• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,388
Istina kolega, ja vise imam kazni sa autom od 50 kw,nego sa autom od 225kw, a podjednako ih vozim. Samo da napomenem nikada me nije zaustavila patrola za prekoračenje brzine, već ovi naši radari sakriveni po žbunju i takvim mjestima pa pošalju na adresu,a i to je bilo najviše 21 km/h preko dozvoljenog.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
684
Sta izabrati(neke prednosti i nedostatke jedan naspram drugog) od ova dava: audijevi motori su u pitanju 2.0 e 16 v 85 kw ili 2.6 v6 110 kw
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
A baš mora bit benzinjara? Od toliko dobrih motora u audiju i vw
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
684
Ta dava su izboru,i sta uzeti,dizel vise ne dolazi u obzir, vw passat 1.9d 130 hp trosi ko i benzin
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Sjećam se dana kad sam kupoval auto. U ponudi sam imal Passata ( ovoga kojeg vozim ) i Audija A6. Ista godišta i ista cijena, Ta linija Audija mi se nije dopala zbog zaobljenog zadnjeg kraja. Al nebitno ! Nekak sam odlučil uzeti tog ( svog ) Passata iako je karavan, a ni to mi tada nije bilo baš po volji. Al ni to nije bitno ! No, kad sam kod lokalnog ( inače daleko poznatog Boschiste ) dopeljal Passata na provjeru kompresije, dizni i grijača... i kad sam u razgovoru spomenul tog A6, čovek mi je rekel - ak imaš novaca za bacanje kupi si Audija. Zbog održavanja je to mislil.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
Ak misliš da ti bude taj benzinac trošil 6.5 - 7 litri ko i passat, malo si se zajebo...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ne troši niti dizela baš tak malo. 2.5tdi audi a6 karavan nije se spuštal ispod 8l nikad.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
684
Passat 5+, 4 motion 130 hp,sad u zimskom periodu nema sanse spustit ispod 9,5 l a ide na 11 i to lagana gradska voznja uz ne velike guzve,ne smijem ni pomislit koliko bi pio da ga malo zustrije vozim,otvorena je oko 8,tako da sve one price koje sam slusao od mnogih kako su vw dizeli mali potrosaci su otisle u septicku,.auto je kacano na dijagnostiku i nista sve ok..blago receno ja razocaran,i sad idem na benzinjaru i vjerovatno +plin,.sad je samo sta uzeti 2.0 e 85kw ili 2.6 v6 110kw,razlika na registraciji 50€(sto mogu prezaliti)
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,741
Tebi neš nevalja onda, jbt meni mercedes u ovim sad uvjetima troši max oko 7 gradske, još 170 ks
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Troši i meni Toyota 177 KS na kompjutoru 9 l a u stvarnosti preko 10 l. Audi 2,5 TDI 115 KS 7 l tako da auto od 170 KS da troši po gradu 7 l još nisam sreo.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,741
Uzmi mercedes 2.2 cdi sa 125 kw pa češ i to vidjet. Meni netreba kompjutor, ja vidim kolko prođem s punim rezervarom.
Ljeto-zima mi baš nema neke razlike u potrošnji s njim.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
A baš mora bit benzinjara? Od toliko dobrih motora u audiju i vw
Zašto Audi ugrađuje kako si ih okarakterizirao loše motor, a ne samo dobre? Zašto su ovi loši - da li zato što su benzinci ili???
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Hahahahaha. Koji ste vi likovi mora se čovjek smijat. Jel vi uvijek pravite od buhe slona? Čovjek vas je lijepo pital kaj mu preporučate od tih dva motora, znači da si je zacrtal da bu uzel nekaj od toga,a vi ste krenuli zakaj ne ovo, zakaj ne ono,ovaj ti troši ovak, ovaj i manje. Ak znate mu odgovorite, a ak ne jednostavno nemorate.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,555
Nije ti ovo milijunas ili potjera da se striktno odgovara na pitanja. Razmjenjuju se iskustva i misljenja, pokusava se ukazat na neke mozda bitne stvari.
Znaci forum.
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Pa nisam ni mislio da je nekaj drugo. Al ak piše da uzima benzinca onda vodite polemiku oko toga. A ne vi prijeđete na dizel i kolko koji auto troši. Onda mu razmijenite iskustva i mišljenja oko ta dva motora, ako tko zna kaj o njima. Pa mu ukažite o njima neke bitne stvari.
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Uzmi mercedes 2.2 cdi sa 125 kw pa češ i to vidjet. Meni netreba kompjutor, ja vidim kolko prođem s punim rezervarom.
Ljeto-zima mi baš nema neke razlike u potrošnji s njim.
Ima mi ga susjed ali je sada u Njemačkoj pa ću ga pitati. Inače Merđo nije bio štedljiv. Da je neki Japanac prije bi povjerovao. Oni su uveli revoluciju u štedljivosti kod benzinaca. Sada su svi uhvatili korak.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
684
Kako je rasprava pocela nedaj boze da se sretnu na ulici jos bi se i potukli,..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,741
Ima mi ga susjed ali je sada u Njemačkoj pa ću ga pitati. Inače Merđo nije bio štedljiv. Da je neki Japanac prije bi povjerovao. Oni su uveli revoluciju u štedljivosti kod benzinaca. Sada su svi uhvatili korak.

Sent from my XT1092 using Tapatalk

Ima i moj susjed spejs šatl, a ja nemam, a i na plotu piše p... isto :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh