• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Imali smo do sad Passat-a 2001. god. i VW T4 kombija, ali prije 3 mjeseca kad sam položio usfalio nam je još jedan auto, i tako sam ja sebi kupio auto za sve uvjete, nije nešto posebno, ali ja sam sasvim zadovoljan s njim, pogotovo zato što sam si ga kupio svojim novcima od baliranja.
Radi se o Golf-u 2 (Cvaja od milja):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Cvaja je zakon, jdan od retkih VW-a koji priznam.
480b1bcc778874e3c4d57f467cad088e.jpg


Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Kawač, ovaj "tvoj" bi trebal biti povišena rally izvedba, a on je spušten ko za kružne staze :D:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Nekak mi je prazan zadnji kraj...
Fali ti kuka i teniska loptica na njoj :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Lijepo je Tinek to zriktal , malo prije sem došel iz Drnja (mjesto kod koprivnice) sličan auto i auspuh samo kaj nisu okrugle cijevi ima i jedan Rom možda si ga videl kad si bil u Koprivnici ?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Meni bi puno lijepše sjelo da si stavio orginalne ko što ima 2.5,al to je tvoj izbor.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Tino ljepo zgleda:(clap):,no naj si misliti da te nebum šibnul ak te sretnem,jeebiga vw imam rad.:drink:
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Od kad imam BMW-a,najljepsi mi je osjecaj,kad se neko sa takvim autom vozi 190-200,proc kraj njega,ako uvjeti dozvoljavaju,tek tolko brze da prođes,a nemoze te stić.Što nije bio slućaj dok sam imao ono sranje od Navare,ako sam nekog preticao,elika vjerovatnost je bila da će poslje morat doć vučna služba po mene :(nerd):
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Turbina koja fućka u leru najvjerojatnije radi bez ulja, tako i meni ako dam gas čim upalim malo bi zafućkala bez obzira što je auto netom ugašen.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
možda se negdje na autoputu sretnemo pa nebude prvi BMW iza mene :icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
'Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka...'
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
možda se negdje na autoputu sretnemo pa nebude prvi BMW iza mene :icon_mrgreen::icon_mrgreen:

Nisam reko da nema brzeg auta od mojeg,imam 530xd 2015 god to je 268 konja,a imam kolegu koji ima 550i koji ima 360 konja i normalno,brži je,al po ravnom,kao npr .ovaj stret race(koji je utrka za curice)po zavojima je prica malo drukcija.
 
Na vrh