• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja sam prošlu godinu za komplet dijelove za veliki servis dal skoro 2400kn sa 35% rabata na dijelove, a recimo za golf4 sdi je buraz kolegi sa 35% rabata rešil djelove za niti 1000kn
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kawa de si bas golfa nasel,pa on je bestseler v svemiru a ne sam pri nam,za njega stancaju delove vsaki supi i logicki da su fal.
Ima ljudi koji voziju i druge aute,koje ne muce najpovoljniji deli,neko ko kotura npr. srednju klasu su to smesne cifre za njega i oce kvalitetu i to je spreman platiti jedino ak ne vozi takav auto jer se oce utjesiti.
Ja isto sanjam C6 limuzinu pa i Severinu no v zepima ga prevec propuha pa sam zadovoljen s c5 i mojom skvo.
Negda sam vozil i ladu 1300 i moram reci da je bil najisplativiji auto nakon 76 000
km a remen zupcasti je kostal 300kn gori si ga del za pol vure al smo ne si zbog toga puno ladi vozili.:(hi):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Istina, istina, dok se zmislim da sam za 520 kn z rabatom delal velikoga na jedinici, a na 205 ici sam sa prvaj diskovaj i pločicaj dal 100€ suze mi dojdeju na oko! :) Meni je želja c klasa kompakt benzinjara obavezno ili ML, isto benzinjjara, dizel na gruntu more biti samo traktor ili kamion! :)
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,481
Servisi za fiestu 1.4 tdci (peugeot motor) su skuplji nego za passata 2.0 tdi.
Ovaj je skoro duplo jaci i trosi litru vise.
Jedina prednost tog auta je sto je mali. A i nije ako nemas jos jedan veliki.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ho,Ho,zemljak nesi ti tak skromen,jedino vidim Seve te ne moci valjda imas fest babu.
Mojkolega bosanec Pero,lani prodal ML-a 270,prevec ga kostalo odrzavanje,kupil passat2.0 dizela 140 ks i prodal ga nedavno i veli sanja sam ML-a a ve kotura hondu CRV dizela.Veli dober za sada al ML mu kuliko vidim neda mira makar je na njemu zgubil 9000€ + 3000€ vlozenoga a platil ga 14 000€ vnemciji.
Neko bi rekel da je bedast i to su za nekog velke sume no za nekog je to normalno jer to je ML i to si moze priustut.:icon_scratch:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Aaaaa gle skupo ili ne meca je to, sve ostalo su auti! :) Mala šala, ali od svih automobila kaj sam prevozil v životu, a bilo ih je malo more kratka C klasa mi se dopala na prvu, isto kak zetor :) , a ML je ono kaj bi zaprav štel imati danas sutra, to jednostavno dok vidiš okana na cesti, to je to!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Fini auto je to, jedan s posla ju ima, mislim da je čak i isti motor kak je v mojemu meganu i čovek je za sad dosta zadovoljan. Ima ju nekih godinu dana.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,211
Čuj to, ML benzinca i onda bu sigurno plina del unutra... To je grijeh delati na takvim autima, na plin se kuha.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Čuj to, ML benzinca i onda bu sigurno plina del unutra... To je grijeh delati na takvim autima, na plin se kuha.
Del bi i to Tino samo pre nama balkancima je smešno. Zakaj nebi v auto od 200+ konja puknul plina? Rođak v sve aute kaj su benzinci prek 100ks meče plina, a ima para za benzin tak da niti ne pita kolko auto troši, znači v clk, v 5icu, 2.0 demio, slk, po tome je bedak?
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
U svojoj masini imam plin vec 6 godina.Rentabilna voznja totalno.Razlika u odnosu na benzin se osjeti samo kad se auto utusi...hoce malo cesce saltanje
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,211
Nemreš mi to delati s takvih auti, ak imaš za takav auto onda ga i toči normalno pobogu...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tino, lepo ti velim da je to balkanski način razmišljanja. Zakaj bi trebalo terat na benzin ako i na plin ide super i još k tome 1.5 put jeftinije? Ako je auto skup, ne znači da treba izigravati kulaka. Ja bi to kupil za svoj osobni gušt, a ne za ono, kaj bu selo reklo. Ja se više držim one, pusti selo neka prića.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,211
Ne nego je moj način razmišljanja da ak misliš šparati kupi si mali autić:icon_axe:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, to poštivlem, ali verji mi da i na plin vlečeju auti ko blesavi. I ja sam djelil tvoje mišljenje dok mi nije poznanik dal v ruke kaj prepelam bemburu m3, e tu sam se uvjeril da nema razlike.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,211
Samo nek oni vlečeju, ja velim tak, bolje gurati TDI-a neg voziti benzinca :(rofl):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,953
Benzinac je rastrošan na kratke relacije, no na dugačke i nema neke velike razlike.
Tiši je, mirniji i zabavniji na višim okretajima, tam gdje dizel završava na limitu.
Jeftiniji je za nabavu i održavanje i lakše prolazi eko test...
Svaki ima svoje obožavatelje i mrzitelje.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A na kojem je dugovječniji motor ? Izuzmimo vozača u ovom pitanju !
 

Najnoviji postovi

Na vrh