• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Puno je to Oficir. Mene dođe za Megan 1.6, 113ks 2400kn sve skupa sa osiguranim staklima. Osnovno osiguranje mi je 970kn.
Da takve su cijene,da imam vezu u osiguranju bilo bi još 200kn dole,ali nemam pa mi je tako.
Lani mi je bilo 100kn skuplje.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
prošli tjedan BMW 318d 2010 god tehnički +full kasko (sve u Croatiji) cca 5500kn KA tablice
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kaj vezu? Ja sam u triglavu i 2014 mi je sa staklima bilo 1850kn i prošle godine zove mene moj osigurant blablabla, reko nemam baš pare, bude bez stakla, veli on meni dam popusta 200kn reko može. Kad sam došel doma zove mene neki iz euroherca veli imamo vam ponudu osnovnog za 960kn, reko fala lepa ja sam u triglavu. Iste sekunde sam zval svojega i velim da ide u eh da mi je sa staklima ponudil 1250, odma je spustil cjenu na 1300, tak da lufta imaju oni jako puno samo kako koga uspiju oženiti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Ak netko treba osiguranje slobodno mi se javi na PP.
Ne jeftino, nego pouzdano.
 
Posljednje uređivanje:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Ima jedna druga razlika u osiguranjima, a to je ona kad poslije slučajno trebaš nešto naplatit od njih izgorio si ko luk na masti....

Ja sam donedavno bio na Generalli-u samo iz razloga jer u uveli dar-mar na tržištu i isključivo radi njih su cijene na tržištu išle drastično dolje. Kako agentica koja mi je sve odrađivala više ne radi tamo otišal sam u osiguranje s kojim imam naspozitivnija iskustva - Croatiu. Croatia jedina nikada nije osporavala isplatu štete, sa svim ovim drugim smećem ( euroherc, jadransko, sunce, izvor i sl žnj) imam katastrofalna iskustva. Čekanje na isplate po 2-3 god, npr za mizerno procijenjenu štetu od 1500kn ( lik prešao kamionom na moju stranu i odero me cijelog - audi A3 bio u pitanju) čekao sam 20 mjeseci. Na sve moguće načine osporavali su i odugovlačili.... Takvih primjera imam još 5-6 - sve iz istog koncerna.
Sada je stvar još drugačija jer sve rješavate sa svojim osiguranjem, pa ako ste u nekom smeće osiguranjem naplatit ćeš se nikad...
 
Posljednje uređivanje:

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
618
Ništa ne rješavaš danas sa svojim osiguranjem osim kaska,čak i kad te auto stranih tablica udari više ne ideš na svoje nego kod predstavnika tog osiguranja "koje te lupilo".
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Za sad hvala Bogu nemam nekih loših iskustava sa osiguranjima, jedino sam se davnih dana sa generalijom navlaćil za visinu štete dok je ženi jedan odnio prvi kraj. Prošlu godinu mi je doletio kamenčić u prednje staklo, bila toćka, otišel na triglav, prijavil štetu, drugi dan k limaru na procjenu i za 2 dana išel na montažu novog stakla, jedino ne žele više isplaćivati stakla nego moraš mjenjati, a tast auto limar. ☺
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
A i ta zamjenska stakla... ko im da da to prodaju? Ko se puno vozi noču i još nek kiša pada ... tu se vidi razlika
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Prvi vlasnik, auto 8g star i morali su ugraditi original renaultovu, nebi im ja niti dal da mi prednju stave zamjensku. Te su stalno masne ko da ulje van iz njih izvire.
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Ne kužim samo kako si tako skupo platio osiguranje osnovno ?
Osiguranje 1.375 kn s 66% bonusa, tehnički 330 kn, 1.295 registracija s novom prometnom i tablicama. Još poreza na prijenos 250 kn (5%). Kad sve zbrojim tko bi ga za te novce kupio. Žao mi ga riješiti, još motor dobar, limarija odlična. Prošao tehnički samo treba glicerinu izmijeniti.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
942244_460557827475333_5241463081417189644_n.jpg
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Lijepo Tinek čuvaš ti novo vozilo samo turčina zamjeni za neko vozilo plave boje ili Fergača za neki plavi Unič !!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Ovaj bijeli je ko crna ovca,trn u oku. Previše se ističe.:icon_rofl:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Ova slika bi se mogla svakak protumačiti. Meni to sliči na ono "izbaci uljeza". :x:
Šalim se. Nek je sretan golfić.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Francuza zamjenit za jednog plavog passata, a srbina za cigana :icon_e_wink:
Izreka kaže da žena more bit i sa sela, a auto i ker moraju bit iz Njemačke :)
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Neko mi rece da Tino u bjelanu sjedi samo kao suvozac.....za njega je fergo predviden :icon_rofl:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Ja sam ga se dosta navozil u autoškoli, njega samo vozam kad idem na kave i van :icon_rofl:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
Slab si onda ako si ga se navozio u skoli...5-6 sati i na ispit
Izgleda da ce ti mala mjenat brzine [emoji12]
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ja bi svojeg Citroena dal za dva passata,no bi ih prodal i pak kupil citraća,al nema veze nemaamo svi isti ukus.Tinć sretno tebi stvojim autekima koje god marke bili,nažalost i švabe su ni kaj su bili,globalizacija sve poremetila kak i dotepenci.:mur:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Je vraga, na predavanja sam se vozal u njemu i još 35 sati vožnje, nek mijenja kolko hoće :eek::

Meni je za oko zapal passat 3b i b5.5, al nemora bas on bit, samo da je 1.9 tdi :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh