• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Ima i ona jača verzija sa čini mi se 100 kw, zato i pitam.
Šogor ima taj od 85 kw i sad broji oko 330 tkm al mu troši ulje. Majstor mu je rekao da vjerojatno na gumicama ventila pije ulje i da bi to prvo trebal riješit, ak nije to onda karike. Nije to tako strašno za sad pa nema namjeru još ništa dirat. Inače auto je ok i lijepo ide.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Ja mislim da je 4 cilindra :fiery: ja sam sog danas malo procepio na pravcu gonio do 190 i nema puta vise :icon_anal: i kad sam poceo kocit opasno trese dal je u pitanju abs ili desni disk posto mi zna skripnut nekad iako su plocice nove. Valja gonit da neko pregleda lijepo :(angel):
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Istina da, taj a6 od kolege baš odlično prima gas do 4000 o/min :).
 
Posljednje uređivanje:

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
To je zadnja 100 ka. 5 cyl. 85 Kw ili 115 KS. Konac 94. Poslije njih ja došla 6ica. Rotaciona pumpa tzv. Sistem pump dize ili tako sl. Potrošnja 7 l. Na auto putu naravno više. Ima vode u rezervaru pa mi pali žutu lampicu. Ispustim a ono opet za koji dan. Blati servo pumpa. Otpustilo se platno ispod krova. Moram razne meštre koristiti, dio sam rješavam.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Vidiš, od šogora je isto 94 god. i piše A6 na njemu i u prometnoj. Očito je to bila prijelazna godina kad ih ima jednih i drugih.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Poznati kao fulana serija motora, zatim slijedi 2,7 koji isto nije bog zna čemu, a 3,0 je već dobar motor
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ujak je imal prvu liniju a6 i bil je 150ks, a kum još sad ima volvo s60, isti motori 2.5tdi, na 700tkm je radil pokugeneralku a sa "125tkm" je dopelan iz njemačke. Stavil sam pod navodnike jer u obo vreme su svi ti uvozni imali oko 100tkm dok su ih hendleri uvozili a bauhausi i baumaksi su procvjetali sa prodajom bušilica! ☺
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Piše registracija i osiguranje, to je onda normalna cijena. Za aute iznad 2000 ccm je skuplji tehnički zbog veće cestarine.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas sam bio sa puntom na regi.
1.4Motor 77ks sve zajedno sa osiguranjem me je ispalo 2300kn sa 64% popusta na osiguranje.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Puno je to Oficir. Mene dođe za Megan 1.6, 113ks 2400kn sve skupa sa osiguranim staklima. Osnovno osiguranje mi je 970kn.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Zagreb je to...život u metropoli ni jeftin kak v Međimurju :)
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Nisu svi, ovi noviji su svi šestaki


Zadnji proizvedeni 2.5 su bili 5 cilindraši ( transporter, tuareg i sl). Izrazito bučni zbog razvoda koji je riješen preko zubčanika, nepoderiv kao i svi redni petaci do sad. sistem ubrizgavanja bio je pumpe-dize ali dizne na njima nikad nisu prolazile i ne prolaze...

2.5 V6 motor je izbačen s uvedbom 2.7 v6 tamo negdje 2007 i ulazom common-raila...
2.5 v6 nikad nije imao sistem pumpe-dize, oduvijek je bila klasična boš pumpa...

Inače poznati R5 2.5tdi početkom 90-tih prodan i volvu koji je sam razvijao i u naprijeđivao taj motor dalje kroz godine. Isto tako jedan od najboljih motora u Volvu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh