• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
Kakve su to autoskole kad spretni soferi voze sve sate.
Vozim skoro svaki dan 1.9 b5 pa kad sjednem u 2.0 kao da sam u formulu sjeo.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Moj instruktor veli tak, on more meni pisati sate bez da vozim pošto sam znal od ranije, ali zakaj bi njegov šef imal od toga koristi? Jer nije plačen po kandidatima
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
A i ti satovi vožnje su se više svodili na vožnju po vodu, dućanima, autopraona i benzinska :icon_rofl:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
Kako nebi imao. Trostruka korist. Sef stedi gorivo, instruktor manje radi, ti prije polozis.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
A za sve se vodi evidencija, tak da niš od šparanja goriva

Kolega @Koko vam radi u toj autoškoli, on zna više na tu temu :)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Autoškola, ko autoškola, tko je za volan bude sve brzo polovil, tko nije, može i 100g polagati i badava. Ja sam se učil voziti na kamionu, fercu i zastavi. Dok sam se sednul v novi golf4 ko da sam ušel u svemirski brod a ne autoškolu. Ja ne da se falim ali sam iz familije po maminoj strani de su svi odlični vozaći. Ako se kotrlja, pokaži kak i ja bum kotrljal dalje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Je, je, radi kotrljanja si se i mlad ženil:D:
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Seat Ibiza, 1.9TDI, 74kW, stara cesta VZ-ZG, 4 brzina, lagaaanooo.. [emoji4]
0fb5762efffac82a1f9f6d92897c6bec.jpg

75b57dad145ce729aa9168540c8a5e04.jpg


Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
Ja dok sam isel u autoskolu, za vrijeme voznje isli smo instruktoru u vikendicu peci rostilj, jednom smo i kopali septicku kod njega, a sati su polako isli..
Fora je bilo kaj smo bas nas trojica, cetvorica koji smo u isto vrijeme vozili kod njega, vozili aute 5 godina prije autoskole pa smo sve znali..
A na kraju nitko nije polozil od prve, ja samo polozil tek treci puta..
A i sad da idem polagati, mislim da nebi vise nikad polozil po onim glupim pravilima, a mislim da znam dosta dobro voziti..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Hahaha,i septičku? Dobar je posel biti instruktor. Kad sam ja vozil,obišli smo sve krčme u kraju,kave su me koštale više nego vozačka. Propise i prvu pomoč sam prošao sa 100%,i onda roknem vožnju kad je već bilo gotovo,trebao sam se samo vratiti na poligon,300m prije oduzmem liku prednost na semaforu. Samo kaj ja nisam uopće vozil prije.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
Sve kaj je trebalo smo radili, a mi nismo pili kave, ni sad ju ne pijem, nego pive i vozili smo..
Instruktor je govorio da uvijek vecu prolaznost imaju oni koji nikad nisu sjedili za volanom, nego mi koji smo vec vozili..
Ovoga pocetnika nauci sve ispocetka i po redu, a s nama je bilo malo teze kad smo vec imali neke cake u voznji..
Ja npr, nikako se nisam mogao nauciti drzati obe ruke na volanu, uvijek samo s lijevom vozim, tako i sad, a na voznji dok sam vozio bez desne instruktor me klopio po prstima i brze ruka na volan.. :)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Gle, ujo mi vozi sve moguće i nemoguće kaj ima kotaće i gusjenice, pa i tenk a propise je opal valjda 10 puta i nikak položiti nazadnje neznam kak je završilo ali znam da su se nosili piceki, pajceki..., sad već skoro 30g profi vozać, auti, motori, sav mogući vrag i nikad nikakva sra... na cesti ako izuzmemo dok ga je na autoputu prestigla prikolica puna trupci.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Ja sve položil iz prve, a vozim već godinama :icon_thumright:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Jaj mene, jaj mene, al ste puni hvale... :D: :D:

Ja sam prvu vozačku dobil prije 10 godina, a drugu sam dobil prije 8 godina :)
A traktore sam počel vozati prije 20 godina, bome i sam se čudim koliko je več prošlo od tad.

Sve kaj se tiće vozačke sam položil od prvi puta, niti jedan pad i sve večinom 95-100% prolaznosti. Bez ikakvog učenja, baz ikakvih kopanja septičkih, posjeta kafićima i ostalog, pokupili me, ja odvozio i to je to.
Na polaganje vožnje B kategorije sam došao sa autom, al su me čudno gledali, no nikaj mi nisu mogli, položio od prve :)
Prvi auto mi je bio Yugo i tu sam isklesao vožnju, nikakvi ABS i ostala "pomagala", samo osjet u rukama i nogama :) A polagal sam na novom Grande Puntu, solidan autić.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ja se baš ne volim hvaliti, al .... naterali ste me. I ja sam, naravno prešel sve od prve u svoje vrijeme polaganja. Imal sam vezu.... :8):
 

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
Ko se na tamicu naucio voziti ni pakao mu nece tesko pasti... Par kategorija polozeno iz prve, bez greske... Za nekoga ko mrzi voznju, a predje godisnje 100k km nije lose...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kao što je Ivan KC rekel, veću prolaznost imaju oni koji prvi put sjedaju za volan jer ne znaju za drugačiji naćin vožnje osim onaj po ps-u. Evo moja pucka ima 6g vozi samnom već auto, traktor... i ne bojim se ništ jer ima filinga za volan. Evo danas je napravila sa autom nekih 5km iza po vrtu, naravno sa mnom ali ja sam tu sam kaj tiskam gasa, kočnicu i kuplunga.Prošli tj. sam baš zezal ženu da pucka bolje navaža traktor u rikverc nego ona auto! [emoji23] [emoji23]
 

Najnoviji postovi

Na vrh