• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Kolegin Audi je iz Njemačke došao s tim trakama na farovima i nitku mu nikad ništa za to nije rekao.
Ovo po meni nema nikakve funkcije osim estetske.
Znam da se ne smije imati ispod auta ništa.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Ispod auta jedino i ima koristi od tih budževina sa led trakama.

Kad natjeraš na kanal, a majstoru osvijetljeno sve ko na stadionu. :)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Secam se,dok je gorivo bilo ovdi u Aust. oko 1,5€,pa su pitali ljude kaj misle.Bilo je i onih kaj su zeljeli da bude jos skuplje,na pitanje zakaj su rekli pa nebi bilo tolko prometa na autoputu te im voznja nebi bila stresna(svi su imali makine i deblji kebelar).
Tak valjda razmislja i Maric,koji kulac mu bu neko smetal na cesti pa je digel nameta da se menje avti kotura.:wink:
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Sta odabrati vw golf 1.6 b sa klimom ili vw golf 2.0 b bez klime,sta zrtvovat,motor zarad klime ili klimu zarad motora,oba auta su dobrom stanju stim da je ovaj 2.0 preso oko 180 xxx,a 1.6 oko 230xxx
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Kod mene bi ostao bez tablice isti dan.



Onda ovako nesto

http://www.njuskalo.hr/auti/bmw-x1-...9-col-1-kamera-automatic-1-vla-oglas-21308744

Mada su po meni svi u toj klasi precjenjeni pa i taj volvo.
Slažem se sa tobom, precjenjeni, a i sve to dns živi na staroj slavi.

Ovo je dosta primamljiva ponuda, još da je benzinac zvao bi :D
Nego pošto nemam veze sa polovni auti i uvozom, jel mi neko može reći zkj ljudi prodaju tako aute, miss kaj nisu na gubitku... tipa ovaj oglas kaze tip 56t € nov takav dođe, a on ga za 42t€ nudi, sad posto je zbrkao oglas vise ne kontam jel auto 2013. ili 2016.... No, kako god zkj se novi auti sa max 10,20t km prodaju, jel to neka prevara ili kaj???

Sutra, tj. dns imam razgovor sa starim oko auta, da ga bar na dizel mogu nagovoriti, odma bi se ponuda proširila na 5-6 proizvođaca... :/

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tino to si uzeo nove farove ili si mijenjo s kim svoje stare??
Kum je imo na passatu linije starija od tvojeg neke slicne 5god i nikad problema ni tehnicki ni policija!!
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
e kad ti nece onda ti nece. Upravo sam se slupao u drvo sa 60km/h cak je Subaru dobro podnio udarac, otisla hauba, maska prednja, tablica...itd.. :(
Sad nema druge osim novog auta, a izbor i cijene su odlicne u ovoj godini -_-"
bježim od kuce prije nego stari vidi auto hahaha

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Bolje če bit ak kažeš da se drvo zaletelo u auto i da češ dobit za štetu na autu celo drvo:icon_rofl:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Marieto, najprije traktor, pa sad auto.
Eee, kad te krene...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Tino to si uzeo nove farove ili si mijenjo s kim svoje stare??
Kum je imo na passatu linije starija od tvojeg neke slicne 5god i nikad problema ni tehnicki ni policija!!

Našal sam ih na oglasniku za 800kn, a baš te sam tražil i odmah svoje postavil na oglas, odmah sam imal 3 kupca... Drugi dan sam rasipal auto, došo lik po lampe, ja namontiral nove i piči :(angel):
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
Marieto, koliko kilometri mislite raditi godisnje kad bi dali 50 hiljada eura za auto?
Jel se to moze u ovo vrijeme zaraditi na poljoprivredi za auto?
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Ford ne.
Chevrolet je skup.
Fiat najbolji izbor, povoljno održavanje, samo ga odvezi na dizalicu da vidiš dali je lim zdrav ispod i sve ostalo.
Prijatelj mi gledao neku Mazdu 6, nekih 10 god. stara bila, i dolje trula bila!
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
jedva živ ostao, imao sam izbora oko kupovine i svega, a sad na žalost nemam nista... :/
dns ga odpeljao majstoru da malo pokrpa i proba ga u vozno stanje staviti, bar da 2-3. mj izdrži :/

Marieto, koliko kilometri mislite raditi godisnje kad bi dali 50 hiljada eura za auto?
Jel se to moze u ovo vrijeme zaraditi na poljoprivredi za auto?

Ko je spomenio 50t€, i da ih imam ne bi dao toliko za auto :O osim za STI, ali on je 55t€ :(

Ovo kaj sam pisao su ponude koje sam dobio, a moj max za auto je puno manji... da je to cijena nekog auto ok, ali nije to je haračina od ove države, e tu iz principa ne bi kupio auto...., no sad sam u p*m*.

Dizel ne dolazi u obzir kod mene, em zbog osobne preferencije, em zbog zima. Polovni isto nikako, par puta se opekao i nikad vise :/ niko ne prodaje dobro auto staro 2 godine..., prije par mjeseci sam naisao na žensku osvojila BMW X3 i prodavala ga..., sad mi žao kaj nisam uzeo :(

Ukratko gledam sad BMW X1, MERC A klasa, Volvo V40...pa cak i WV Tiguanu, ali to je WV( ne pljujem po marki, nego ne volim mentalitet ljudi koji ga voze u mojem mjestu, balkanosi i WV Bog), Mazda CX-5, pa cak za te pare mogu kupiti i ford focus RS(ali nije to moj đir, unutrašnjost katastrofa), Svidio mi se Honda Tayp R, ali nema AWD :(
pa cak gledam i Suzuki Vitara XD

Znam da sam sad nabroja ironican izbor auta, SUV i razlika u cijeni... no ni sam sad nezzz kaj i kako :/
Imam svoje želje, drugi imaju svoje, ali na kraju izgleda da se bude sve jos jednom razgledalo, zatražile ponude sa skromnom opremom, te najbolje za novce uzelo :S

Eto ako sam kaj u ovem rangu sa benzinom i AWD-om izostavio napisite... lp.
 

Najnoviji postovi

Na vrh