• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Moram kupiti akumulator za TDI motor. Da čujem preporuke, savjete?
Ovaj iz Tokića, koji je trenutno 'unutra', made in Italy, je da ne velim za kaj, još je kakti pod garancijom, 25.8.2015 a ne 'zdrži' niti 24 sata!

Spoji akumulator na tester pa kad vidiš da je ispravan odi do električara da nađe potrošač koji ti struju vuče.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
I ne znači da bude tester pokazal pravu istinu. Imal sam takav problem i nikaj nisam riješil bez majstore i pravog testera . Onoga kaj samo majstori imaju. Kad on ustanovi kaj je i ak je akumulator, mjenjaj ga, garanciju imaš !
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Gdi vi tu hrđu vidite? Auto je prljav samo :(doh):

Turbina se ne čuje, za sad

Moja fucka od 1500 do 2000 okretaja u svakoj brzini, a dok saltam u visu dok pustim gas cuje se ono fijuuuu.. Oko nje sve suho ko barut, al veli majstor da nebi bas trebala tak se cuti..
Inace ne dimi crno, a nema katalizatora..

I svaki puta dok auto radi u leru, nakon par minuta turbina pocne fuckati, malo pipnem gas i onda prestane, sad jel to normalno ili nije ne znam, al auto ide super..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Nije, ne smije fućkati. Meni se turbina uključuje na 1900 o/min i prije dok je fuckala nije auto išao kako treba i kasno se turbina palila.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Ona valjda stalno radi, ne ukljucuje se nakon odredenih okretaja, a jel ima tvoj katalizatora, mozda se zato ne cuje jako?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Kaj bi skakal u želuce pa nisu mi bas nekaj.
ovo ljeto kad sam temeljito pral felge a perem ih 3puta u godini,sam primjetil na par mjesta na bočnim rubivima krakova da se pocelo lagano ljustiti,nis strasno.
A šogor lakira svake druge godine jer se oljuste ili izgrebu a po zimi ih ne vozi....
Frend mi ima isto problema svake druge godine otpadanje ogrebotine od kamenčiča...
Mi smo u bivšoj firmi presli na plastifikaciju alu profila za klima komore jer farbanje je bilo prevec nježno i apšisalo je i lako se ošteti...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk

Po čem se onda taj tvoj šogor vozi ak zajebe felge za 2 ljeta predpostavljam kad se po zimi s njima nevozi? :D:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Moj ima isto, naknadno ugrađen, EURO 4 norma (zelena naljepnica)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Jedan kraj je gotov :(giggle):

15397767_557071377823977_1037276012_o.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Trebal si te auspuhe montirati na prednji branik: kad to vozači(ce) ispred tebe vide u ogledalu, mam ti se maknu :D:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Pa ionak to je traktor, em masom, em motorom :D:
A i kabinu ima :(giggle):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Obzirom da so utvrdili da je traktor, je, sve mu se klima :D:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Po čem se onda taj tvoj šogor vozi ak zajebe felge za 2 ljeta predpostavljam kad se po zimi s njima nevozi? :D:
Ničim specijalno samo očito ne primi lak na te njegove opelove alu felge i počne se ljuštit ili se lako ogrebu.

Netko je spomenuo aluminijke felge da su od aluminija,ali uz alumini ima u njima još puno raznih legura i dodataka da bi bile čvršče i tvrđe,tak da plastifikacija legura aluminija se pokazala najjačim i dugovječnijom.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh