• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Ne sviđa mi se zadnji kraj, koda da ga neko odreza :/

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
meni je fakat nevjerojatno da se neki auto reklamira tj glavni adut reklame u led dnevna svjetla , jebena led dnevna svjetla , pa zar postoji tak jadna skupina ljudi tj kupaca koji nasjednu na to ?
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
@mijo, slažem se, puno se više dobi sa CR-V.

@puknuti, pa na nekim autim uz mali redizajn je to jedina novost, a ta LED svijetla kod nekih proizvođaća su malo manje od 1t€ :/

Bio u mercedesu dns, gledao A klasu i puno mi se više svidila od V40, pa začuđujuće i jeftinija je :D
No eto pogledao i GLA te se još više iznenadio, odlično izgleda... Sutra dobivam ponudu za njega.
Sad kaj bi vi izabrali u kategoriji svetog trojstva?

A klasa / Serija 1 ???

GLA / X1 / Q3 ???

svi su otpali osim ovih gore i V40.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bez probne voznje i dana razmisljanja bus napravil gresku,mislim da je x1 pretvrd auto cak to priznaju i sami vlasnici,no ti odlucujes a meni je i moj Picasso pretvrd.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Kad već stavljaš ove na spisak, stavi onda Vitaru i RAV4.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Bio sam u salonima svih tih nabrojani auti, test vožnje samo volva i infinitiv napravio.

Sadašnje stanje;
-GLA, možda otpadne izašao je novi redizajn koji izgleda sa spreda ko X1, a odozada ko Q3.
-BMW X1, izvana ok, iako ne volim taj kockasti izgled. Unutra mi nije opće ljep, matrijali i konzola je nabacana... + Xdrive je glupost po meni, on ima stalni prednji pogon, a na zadnju osovinu prebacuje 100% , znaci vozis imas prednji pogon, a kad prokliže prednji kraj on šalje svu snagu iza, uz to to je sustav koji ne pazi da u bananu upaneš, nego kad si vec u banani da te izvadi.
V40, jako stabilan auto, izvana ljep, ali iznutra ružan...

Pogledao Infinitiv Q30 sport, auto je izvana ok, iznutra je ljepši od GLA, X1 i V40 (da se grrmanofili ne uvrijede, to je samo moje mišljenje) znaci unutarnji dizajn na 1. daje ono WOW efekt, stvarno jako ljepo auto i ugodno za biti, izvana ima čudan dizajn, no prolazi.
Znaci platforma A klase, mercedes motor, automatik, ovjes, pa i jos neki dijelovi.
Sad daju mi jako dobar popus i dali bi mi za oštečenu imprezu 10t kn, sa čime se popust povećava.
Zasad Q30S>V40>GLA>X1

RAV4 gledao i onaj prednji kraj i da sam sljep ne bi mogao gledati :/ Vitaru budem u 2. mj pogledao, kada cu ove ostale probne vožnje napraviti :)
Sad daj mi recite nigdje nmgu naci nesto posebno o infinitiv marci.. znam da je 7-8 god tek dostupna u europi, osnovana 1988. god, Nissanov luksuzniji brend ko Toyota-Lexus.... Paprene cijene za EU tržište.. itd... znam da u EU nisu bas popularni, ali prodaje se nekaj..
Je li ko imao koji, pouzdanost, opće mišljenje?


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
a znam da sam naporan, ali ako ti ležiš na brdu para i briga te ako se zajebeš, svaka čast pa i zavidim. Ako te tješi išta, zanima me samo još mišljenje o INFINITIV, a onda kojeg god odaberem samo cu sliku Vam objaviti :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj misliš da je ta perverzija za tebe?
Rađe onda gledaj toyote avensis ili neki RAV,skoro isti proizvod samo bez napuhavanja cijene.
Čak sam čital da izlaze sa iste trake.
Al tvoji su novci pa kupuj kaj ti se sviđa.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Ajde ti malo spusti kriterije pa budeš izabral auto jako brzo,ovako u svakom nalaziš manu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
njega je za razumjeti , ne zna kaj bi ,
Problem je jer kupuje sve ono kaj zapravo nije auto , nego šminka .
Bolje reči kič , ako je ljep izvana kaj je OK za selo , nevalja oprema , ako je oprema OK , kockasti je .
Ma koji to šofer uživa u vožnji u odnosu na vanjski izgled auta?
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
hahahahah, ljudi imam kući par subarua tj. 2xLegacy i imprezu.. tako da vjerujte mi da se sa izgledom ne opterecujem previse, ja Vam tu ne iznosi samo svoje mišljenje nego i druga, jel ne kupujem novo samo za sebe, nego ce biti vožen od 2, pa cak i nekad 3 šofera, a sad svako ima svoju preferenciju..
Ja bi da je sportski ovjes i samo da ima onaj osjecaj za volanom ko u Subaru, drugi šofer bi da je povišen, a treći je kritičar izgleda i kockastoga...
Vidim da niko nije upoznat sa Infinitivom, tako da idem na drugi forum
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A Nissan Qashqai+2, 4x4, 2.0 dci, 150 ps?

Kupio tata u Njemačkoj takvog, star 5 godina, samo nije 4x4, ima prednji pogon s automatskom šperom, od prvog vlasnika sa 115.000 km, izašao ga 11.000€ sa porezom, no na Njemačkim tablicama je.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Stigla meni led svjetla.Mogu reći da su dosta jaca od obicnih halogeni zarulja i sto je jos vaznije meni su ljepse jer su bjelo-snjezne boje :icon_keel: .
Narucio sam i xenone pa kad dodu usporedit cu njih i led



Upaljena kratka svjetla,lijevo halogena desno led i po danu se vidi da je led dosta jaci


Po mraku kratka svjetla ispricavam se zbog lose kvalitete slike :mur:
 

Najnoviji postovi

Na vrh