• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,470
Ja se malo zafrkavam, istina da je šteta auta s takvim potencijalom i pedigreom shebati s mini motorom ali tako je kako je...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Nije problem u autu, već u kupcu.
Ak je njemu dobro, onda je dobro. Po svemu, taj je auto kupljen za vožnju a ne za utrkivanje.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Je upravo tako, šogorica bu to vozila a njoj je najbitnije da se kotači okreću.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mane sa tim večim motorom i snagom bi bila drukčija cijena i dađbine.

Inače jako lijep auto,samo nek se ne kvari.


Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa nije da je impreza neki sportski tip auta pa da i uopće možeš očekivati neke performanse
Pa iz vrhunskog sportaša su napravili gradski autić i mislim da si je tu Subaru stavil kajlu, s imprezom se uopšte nisu smjeli spuštati u rang gratskog autića.


Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
2010 god., 7000 €, 1.5 boxer od 107 ks, od opreme manje više sve, reduktor za spore brzine, izgleda da je i webasto ugrađen, tvornički plin, kuka i ono kaj je meni najbitnije(mada se mene ne pita) auto je trom do bola i ne ide sa mjesta.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

Kolko to cucla? ipak 107 ks, benzinac
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ne od 1.6 fsi seata ibize, ali to ti je sve jedno te isto. To je seat bil 96' a tu ih je već wv preuzel.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Kolko to cucla? ipak 107 ks, benzinac
Nemam pojma, mislim da ispod 12-13 lit. plina neće ić.

Osobno meni kad je na autu ugrađen plin prihvatljivo mi je sve do 20 lit. plina, financijski gledano oko 100kn/100 km, al tada tražim da auto i ide i opravda tu potrošnju.
Vjerujem da kad bi unutra bio 2.0 motor sa 110 kw da potrošnja ne bi bila ništa veća a zauzvrat bi dobio pravu jurilicu.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Neznam kak da to kažem a da ne naljutim nekog ali evo.
Zašto uopče kupujete aute ispod 3000 ccm i barem 200 ks kad vas to nemože zaljepiti za sjedala i poneku banderu ili drvo. Meni 80 ks sasvim dovoljno (za vožnju). :icon_thumright:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Nema nikakve ljute, naprotiv.
Imaš aute koji su tako konstruirani da te jednostavno tjeraju da ih "ganjaš" a opet s druge strane imaš auti koje možeš lagano penzionerski vozit.
Osobno imam Lagunu karavan benzinca sa 110 ks i taj auto je jednostavno tako napravljen da ga penzionerski voziš, nema tu neke jurnjave ni ulijetanja u zavoje. Voziš se 50-60 km/h i ne vuče te da mu daš gasa.
S druge strane ova Impreza te vuče da ju gaziš i voziš a kad daš gas nema nikakvog odaziva.
Ne treba za užitak i gušt auto od 3000 ccm i 200 i više konja, 150-160 ks je sasvim dovoljno.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
150-160 ks :eek:. Vjeruj mi da nebi bilo tog stroja koji nebi ostao iza mene ali i kazne koju nebi platio. Zato mi je ovak sasvim dobro. :icon_pidu:
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Impreza sa 1.5 motorom, je si siguran??? prije 1.6 :/
Impreza je suup auto, ko zvrk na cesti, ali sa pravim motorom :) 15 sek do 100kmh, malo pretjerano, imao sam prije 99. god impreza 1.6 95ks 0-100kmh=13.5 sek
No razumim te da je to presporo, preticanja su smrt :O Subaru je odavno trebao taj 1.6 atmosferac izbaciti, auto je s godinama brao kile u elektronici, a konje slabo! Imam sad imprezu sa 2.0 motorom remape na 162ks i auto leti, nije bas brz 0-100kmh = 8.7sec..., ali posluži i troši 10.2l na 100km.
Inace smatram da je subaru napravio ok sa imprezom da je gradski autic, ako ocete sportski platite, imate WRX izvedbu sa FA20 268KS i STI EJ25 305KS ❤ Sve košta, a i sad nova impreza koju nestrpljivo cekam ima paket opreme sport ( sportska optika, modificiran ovjes, itd..) za nas koji nemamo para za WRX i STIe... :) Nova impreza 2017. je po meni pun pogodak od opreme do izgleda posebno hatcback, ali nadam se da europska verzija ako je bude :O ce biti sa FB16 motorom, 1.6T 170ks i 250Nmn i ručni mjenjač sa 6 brzina :) Sad treba docekati :)

p.s. znam kakva je osjecaj u imprezi sa tim motorom, auto drzi zavoje i zaljepljen za cestu, a ne mozes ga natjerati da to iskoristiti, ustvari ima se osjecaj da auto moze podnjet puno vece kolicine snage.., ali neka bude manje kazna, sto je uz gorivo i održavanje dosta.
+ ako miss remapat motor nemoj, ja svaki par godina moram na svojoj sondu mjenjati, a kada ona ode popne mi se potrosnja na razinu ruskog tenka... zato cekam novu imprezu.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Da, 1.5 je motor. To je valjda najslabije kaj Subaru ima.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Pitanje: da li automobil diesel motor 2,5 TDI treba ili može imati malo mjehurića zraka u ulaznoj cijevi za naftu? Inače pali ko mina.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,470
Imao sam passata kojem su cirkulirali mjehurići skupa s naftom i dugo je verglao dok ne upali - ali radio je normalno. Ispostavilo se da je crijevo od rezervoara bilo sažuljano do mjere da je propuštalo zrak. Kad sam promjenio crijevo, palio je na zub
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Joj pa golfu dvojki vječito putuju mjehuriči zraka po crijevima i normalno radi i ide,istina i bog da mnogi i dime fest.


Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
150-160 ks :eek:. Vjeruj mi da nebi bilo tog stroja koji nebi ostao iza mene ali i kazne koju nebi platio. Zato mi je ovak sasvim dobro. :icon_pidu:

Zakaj bi platio kaznu ak se voziš normalno? Ko si može priuštiti kaznu, bude platio i s onim od 44 kw :D:
Jedini minus takvim mašinama kaj ja vidim je u malo skupljoj registraciji
 

Najnoviji postovi

Na vrh