozit. Pazit hladan, odmorit vruc, inace daj mu njegovo,servis ulje, nema gusenja i nema brige.
Nisu njemu naskodile curice ak im je nekad krepao auto ili nagli start, vise je koliko on ima paljenja i gasenja, koliko ima radnih sati za te kilometre i sto je to grad. Kvacilo novo pa ajde al to nisu idealni uvjeti
Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Koji benzinac ti ovo zadovoljstvo i udobnost more pružiti? :icon_fU:

12472478_458934097637706_2973830853909669084_n.jpg
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Ne vjeruj baš elektronici svaki puta. WW polo od kolege je isto to pokazival a osjeti se da se motor malo pati. Lani mu se upalila lampica. Popravak, zamjena, nekog ventila zbog zagušenja mislim da je oko 5000 kn ako sam dobro zapamtio.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Ak auto mora svjelit kad da presaltas onda u k.

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh