• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Izvedivo, trebaš atest cca soma kuna, plus rabljeni motor, ruke.... nema baš neke matematike.

Nije baš taj motorič 1.4 tak loš, ali ako mu je duša na izmaku....
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,481
Za ubacivanje dizela moras mijenjat i mjenjac, pa kontrolna tabla vise ne pase, pa struja zbog grijaca, pa prednje opruge radi vece mase motora...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Imam priliku uzeti bmw 320d za male pare.2001 god,nema xenone,automatska klima,ima 440k km,motor je ok,ne dimi,ne troši ulje,turbina ne slini i ne fućka,od nedostataka tu su podizači stakala koji nerade,osim vozačevog,ali to se lako sredi i tu i tamo malo hrđe..na blatobranu..ništa specijalno.interesantan mi je jedino zbog isofix pripreme za dječje sjedalice koje moja astra g nema.pa bih molio neke smjernice za i protiv (radije bih sijačicu žitnu uzeo)...
Nije da mi treba auto trenutno,ali kroz godinu dana kad ženi završi porodiljni trebat će još jedan auto.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Slobodno napišeš svoje mišljenje,nije mi pod mus kupit,ima golfova 3 (bez uvrede nekome) po većoj cijeni..tako da čisto na glas razmišljam.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Još ako bi se malo cjenkao možda ni ne bi bilo loše, sve zavisi kako je održavan i vožen ili je samo izrabljivan. Cijena je solidna, ipak je to klasa.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Pa to i jesu i nisu mali novci. Ti auti ako su normalno održavani, i ako su normalno voženi, nemogu biti loši.
Ako imaš te novce, onda da. Ako na kredit onda ne.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Nije kreda..to iz čarape;) gledam ako je izdržao 440k km,valjda je i održavan.ima i račun iz 10mjeseca sa dijelovima od 10k kn(veliki servis) nisam pitao što je mijenjano sve.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Da to sam i ja razmišljao, ako je tolko izdržao valjda je i održavan. Ali na tebi je da odlučiš!
Meni se nudila Laguna 2006 god. (prošle godine)za 30 000 kuna, 245 000km drugi vl. stariji ljudi vozili ali nisam mogao.
Sad sam opet gledao pežo 406 2002 god 16000kuna, ali isto nemogu se odlučit.
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Slobodno napišeš svoje mišljenje,nije mi pod mus kupit,ima golfova 3 (bez uvrede nekome) po većoj cijeni..tako da čisto na glas razmišljam.
razlog ti je u onih 10 000 kuna servisa ..uvjek su ti veliki auti bili jeftiniji nego kutijice , isto kao i mali stanovi .jer da nije tako svi bi vozili jaguare i ševrolete a fičeki i peglice nikad ne bi bili izmišljeni
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Da cujem komentare :(wasntme):
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=g7Tc-YkJRxk[/YT]
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
bmw e46 2.0d je skoro pa nepoderiv. Taj motor nema nekih mana ali s obzirom na kiilometražu eventualna problematika ;
Bosch pumpa - curenje i elektronika - nije neki skupi popravak. dijelova ima ko u priči
Inače na tom modelu lanac razvoda nema mana al s obzirom na km može zvoncat i to je malo skuplji popravak. uglavnom ako se lanac čuje zaobiđi ga..
Generalno jedan od prosljednjih bmw-ovih nepoderivih modela.
Na limariji su mu mana blatobrani...
ps
u obitelji je jedan od prvih te serije prodan u hr još tamo davne 1998-me al benzinac. Ima možda i 400 000 bez problema. jedina mana limarija...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Da cujem komentare :(wasntme):
šteta da ove tikvice nisu veče , bile bi dobre za spremanje ajvara , osima kaj bi se ajvar teže vadio van nisam siguran da ne bi trebalo mješati
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ubaci jači benzinac,1.6

Pala mi je i ta ideja na pamet, znam da ih ima sa 1.6 motorima.

Moram li onda raditi atest i sve moguce preinake, ili bi proslo ovako kako je sada?
Zao mi je rijesitibse auta jer mu je limarija jako dobra, nije trul nigdje, ulozeno je previse u njega da mi ga se isplati prodati i uzeti nesto drugo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh